Pasirengęs kilti: Acer pristato Liquid Z410 4G išmanųjį telefoną

Acer pristato Liquid Z410 išmanųjį telefoną, kuris yra maža jėgainė, pasirengusi kilti: LTE 4G ryšys, 64 bitų supergreitas procesorius, puikus garsas ir kamera bei ilgas baterijos veikimo laikas.

Herojiškas greitis ir jėga

Su Liquid Z410 telefonu Acer greitį ir jėgą padaro prieinamą kiekvienam. Itin galingas 64 bitų keturių branduolių procesorius, palaikomas 4G LTE (kategorija 4) ryšys greitam naršymui, duomenų transliavimui ir siuntimuisi beveik bet kurioje pasaulio vietoje, – dėl visa to šis išmanusis telefonas leidžia greitai tvarkyti užduotis ir skambučius bet kuriuo metu. Su galingu Mali-760 grafiniu lustu Liquid Z410 taip pat garantuoja aukštos kokybės vaizdą, sklandžią grafiką ir malonią naudotojo sąsają. Kadangi Acer žino, jog išmanusis telefonas yra jūsų kasdienis kompanionas, Liquid Z410 baterija tarnaus iki 5,5 valandų kalbėjimo laiko, arba 400 valandų rezerviniu režimu. AcerRAPID™ mygtukas, esantis iškart po kamera ir apsuptas elegantišku tekstilės raštu, leidžia naudotojui paleisti daugybę tinkinamų veiksmų vienu prisilietimu. Lengvas operuoti bet kuria ranka, AcerRAPID™ yra sukurtas dideliam greičiui, lankstumui ir naudotojo patirties asmeninimui. Be to, Liquid Z410 leidžiamas kartu su Acer QuickTouch, su kuriuo naudotojai gali greitai valdyti savo telefoną vienu paprastu piršto gestu. Perbraukus Z formos gestą ant užrakinto ekrano, atidaromas muzikos leistuvas, C formos gestas atidaro kamerą, o V formos gestas aktyvuoja skambinimo funkcijas. AcerRAPID™ ir QuickTouch kombinacija įgalina Liquid Z410 atlikti užduotis greičiau nei bet kada.Liquid Z410 4G

Daugialypės terpės padėjėjas

4,5 colio IPS qHD(1) ekranas su 245 ppi raiška užtikrina, kad asmenukės, padarytos su 2MP 80° kampo priekine kamera, atrodys itin skaidriai. Galinė kamera turi 5 MP automatinio fokusavimo  pritraukimą ir LED blykstę. Tai yra vienas svarbiausių dėmesio taškų, į kuriuos Acer koncentravosi gamindama Liquid Z410: naujoji naudotojo sąveika įgalina greitai parinkti nustatymus ir modulius nuotraukų darymui. Telefone yra keletas jau įdiegtų modulių, su kuriais įamžinti akimirkas yra kaip niekada lengva: „prezentacijos“ modulis optimizuoja užrašų darymą, konvertuodamas popieriaus lapo ar ekrano nuotraukas į .jpg, .pdf ir .ppt failus; „dvigubas fotografavimas“ leidžia naudotojams kurti koliažus iš paveikslų ar vaizdo klipų, nufotografuotų priekine ir galine kamera („paveikslas paveiksle“ ir „vaizdas vaizde“). Galų gale, Liquid Z410 kamerą galima valdyti balsu, kas padeda susitelkti į fotografavimo objektus, o ne mygtukų spaudinėjimą: ištarę „cheese“ padarysite fotografiją, o komanda „selfie“ įjungsite priekinę kamerą ir fotografuosite po trijų sekundžių! Daugialypės terpės patirtį vainikuoja Liquid Z410 priekinis garsiakalbis su DTS Studio Sound™, kuris garantuoja įspūdingą garsą ir sudaro erdvaus garso efektą. DTS Studio Sound™ suteikia Liquid Z410 profesionalią kinematografinę patirtį su platesniu garso lauku, didesniu balso aiškumu ir tikroviškomis, natūraliomis detalėmis.

Gražus ir iš vidaus

Be išskirtinių kameros savybių, Liquid Z410 yra suderinamas su naujausiais Acer techniniais patobulinimais. AcerEXTEND(2) leis naudotojams visiškai valdyti savo išmaniuosius telefonus laidiniu arba belaidžiu režimu per savo personalinį kompiuterį su Windows operacine sistema: galėsite rašyti klaviatūra, naudoti vilkimo gestus (drag and drop) ir dalytis failais. Acer QuickMode patenkina visų naudotojų poreikius: vaikų, kurie pirmą kartą naudojasi išmaniuoju telefonu, ir pagyvenusių žmonių, norinčių didelio ir ryškaus ekrano su paprastu tekstu.Liquid Z410 4G

Įsigijimas

Acer Liquid Z410 bus galima įsigyti EMEA regione nuo vasario mėn. pab.; pradinė kaina – 129 €.

Apie Acer

Įkurta 1976 m., Acer yra techninę įrangą, programinę įrangą ir paslaugas teikianti bendrovė, užsiimanti tyrimais, projektavimu, rinkodara, pardavimais ir inovatyvių produktų, skirtų kasdieniam žmonių gyvenimui gerinti, kūrimu. Acer siūlo platų personalinių kompiuterių, monitorių, projektorių, serverių, planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų asortimentą, t.y. būtent tų prietaisų, kurie padeda klientams praplėsti gyvenimo ribas ir patirti naujų įspūdžių. Acer bendrovėje dirba daugiau kaip 7 400 žmonių; ji užima ketvirtą vietą pasaulio kompiuterinės įrangos gamintojų sąraše (TDC, 2013). 2013 m. pajamos siekė 12,02 milijardo USD. Daugiau informacijos rasite www.acer.com.

© 2014 Acer Inc. Visos teisės saugomos. Acer ir Acer logotipas yra registruoti Acer Inc. prekės ženklai. Kiti pateikiami ar kitaip talpinami prekės ženklai, registruoti prekės ženklai ir/arba aptarnavimo ženklai laikomi atitinkamų savininkų nuosavybe. Visi čia minimi prekės ženklai ir produktų pavadinimai pateikiami su jų gamintojų prekiniais ženklais ir yra naudojami tik šiems produktams aprašyti ar įvardyti.

 

1 specifikacijos gali skirtis priklausomai nuo regiono.

2 AcerEXTEND, Acer QuickMode yra Acer paslaugos, prieinamos tam tikriems Acer įrenginiams. Įsigijimas gali priklausyti nuo atsargų kiekio, pirkimo šalies, programinės įrangos versijos ir perpardavinėtojų. Daugiau informacijos ieškokite acer.com arba susisiekite su vietiniu Acer paslaugų centru.

Šaltinis: pranešimas spaudai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau