„Toshiba“ atšaukia 100,000 nešiojamų kompiuterių baterijų, dėl užsidegimo pavojaus

toshiba

„Toshiba America“ atšaukia didelį kiekį ličio jonų baterijų, kurios buvo pardavinėjamos JAV ir Kanadoje. Pažeisti modeliai gali perkaisti, taip kyla užsidegimo rizika ir pavojus vartotojams.

Pranešimų apie sužeidimus „Toshiba“ negavo, tačiau buvo pranešta apie baterijų perkaitimą ir lydymąsi. Atšauktos baterijos buvo montuojamos į 39 „Toshiba Portege“, „Satellite“ ir „Tecra“ modelius.

Pažeistos baterijos turi serijos numerį, atspausdintą galinėje pusėje, kuris prasideda simboliais – G71C (G71C*******). Šie baterijų modeliai buvo pardavinėjami kartu su kompiuteriais įvairiose elektronikos parduotuvėse JAV, nuo 2011 birželio iki 2016 sausio. Kompiuterių kaina su šiuo baterijų modeliu siekė nuo 500 dolerių iki 1000 dolerių, atskiri šių baterijų komplektai kainavo nuo 70 iki 130 dolerių.

„Jei jūsų kompiuteryje yra pažeista baterija, vartotojas turėtų išjungti kompiuterį, išimti bateriją ir sekti instrukcijas, norint pakeisti bateriją į naują,“ teigė „Toshiba“ atstovai.

Patikrinti bateriją galite oficialiame “Toshiba” tinklapyje.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau