„Acer“ veda žaidėjus į mūšį su naujosios „Nitro 7“ ir atnaujintos „Nitro 5“ serijos nešiojamaisiais kompiuteriais

Šiandien kasmetinėje įmonės pasaulinėje spaudos konferencijoje next@acer, rengiamoje Niujorke, „Acer“ pristato naujausius „Nitro 7“ ir „Nitro 5“ nešiojamųjų kompiuterių žaidimams serijos narius su „Windows 10“ operacine sistema. Naujasis nešiojamasis kompiuteris „Nitro 7“ yra skirtas žaidimų mėgėjams, norintiems paspartinti internetu su draugais žaidžiamus žaidimus. Be to, „Acer“ atnaujino „Nitro 5“ serijos nešiojamuosius kompiuterius naujausiomis „NVIDIA® GeForce® GTX“ grafikos plokštėmis ir nauju ekranu, išsiskiriančiu 144 Hz1 kadrų dažniu ir vis 3 ms3 delsa.„Naujieji nešiojamieji kompiuteriai žaidimams „Nitro 7“ ir „Nitro 5“ įrodo, kad sklandžiam žaidimui nebūtina atiduoti paskutinius marškinius,” sako James Lin, „ Acer Inc.“ nešiojamųjų kompiuterių ir IT produktų verslo skyriaus generalinis vadovas. „Nuo šiol žaidėjai galės naudotis papildoma galia kompaktiškame korpuse, kad jų žaidimo patirtis būtų geresnė.”„Džiugu matyti išsamias „Acer“ žaidėjams skirtų gaminių serijas, kuriose visų tipų žaidėjai atras sau tinkamą naująjį „Predator“ ar „Nitro“ serijos gaminį“, – sakė Mark Linton, klientų aptarnavimo ir įrenginių pardavimo skyriaus generalinis vadovas, „Microsoft Corp.“ „Acer“ nesiliauja pristatyti naujoves ir teikti nuostabias žaidėjų rinkai skirtas patirtis.“

„Nitro 7“: nauja įspūdinga metalinė konstrukcija

Naujasis įmonės „Acer“ kompiuteris „Nitro 7“ yra skirtas žaidimų mėgėjams, ieškantiems išvaizdaus dizaino ir galios. Jis išsiskiria visiškai nauja metaline konstrukcija, kurios storis vos 19,9 mm1 (0,78 col.). Didelės skiriamosios gebos 15,6 colio ekranas atkuria tikroviškas spalvas 144 Hz1 kadrų dažniu ir bos 3 ms3 delsa, kad žaidžiant neskiltų kadrai — tai ypač svarbu mūšio įkarštyje. 9-os kartos „Intel® Core™“ procesorius1 ir naujausių NVIDIA GPU galia užtikrina, kad „Nitro 7“ teiktų sklandžią žaidimo patirtį. Be to jis pasižymi didele saugykla, turi du lizdus „M.2 Gen 3×4 PCIe“ SSD diskams su „NVMe“ technologija RAID 01 masyve, ir iki 32 GB DDR4 RAM su iki 2 TB HDD saugykla.

„Nitro 5“: sukurtas dominuoti

„Acer“ atnaujintas nešiojamasis kompiuteris „Nitro 5“ suteikia naudotojams galimybę džiaugtis mėgstamais žaidimais išskirtine raiška „Full HD“ IPS[i] 17,3 colio ekrane su plonu rėmeliu arba 15,6 colio ekrane, užimančiame 80 procentų korpuso.„Nitro 5“ turi 9-os kartos „Intel Core“ procesorių1, naujausią NVIDIA GPU, du „M.2 Gen 3 x4 PCIe“ SSD su „NVMe“ technologija RAID 01 masyve ir 32 GB DDR4 RAM pakankamai žaidimų galiai už prieinamą kainą. Jis be vargo transliuoja žaidimo vaizdą „Gigabit Wi-Fi 5“ ryšiu su 2×2 MU-MIMO technologija. Be to, naudotojai gali prijungti palaikomus priedus prie įvairiausių lizdų: HDMI 2.0, USB „Type-C“ 3.2 „Gen 1“ ir kt.

Tikri šaltakraujai

Tiek „Nitro 7“, tiek „Nitro 5“ turi po du ventiliatorius ir „Acer CoolBoost™“ technologiją bei dvi oro išleidimo angas, kad „Nitro 7“ būtų vėsus net žaidžiant ilgą laiką. „CoolBoost“ padidina ventiliatoriaus greitį 10 procentų ir atvėsina CPU ir GPU 9 procentais, palyginus su automatiniu režimu.

Spartusis klavišas „NitroSense“

Naudotojai gali stebėti ir valdyti „Nitro 7“ ir „Nitro 5“ su „NitroSense“ — programėle, kurią galima pasiekti vienu „NitroSense“ sparčiojo mygtuko palietimu. Ją įjungę naudotojai akimirksniu pamato komponentų temperatūrą, apkrovą, energijos sąnaudas ir kt. Be to joje galima stebėti ventiliatoriaus greitį ir jį reguliuoti realiuoju laiku, tad atmosferai įkaitus žaidėjai gali pakeisti ventiliatorių greitį arba įjungti maksimalų aušinimą. Be to, naudotojai gali nustatyti maitinimo planą, kad optimizuotų energijos sąnaudas skirtingose situacijose, arba įjungti „Acer TrueHarmony™“ šešis garso režimus, įjungti arba išjungti klavišų fiksavimą bei aktyvinti LCD pagreitinimą, kuris sumažina ekrano delsą iki 3 ms3.

Pirmenybė žaidimams su „Killer™ Ethernet“ ir „Acer“ tinklo optimizavimo funkcija

Tiek „Nitro 7“, tiek „Nitro 5“ turi „Killer™ Ethernet E2500“ arba „Acer“ tinklo optimizavimo funkciją, kuri suteikia pirmenybę žaidimams. Žaidėjams nebeteks nerimauti dėl vaizdo strigimo, nes bendra gaištis sumažinama 25 procentais naudojant vieną programą ir daugiau kaip 10 kartų, kai naudojamos kelios programos vienu metu. Eterneto valdiklis automatiškai aptinka žaidimo, vaizdo įrašo ir pokalbio transliaciją, kad suteiktų jai pralaidumo pirmenybę ir užtikrintų kuo sklandesnę patirtį. Pasirinkus automatinį režimą „Acer“ tinklo optimizavimo funkcija gali paskirstyti išteklius reiklioms programoms ir drastiškai sumažinti ryšio problemas. Naudotojai taip pat gali rankiniu būdu nustatyti programų prioritetus, keisti pralaidumo išteklius kiekvienai programai arba užblokuoti konkrečias programas, kad jų ryšys būtų kuo spartesnis.

Aukščiausios klasės „Nitro“ garsas

Naujasis „Nitro 7“ ir atnaujintas „Nitro 5“ dar aukščiau iškėlė garso kokybės kartelę, suteikdami žaidėjams erdvinio garso patirtį „Waves MaxxAudio®“ pažangiomis garso optimizavimo technologijomis. „MaxxBass®“ išmaniai sustiprina garsą, kad žemi dažniai tiesiog griaustų ir naudotojai juos ne tik girdėtų, bet ir pajustų, net mažais garsiakalbiais arba ausinėmis. „MaxxDialog™“ išmaniai sustiprina kalbą, padėdama išskirti žaidimo dialogus iš muzikos ir graso efektų srauto. O „MaxxVolume®“ užtikrina maksimalų garsumą ir aiškumą neiškraipydama garso ir leidžia išgirsti subtiliausius aukštus žaidimo dažnius.

Nitro Stream

„Acer Nitro Stream“ yra dedikuotas sąrankos nereikalaujantis asmeninis transliavimo kompiuteris (PSPC), skirtas kompiuterinių ir konsolių žaidimų transliavimui. Naudotojai gali džiaugtis paprastu sprendimu transliuoti kokybišką „Full HD“ vaizdą, dalintis žaidimo vaizdu ir bendrauti su draugais bei žaidėjų bendruomene, naudodamiesi integruota aparatūra ir programine įranga, kuri sukurta specialiai tiesioginėms transliacijoms. Naudotojai gali optimizuoti transliavimo sklandumą 8-os kartos „Intel® Core™ i7“ procesoriumi, iki 32 GB DDR4 RAM, 256 GB SSD ir integruota įrašymo plokšte. Jis užtikrina 4Kp60 žaidimo patirtį transliuojant 1080p vaizdą su įrašymo plokštės funkcija „Pass-Through“. Integruota plokštė perima įrašymo ir kokybiško turinio transliavimo apkrovą, kad transliacijos vaizdas nevėluotų nuo žaidimo vaizdo. Transliuotojai gali atlaisvinti daug vietos ant stalo su šiuo vieninteliu kompaktišku įrenginiu, kurį galima prijungti net prie monitoriaus galo su VESA laikikliu.

Kaina ir įsigijimo galimybės

„Nitro 7“ žaidėjams skirti nešiojamieji kompiuteriai Šiaurės Amerikoje bus pasiekiami nuo kovo mėn., o jų kaina prasidės nuo 999,99 USD; EMEA kompiuteriai bus pasiekiami nuo birželio mėn., o jų kaina prasidės nuo 1 199,00 EUR; Kinijoje kompiuteriai bus pasiekiami nuo gegužės mėn., o jų kaina prasidės nuo 6 499 RMB.„Nitro 5“ žaidėjams skirti nešiojamieji kompiuteriai Šiaurės Amerikoje bus pasiekiami nuo balandžio mėn., o jų kaina prasidės nuo 799,99 USD; EMEA kompiuteriai bus pasiekiami nuo gegužės mėn., o jų kaina prasidės nuo 999,00 EUR; Kinijoje kompiuteriai bus pasiekiami nuo gegužės mėn., o jų kaina prasidės nuo 5 999 RMB.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau