„Acer“ išleidžia naujus ypač plonus, konvertuojamuosius ir nuimamus įrenginius: „Swift 5“, „Spin 5“ ir „Switch 7 Black Edition“

„Acer“ papildė savo populiarų ypač plonų konvertuojamų ir nuimamų „Windows 10“ įrenginių portfelį kitos kartos „Swift“, „Spin“ ir „Switch“ modeliais. Visuose papildžiusiuose įrenginiuose yra nauji, išskirtinai galingi 8-os kartos „Intel® Core™“ procesoriai, saugesnė biometrinė technologija, palaikanti „Windows Hello“, ir universalios naudojimo funkcijos, būtinos užtikrinant įtraukiančias pramogas ir profesionalų našumą. Šie nešiojamieji kompiuteriai yra ne tik našūs ir mobilūs, bet ir suteikia naują gaivinantį stiliaus ir dizaino pojūtį, užtikrindami idealią formų ir funkcijų pusiausvyrą.
„Acer“ nuolat naudoja naujausias technologijas visuose savo portfelio nešiojamuosiuose kompiuteriuose, kad suteiktų žmonėms asmeninio kompiuterio naudojimo patirtį, kuri reikalinga nuolat veikiančiame, skaitmeninių technologijų varomame pasaulyje“, – teigia „Acer Inc.“ IT produktų verslo prezidentas Jerry Kao, – „Darbui, žaidimui ar kūrybai, biure ar kelionėje „Acer“ siūlo daugybę produktų, atitinkančių skirtingus ir unikalius šiuolaikinio naudotojo poreikius.“
„Kompiuteris su 8-os kartos „Intel Core“ procesoriais įtikina, kad jo įranga optimizuota užtikrinti išskirtinį našumą ir patirtį“, – sako „Intel Corp.“ klientų kompiuterijos grupės viceprezidentas Chris Walker. Naujoji „Acer“ ypač plonų kompiuterių linija išskirtinai unikali, tačiau ją vienija dinamiškas dizainas ir įtraukiančios pramogos, paprastas patogumas ir neįtikėtinai 40 % padidintas našumas, kurį užtikrina [i] 8-os kartos „Intel Core“ procesoriai.“

„Naujos kartos „Acer“ nešiojamuosiuose kompiuteriuose „Swift“, „Spin“ ir „Switch“ funkcinės galimybės ir mobilumas dera su „Windows 10“ galia ir našumu“, – sako „Microsoft Corp.“ partnerių įrenginių ir sprendimų viceprezidentas Peter Han. „Šie lengvi, glotnūs ir galingi nešiojamieji kompiuteriai siūlo tris puikius pasirinkimus kiekvienam, naudojančiam kompiuterį darbui arba pramogai, namuose, biure ar kelionėje.“
„Switch 7 Black Edition“ – pirmasis pasaulyje „du viename“ nešiojamasis kompiuteris be ventiliatoriaus, su diskretiška grafika

Novatoriškas „Acer“ Switch 7 Black Edition – pirmasis pasaulyje „du viename“ nešiojamasis kompiuteris be ventiliatoriaus, su diskretiška grafika, kurią leidžia naudoti pažangi „Acer“ „Dual LiquidLoop™“ technologijos aušinimo sistema be ventiliatoriaus. Su galingu 8-os kartos „Intel Core i7“ procesoriumi ir „NVIDIA® GeForce® MX150“ grafika – tai idealus partneris intensyviam darbui, kūrybiškai gamybai ir turiniui transliuoti. Kurtas galvojant apie mobilumą, naujasis „Switch 7 Black Edition“ yra neįtikėtinai universalus, atjungus klaviatūrą sveria mažiau nei 1,15 kg (2,5 sv.). „Switch 7 Black Edition“ grakšti ir lengva konstrukcija pagaminta iš tvirto šlifuoto aliuminio korpuso, kuris užtikrina tvirtumą ir malonų lytėjimo pojūtį.
„Switch 7 Black Edition“ įrenginyje „Acer“ pirmą kartą panaudojo „Acer AutoStand™“ patentuotą stovą, kurį galima automatiškai ištraukti ir sutraukti viena ranka taip pat paprastai, kaip atidarant ir nustatant nešiojamojo kompiuterio ekrano dangtį.
Didelis „Switch 7 Black Edition“ 13,5 colio IPS[i] ekranas su 2 256 x 1 504 skiriamąja geba užtikrina ryškų, gyvą vaizdą plačiu žiūrėjimo kampu. Naujai atgimusiame „Switch“ yra įdėtasis rašiklis, kuriame veikia „Wacom EMR“ technologija, palaikanti 4 096 spaudimo jautrumo ir rašiklio pakreipimo lygius, skirtus kontroliuoti brūkštelėjimo kampą, plotį ir šešėliavimą. Dabar rašiklis yra be baterijos, glotniame išoriniame korpuse, kurio dizainas leidžia pajusti klientams autentiškesnį rašymą ir piešimą, naudojant „Windows Ink“.

„Windows Hello“ palaikančiame „Swift 7 Black Edition“ veikia optine technologija pagrįsta, po stiklu išdėstyta piršto atspaudo jutiklio konstrukcija su POA („Power on Authentication“ – įjungimo autentifikavimas), leidžianti naudotojui vienu lietimu įjungti įrenginį ir akimirksniu prisijungti.
„Swift 5“ – ypatingas portatyvumas neprarandant galios

Naujasis Swift 5 sukurtas naudotojams, kurie nori nuostabaus portatyvumo, solidaus našumo ir stiliaus. Elegantiškas korpusas sveria mažiau nei 1 kg, todėl idealiai tinka nuolat keliaujantiems. Tarp parinktų modernių medžiagų yra ypač lengvų magnio–ličio lydinių, iš kurių pagamintas viršutinis ir apatinis dangčiai, ir magnio–aliuminio lydinių, kurie užtikrina papildomą delno laikymo vietos tvirtumą.
Išnaudojant 8-os kartos „Intel Core“ procesorių galią, „Swift 5“ užtikrina išskirtinį greitį ir reakciją, o akumuliatorius veikia 8 valandas[i]. Su „Windows 10“ ir 2 x 2 802.11ac belaidžiu ryšiu naudotojai gali efektyviai dirbti kelionėje visą dieną ir naktį, nes klaviatūra turi foninį apšvietimą.
 
Interaktyvus kelių lietimų įvesties „Full HD IPS“2 jutiklinis ekranas ir siauros rėmelio dizainas maksimaliai padidina žiūrėjimo malonumą. „Acer TrueHarmony™“ su „Dolby Audio™ Premium“ technologija užtikrina galingą ir švarų garsą, o „Skype“ verslui sertifikavimas – ryškų vaizdo konferencijų vaizdą ir puikią „Cortana“ naudojimo patirtį.
„Spin 5“

Lengvas, nešiojamasis Spin 5 nuostabiame metalo korpuse – tai stiliumi besirūpinančio profesionalo kelioninis įrenginys bet kokio tipo darbui ir pramogoms. Universali, konvertuojama įrenginio forma leidžia naudotojams sklandžiai keisti nešiojamojo, planšetinio kompiuterio, ekrano ir palapinės režimus, todėl „Spin 5“ yra puiki platforma turiniui kurti ir bendrinti.
Lengva nešiotis kartu, nes 13 colių „Spin 5“ modelis sveria 1,5 kg ir yra 15,9 mm storio, o 15 colių jo giminaitis sveria vos kiek daugiau nei 2 kg yra 17,9 mm storio. Nors šis įrenginys yra nešiojamasis, jis sukonstruotas taip, kad tilptų naujieji 8-os kartos „Intel Core“ procesoriai, iki 16 GB DDR4 atminties, akumuliatorius veiktų iki 13 valandų[i], o 15 colių modelyje galima pasirinkti diskretišką „NVIDIA GeForce GTX 1050“ grafiką. Tai leidžia „Spin 5“ užtikrinti intensyvią kūrybos gamybą, pvz,. grafikos dizaino ir vaizdo įrašų redagavimo. Be to, tai leidžia teikti aukščiausios kokybės pramogas ryškiomis, tikroviškomis spalvomis, gyvai pateikiamomis „Full HD“ režimu.

 
Puikai veikiantis, lietimui jautrus, ryškus 13 arba 15 colių ekranas taip pat veikia su pasirenkamu „Acer Active Stylus“ rašikliu, užtikrinančiu neįtikėtiną tikslumą, leidžiančiu tiksliau valdyti dirbant ir geriau išnaudoti galimybes „Windows Ink“. „Acer“ įvairiakryptė „ExoAmp“ antena optimizuoja „Spin 5“ antenos padėtį ir užtikrina stabilų belaidžio ryšio signalą, neatsižvelgiant į tai, kad antena yra po nešiojamojo kompiuterio metaliniu dangčiu ir įrenginio nukreipimo kryptimi.
Naudojant „Acer TrueHarmony“, „Dolby Audio Premium“ technologiją ir du į priekį nukreiptus garsiakalbius, gudriai išdėstytus taip, kad nebūtų blokuojami bet kokiu režimu, „Spin 5“ sukuria krištolo tyrumo įtraukiantį garsą. „Skype“ verslui sertifikuotame „Spin 5“ integruotas keturių mikrofonų blokas ir tolimojo lauko balso atpažinimo technologija, kuri leidžia naudotojams pasiekti „Cortana“ net iš keturių metrų atstumo. Tai leidžia greitai, be rankų pagalbos gauti atsakymus, sužinoti orų ir eismo informaciją, nustatyti priminimą, gauti dienos darbotvarkės apžvalgą ir dar daugiau vien tik balso pagalba.
Kainodara ir pasiekiamumas 
Šiaurės Amerikoje bei Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos (EMEA) regione „Acer Switch 7“ bus prekiaujama nuo gruodžio mėnesio (kaina atitinkamai nuo 1 699 USD ir nuo 1 999 EUR).

Šiaurės Amerikoje bei Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos (EMEA) regione „Acer Swift 5“ bus prekiaujama nuo gruodžio mėnesio (kaina atitinkamai nuo 999 USD ir nuo 1 099 EUR), o Kinijoje – nuo lapkričio mėnesio (kaina nuo 7 499 CNY).

Šiaurės Amerikoje „Acer Spin 5“ nuo rugsėjo mėnesio bus prekiaujama 13 ir 15 colių modeliais (kaina nuo 799 USD), Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos (EMEA) regione nuo rugsėjo mėnesio bus prekiaujama 13 colių modeliu (kaina nuo 899 EUR) ir 15 colių modeliu (kaina nuo 999 EUR).

Tikslios specifikacijos, kainos ir pasiekiamumas skirsis, atsižvelgiant į regioną. Norėdami sužinoti daugiau apie pasiekiamumą, gaminio specifikacijas ir kainas konkrečiose rinkose, kreipkitės į artimiausią „Acer“ biurą per www.acer.com.

  [i] Išmatuota „SYSmark* 2014 SE“ (antrasis leidimas) „Intel“ pamatinėje platformoje „Intel“ pamatinėje platformoje Intel® Core™ i7-8550U procesorius, PL1 = 15 W TDP, 4C8T, „Turbo“ iki 4,0 GHz, atmintis: 8 GB DDR4-2400, saugykla: Intel 600p SSD, Intel UHD Graphics 620, OS: „Windows* 10“ palyginti su ankstesne karta: Intel® Core™ i7-7500U procesorius, PL1 = 15 W TDP, 2C4T, „Turbo“ iki 3,5 GHz, atmintis: 8 GB DDR4-2133, saugykla: Intel 600p SSD, Intel HD Graphics 620, OS: „Windows* 10“   

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau