„Acer“ papildo „Predator“ žaidimo įrangą galingais kompiuteriais ir 35 colių HDR monitoriumi

Ššiandien „Acer“ pristato naujus aukščiausios kokybės „Predator“ žaidimų linijos įrenginius: „Predator Orion 9000“ serijos šiuo metu galingiausius žaidimų kompiuterius, naudojančius „Windows 10“, ir „Predator X35“ monitorių, pagrįstą NVIDIA® G-SYNC™ ir „Acer HDR Ultra™“ technologijomis, dėl kurių įrenginys veikia itin efektyviai, o vaizdas tiesiog stulbina. „Acer“ taip pat siūlo naujas „Predator“ ausines ir pelę, kad galėtumėte dar smagiau žaisti ir geriau valdyti.
„Acer Predator Orion 9000“ serija: galia, kurią įmanoma matyti

„Predator Orion 9000“ serijos įrenginių, sukurtų taip, kad baugina priešus, įkvepia žaidėjus ir pribloškia savo estetiniu vaizdu, korpusas yra juodos ir sidabrinės spalvos, panašus į kosminį laivą su tinkinamu RGB apšvietimu išilgai priekinio griovelio pusių. Masyviame šoninio skydo lange matomas stulbinama ir galinga vidaus įranga, išlaikanti reikiamo lygio elektromagnetinius trukdžius (EMI), neatsižvelgiant į angos dydį. Pasirinktiniai ventiliatoriai su tinkinamu RGB apšvietimu sukuria tikros šviesos regimybę, dėl kurios įrenginys atrodo dar įspūdingiau. Naudojant dvi rankenėles ir ratukus, padengtus anglies pluošto šablonu, naujus įtaisus galima lengvai perkelti iš vienos vietos į kitą. Šoniniai skydai be jokių įrankių leidžia lengvai atlikti komponentų naujinimus, o atsidarantis paspaudus viršus leidžia naudotojams greitai perjungti ventiliatorius. Iš priekio jungiamų ausinių svirtelės ir kabelio valdymas padeda neapkrauti žaidimų vietos.
„Predator Orion 9000“ yra galingiausias kada nors sukurtas kompiuteris“, – sako Jeff Lee, „Acer“ IT produktų verslo stacionarinės kompiuterijos generalinis vadovas. „Platforma, turinti keturkryptę grafiką ir 18 branduolių procesorius, įtraukia žaidėjus ir atskleidžia naudotojams tokią grafiką, apie kokią jie negalėjo net svajoti.“
Aušinimo skysčiu ir „IceTunnel 2.0“ funkcijos aušina įrenginį iš vidaus 
„Predator Orion 9000“ serija turi aušinimo skysčiu[i] ir „Acer IceTunnel 2.0“ funkcijas, kurios išlaiko žemą temperatūrą, kol žaidimas kaitina kraują. „IceTunnel 2.0“ yra pažangus oro srauto valdymo sprendimas, išmaniai suskaidantis sistemą į kelias šilumines sritis, į kurias oras leidžiamas atskiru oro srauto tuneliu, kad būtų išstumiamas karštis. Didžiuliai metalinio tinklelio skydai priekyje ir viršuje įleidžia daugiau šalto oro, o kylantį karštą orą iš skysčiu aušinamo CPU išleidžia lauk. Be to, penki 120 mm ventiliatoriai priekiniame, viršutiniame ir galiniame kanaluose aušina orą per bloką. Oro srauto dalis nukreipiama į galinį motininės plokštės dėklą, kad ataušintų saugyklos įrenginius. Grafinėms plokštėms skirti pūstuvo tipo ventiliatoriai išpučia karštį iš galinės dalies, o PSU yra uždaras, kad šiluminiai trukdžiai jo neveiktų.

Nepaprasta žaidimų ir turinio kūrimo platforma
Būdama viena pirmųjų originalios įrangos gamintojų, kurie AMD naujausią „Redeon™ RX Vega“ grafiką panaudojo žaidimų kompiuteryje, „Acer“ pakelia galimybių kartelę ir palaiko iki 4 „Radeon RX Vega“ plokščių, kad galėtumėte mėgautis beveik fotorealistiniais vaizdais realiuoju laiku didele skiriamąja geba, su stereogarsu ir dideliu atnaujinimo dažniu. Žaidėjai taip pat gali rinktis iš dviejų „NVIDIA® GeForce® GTX 1080Ti“ plokščių SLI, kurios lengvai palaiko virtualiąją realybę.
„Taip puiku, kad „Acer“ pasirinko „AMD Radeon™ RX Vega“ grafikos plokštę, kuri leidžia kompiuteriui veikti taip efektyviai, kaip jis dar niekada neveikė. „RX Vega“ puikiai papildo „Predator Orion“ pridėdama jam ir grožio, ir galingumo. Viena „RX Vega“ grafikos plokštė įgalina itin didelės skiriamosios gebos ir akis tausojančius vaizdus, sklandžiai pateikdama po 60 kardų per minutę. O naudodami novatoriškas naujas funkcijas, pvz., „High Bandwidth Cache Controller“ ir „Rapid Packed Math“, žaidėjai gali tikėtis, kad jų sistema veiks vis geriau ir geriau, nes naujos funkcijos bus pristatomos ir toliau, kad galėtumėte pasinaudoti visomis jų teikiamomis galimybėmis“, – sako Scott Herkelman, AMD „Radeon“ technologijų grupės, žaidimų viceprezidentas ir generalinis vadovas.
„Predator Orion 9000“ pasiūlys naujausią „Intel® Core™ i9 Extreme Edition“ 18 branduolių procesorių ir iki 128 GB keturių kanalų DDR4 atmintį, leidžiančius lengvai apdoroti intensyvaus skaičiavimo reikalaujančias užduotis ir suteikiančius išskirtinio našumo.
„Nauja „Intel Core X“ serijos procesorių, turinčių 18 branduolių ir 36 gijų, grupė pakelia stalinių kompiuterių galimybių kartelę, nes yra neįtikėtinai naši ir turi išskirtinės galios atlikti daugybę užduočių vienu metu“, – sako Anand Srivatsa, „Intel“ kompiuterių platformos grupės generalinis vadovas. „Šis precedento neturintis viso ekrano galingumo lygis pasiektas dėl bendradarbiavimo su „Acer“ kuriant „Predator Orion 900“, kuriame naudojamas „Intel Core i9 Extreme Edition“ procesorius.“
Paspartinimas vienu sudavimu leidžia kovotojams pasirinkti „Turbo“ našumą vienąkart paspaudus mygtuką.
Puikus ryšys apima du USB 3.1 Gen 2 prievadus (vieną C tipo ir vieną A tipo), aštuonis USB 3.1 Gen 1 prievadus (vieną C tipo ir septynis A tipo) ir du USB 2.0 prievadus (A tipo). „Predator Orion 9000“ palaiko iš viso tris M.2 angas, kurios leidžia padidinti kompiuterio spartą, galią ir galimybes, ir keturias PCIe x16 angas, kurios suteikia pakankamai vietos vaizdo plokštėms[i].
„Acer Predator X35“: pagarbią baimę keliantys vaizdai

Šis didelis 35 colių, 21:9 monitorius turi įtraukiantį 1800R išlinkį ir pasižymi nuostabia (3440 x 1440) WQHD skiriamąja geba. Pagrįstas NVIDIA G-SYNC, „Acer HDR Ultra“ ir kvantinių taškų technologijomis jis leidžia mėgautis geriausios kokybės kontrastu su dideliu dinaminiu diapazonu. Pažangi LED vietinio pritemdymo funkcija 512 atskirai valdomose srityse leidžia ryškią šviesą skleisti tik tada ir ten, kada ir kur to reikia. „Predator X35“ turi platesnę, gilesnio sodrumo spalvų gamą, apimančią 90 procentų DCI-P3 spalvų standarto, o jo apšvietimo diapazonas yra kelis kartus didesnis už tradicinių dinaminio diapazono monitorių. Spartus 4 ms reakcijos laikas ir didelis 200 Hz atnaujinimo dažnis kartu su HVIDIA G-SYNC žaidimą padaro sklandų ir tikrovišką, apsaugo akis, kad jos neašarotų ir nebūtų jokių vaizdinių trikdžių.
Su integruotu „Predator GameView“ galima naudoti aštuonis iš anksto nustatytus režimus, kurie leidžia optimizuoti vaizdą pagal skirtingus veiksmo tipus. Be standartinio, ekonominio, grafikos ir filmų režimų („Standard“, ECO, „Grafic“ ir „Movie“) yra trys specialūs žaidimo režimai, įskaitant veiksmo, lenktynių ir sporto režimus („Action“, „Racing“ ir „Sports“), kuriuos galima lengvai pasiekti per spartųjį klavišą arba ekrano (OSD) meniu. Žaidėjai taip pat gali apibrėžti savo tinkintą profilį ir suprogramuoti kiekvieną režimą pagal savo nuostatas.
„Acer BlueLightShield™“ technologija leidžia klientams sumažinti mėlynos šviesos spinduliavimą pasirinkus iš keturių skirtingų filtro nustatymų per OSD meniu. Aukščiausios kokybės VA skydas įgalina platų žiūrėjimo kampą – iki 178 laipsnių horizontaliai ir vertikaliai. Be to, „Dark Boost“ technologija leidžia matyti net mažiausias smulkmenas blausiai apšviestoje aplinkoje.
„Predator“ įtaisai išplečia žaidimo galimybes

„Predator Galea 500“ žaidimo ausinės įtraukia tiesiai į žaidimo sūkurį, suteikdamos galimybę ne tik matyti, bet ir girdėti tikslią žaidimo elementų vietą. „Acer TrueHarmony™ 3D Soundscape“ technologija perkuria akustinę erdvę pagal žaidėjo galvos kryptį, įtikindama smegenis, kad garsas sklinda iš tam tikros pusės. „Predator Galea 500“ ausinės perteikia aiškius aukštus ir rezonuojančius žemus garsus ir greitai reaguoja, kad tiksliai atkurtų balsus bei vidutinio aukščio diapazono natas, o unikali akustinė ertmė padeda perteikti įtaigų ritminį bosą. „Predator Galea 500“ yra tinkinamas, tai yra leidžia naudotojams pasirinkti iš trijų režimų, įskaitant EQ muzikos, filmų ir sporto („EQ Music“, „Movie“ ir „Sport“).
 
Nauja „Predator Cestus 500“ žaidimo pelė yra unikalaus dvigubo jungiklio dizaino ir leidžia žaidėjams koreguoti paspaudimo stiprumą pagal žaidžiamo žaidimo tipą, pvz., lengviau spustelėti FPS žaidimuose, kuriuose reikia miklesnės reakcijos, arba stipriau spustelėti tiksliai manevruojant RTS žaidimuose. Jis turi 16,8 milijonų RGB spalvų, 8 apšvietimo šablonus, 5 vidinių profilio nustatymų, 8 programuojamų mygtukų ir paauksintą USB jungtį.
Kainodara ir pasiekiamumas
Šiaurės Amerikoje „Predator G9 Series“ žaidimų kompiuteriais bus prekiaujama nuo gruodžio mėnesio, kaina nuo 1 999 USD, o Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos regione (EMEA) – nuo lapkričio mėnesio, kaina nuo 1 999 EUR.
„Predator X35“ monitoriais bus prekiaujama nuo 2018 m. pirmojo ketvirčio.  Šiaurės Amerikoje bei Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos (EMEA) regione „Predator Galea 500“ žaidimų ausinėmis bus prekiaujama nuo lapkričio mėnesio (kaina atitinkamai nuo 299,99 USD ir nuo 299,99 EUR).

Šiaurės Amerikoje bei Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos (EMEA) regione „Predator Cestus 500“ žaidimų ausinėmis bus prekiaujama nuo lapkričio mėnesio (kaina atitinkamai nuo 79,99 USD ir nuo 89,99 EUR).

Tikslios specifikacijos, kainos ir pasiekiamumas skirsis, atsižvelgiant į regioną. Norėdami sužinoti kur galima įsigyti gaminį, apie jo specifikacijas ir kainas konkrečiose rinkose, susiekite su artimiausia „Acer“ atstovybe arba pardavimo atstovu svetainėje www.acer.com.

Naujieji „Predator“ kompiuteriai, monitorius ir priedai buvo pristatyti šiandien parodoje IFA (Vokietijoje) įvykusioje next@acer spaudos konferencijoje, kurioje įmonė pristatė naujų įrenginių ir sprendimų seriją. Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite acer.com/nextatacer.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau