„Acer“ pristato naująjį nešiojamąjį kompiuterį „Predator Helios 700“ su unikalia efektyviau šilumą skirstančia „HyperDrift“ klaviatūra

Šiandien next@acer pasaulinėje spaudos konferencijoje Niujorke „Acer“ pristatė du naujus „Predator Helios“ žaidėjams skirtus nešiojamuosius kompiuterius. Abu „Windows 10“ nešiojamieji kompiuteriai pasižymi naujomis technologijomis ir šiuolaikišku žaidėjams skirtu dizainu.
Naujasis „Predator Helios 700“ pasižymi unikalia į priekį išstumiama „HyperDrift“ klaviatūra, kad oras patektų iš nešiojamojo kompiuterio viršaus, o žaidėjai galėtų maksimaliai efektyviai išnaudoti galingus komponentus. Atnaujinto dizaino „Predator Helios 300“ pasižymi šiuolaikiška išvaizda ir „NVIDIA® GeForce RTX™ 2070“ su „Max-Q“ dizainu arba naujausia „GeForce® GTX“ vaizdo plokšte, tačiau vis tiek išlaiko „nesikandžiojančią“ kainą. Kompiuteris puikiai tinka sudėtingiems skaičiavimams, nes jo aukštos klasės programinė-aparatinė įranga pasižymi dideliu našumu, būtinu žaidžiant žaidimus, atliekant srautinį duomenų siuntimą ir vaizdo įrašų bei nuotraukų redagavimą.
„Ir toliau mėgaudamiesi geriausiu savo klasėje našumu, žaidėjai gali naudoti „Acer“ galingų ir prieinamų žaidėjams skirtų nešiojamųjų kompiuterių „Predator Helios“ seriją”, – sakė James Lin, nešiojamųjų kompiuterių padalinio generalinis vadovas, „IT Product Business“, „Acer Inc.“ Jie yra naujoviški, perspektyvūs ir patikimi dėl naudojamų naujų šilumos sklaidos technologijų, kurios užtikrina sklandų veikimą intensyvių žaidimo seansų metu.“
„Su nauja 9-osios kartos „Intel Core“ procesorių karta žengėme dar vieną didelį žingsnį teikdami aukščiausios klasės našumą ir platformos funkcijas, užtikrinančias geriausių pasaulyje žaidėjams skirtų nešiojamųjų kompiuterių efektyvumą“, – sakė Steven Long, pardavimo ir rinkodaros grupės viceprezidentas bei generalinis vadovas, „Client Computing Group“ pardavimo skyrius, „Intel“. „Naujieji „Predator Helios“ nešiojamieji kompiuteriai yra puikus artimo kelių metų bendradarbiavimo tarp „Acer“ ir „Intel“ pavyzdys siekiant didinti žaidėjų ir kūrėjų galimybes atsižvelgiant į nešiojamųjų kompiuterių naudojimo patirtį.“
„Džiugu matyti išsamias „Acer“ žaidėjams skirtų gaminių serijas, kuriose visų tipų žaidėjai atras sau tinkamą naująjį „Predator“ ar „Nitro“ serijos gaminį“, – sakė Mark Linton, klientų aptarnavimo ir įrenginių pardavimo skyriaus generalinis vadovas, „Microsoft Corp.“ „Acer“ nesiliauja pristatyti naujoves ir teikti nuostabias žaidėjų rinkai skirtas patirtis.“

„Predator Helios 700“ – ekstremalus našumas ir išskirtinis dizainas

Unikalaus dizaino „Predator Helios 700“ nešiojamieji kompiuteriai pasižymi daugybe naujausių ir efektyviausių technologijų, įskaitant iki naujausios 9-osios kartos „Intel® Core™ i9“ procesorių, skirtą didžiausiam našumui spartinant, ir „NVIDIA GeForce RTX 2080“ ar 2070 vaizdo plokštę bei iki 64 GB DDR4 atmintį ir „Killer DoubleShot™ Pro“ su „Killer Wi-Fi 6 AX 1650“ ir E3000 — pasižyminčia iki keturių kartų didesne tinklo sparta dideliu tankumu pasižyminčiose aplinkose, negu ankstesnė kartos belaidžiai AC tinklai, o didelė aukštos spartos saugykla užtikrina trumpą įkelties laiką. Dėl tokios spartos žaidimai atrodo išties tikroviškai nešiojamojo kompiuterio 17 col. skersmens 144Hz FHD IPS[i] ekrane, pasižyminčiame 3 ms atsako laiku pasitelkiant „NVIDIA G-SYNC™“ technologiją. Penki garsiakalbiai ir vienas žemųjų dažnių garsiakalbis užtikrina įtraukiantį ir realistišką garsą.

Pristatome efektyvesniam aušinimui ir ergonomikai skirtą „HyperDrift“

Viena iš įdomiausių „Helios 700“ ypatybių taip pat pasižymi didele nauda. Kompiuterio „HyperDrift“ klaviatūra yra temperatūros kontrolės dalis, kurią sudaro du „Acer“ inžinierių sukurti 4-osios kartos „AeroBlade™ 3D“ ventiliatoriai, penki šilumos sklaidos vamzdeliai, sklaidos kamera, šalinimo kamera ir[i] „Acer CoolBoost™“ technologijos. Pastūmus klaviatūrą į priekį virš klaviatūros ir po ekranu atidengiamos dvi papildomos oro patekimo angos, todėl galingiems šilumą skleidžiantiems komponentams tiekiamas papildomas oro srautas, kad juos būtų galima aušinti ir spartinti. Pro stiklinį skydelį matyti nešiojamojo kompiuterio šilumos sklaidos vamzdeliai.
„HyperDrift“ klaviatūra pasižymi efektyvesne ergonomika; paslinkus klaviatūrą link žaidėjo, jis gali patogiai įsitaisyti priešais 17 col. skersmens ekraną neištiesiant rankų. Stalinio kompiuterio patogumas nešiojamojo kompiuterio formoje. Klaviatūra taip pat pasižymi atskirų klavišų RGB apšvietimu, apsauga nuo dubliavimo ir „MagForce“ WASD klavišais. „MagForce“ klavišuose naudojami į analoginius panašūs jungikliai, kurie suaktyvinami vos juos paspaudus ir kurių paspaudimą galima reguliuoti iki 100 proc., kad žaisdamas žaidėjas galėtų tiksliau valdyti judesius. Tikslus jutiklinis pultas išryškintas mėlynos spalvos apšvietimu ir pasižymi dviem atskirais pelės mygtukais, kad būtų patogiau spustelėti.
„Turbo“ spartusis klavišas greitai įjungia spartinimą, o naujasis „PredatorSense“ spartusis klavišas teikia prieigą prie procesoriaus ir vaizdo plokštės temperatūrų, ventiliatoriaus valdiklio, RGB apšvietimo ir kitų funkcijų. Atskirų klavišų RGB apšvietimas taip pat palengvina internetinių žaidimų žaidimą naudojant „Predator RGB Assault“ – „League of Legends“ (LoL) [i], nesu klaviatūros apšvietimas susiejamas su žaidžiant LoL ekrane vykstančiais veiksmais.

„Predator Helios 300“ – vidutinės klasės žaidėjams skirtų kompiuterių lyderis

Gausiai parduodamas „Predator Helios 300“ žaidėjams skirtas nešiojamasis kompiuteris tapo dar geresnis, nes šiuolaikiško dizaino korpuse panaudojome naujas technologijas ir galingas funkcijas. Žaidėjams neabejotinai patiks galimybė rinktis iki naujausio 9-osios kartos „Intel Core i7“ procesoriaus ir naujausios „NVIDIA GeForce RTX 2070“ vaizdo plokštės su „Max-Q“ dizainu, palaikančiu „Turbo“ klavišą, skirtą spartinti vienu spustelėjimu, bei „DoubleShot™ Pro“ sparčiam ir nestringančiam tinklo ryšiui. Kompiuteryje gali būti naudojama iki 32 GB DDR4 2666 MHz atminties ir iki dviejų PCIe NVMe SSD RAID 0 konfigūracijoje, todėl žaidėjai tikrai nepristigs galios žaisdami AAA lygio žaidimus.
Tačiau labiausiai kompiuteris išsiskiria savo naująja išvaizda. Metaliniame korpuse puikiai dera stilingi mėlynos spalvos akcentai ir ir kituose „Predator“ nešiojamuose kompiuteriuose sutinkamas klaviatūros apšvietimas. Siauras ekrano rėmas ir naujo dizaino klaviatūra su moderniaisiais „Predator“ šriftais išskiria šį kompiuterį iš kitų.
15,6 col. arba 17,3 col. „Helios 300“ Full HD IPS1 ekranas yra vienas iš pirmųjų savo klasėje 144 Hz ekranų, o jo siauras rėmelis ir 3 ms atsako laikas užtikrina sklandžią žaidimo patirtį.

Gamtos įkvėptos aušinimo technologijos

Pasitelkus išmanų ir efektyvų temperatūros reguliavimo dizainą, leidžiantį maksimaliai naudoti galingą „Helios“ programinę“aparatinę įrangą, kompiuteris yra nepriekaištingai aušinamas ir gali ilgai veikti visu pajėgumu. Aušinimą efektyviausiai atlieka dviejų ventiliatorių sistema, kurią sudaro „Acer“ 4-osios kartos „AeroBlade™ 3D“ ventiliatoriai. Ši naujausios kartos ventiliatoriaus dizainą įkvėpė tyliais skrydžiais pasižyminčios pelėdos, kai maksimaliai padidinamas oro srautas ir sumažinamas triukšmas. Naujosios 0,1 mm storio ventiliatoriaus mentės pasižymi dantytu kraštu, viršuje ir apačioje esančiais sparneliais bei lenkta iškyša kiekvienos mentės vidinėje dalyje. Tai leidžia iki 45 proc. padidinti oro srautą. Naudojant strategiškai išdėstytas oro įtraukimo ir išleidimo angas ir „Acer CoolBoost™“ technologiją, „Helios 300“ išlieka ramus esant didelėms apkrovoms ir lengvai susitvarko su žaidimais naudojant procesoriaus spartinimą.
Šiame kompiuteryje taip pat naudojama visiškai nauja klaviatūra, pasižyminti išskirtiniais „Predator“ šriftais ir 4 zonų RGB apšvietimu. Naudojimo patogumas ir funkcionalumas patobulinti naujaisiais „PredatorSense“ ir „Turbo“ sparčiaisiais klavišais, padidintu tarpo klavišu ir  įgaubtais bei apšviečiamais WASD klavišais, rodyklių klavišais ir sparčiaisiais klavišais.

Kaina ir pasiekiamumas

„Predator Helios 700“ žaidėjams skirti nešiojamieji kompiuteriai Šiaurės Amerikoje bus pasiekiami nuo balandžio mėn., o jų kaina prasidės nuo 2 699,99 USD; EMEA kompiuteriai bus pasiekiami nuo liepos mėn., o jų kaina prasidės nuo 2 699,00 EUR; Kinijoje kompiuteriai bus pasiekiami nuo birželio mėn., o jų kaina prasidės nuo 19 999 RMB.
„Predator Helios 300“ žaidėjams skirti nešiojamieji kompiuteriai Šiaurės Amerikoje bus pasiekiami nuo balandžio mėn., o jų kaina prasidės nuo 1 199,99 USD; EMEA kompiuteriai bus pasiekiami nuo birželio mėn., o jų kaina prasidės nuo 1 499,00 EUR; Kinijoje kompiuteriai bus pasiekiami nuo gegužės mėn., o jų kaina prasidės nuo 11 999 RMB.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau