„Toshiba“ paskelbė apie 40 TB talpos kietųjų diskų išleidimo laiką

„Toshiba Electronics Europe“ paskelbė savo kietųjų diskų linijos kūrimo planą. Padėdama savo plėtrą, įmonė ketina gerokai padidinti klasikinių HDD talpą – netrukus bus žengtas pirmasis žingsnis link 40 TB žymos.

Gamintojo teigimu, „Toshiba“ „Nearline“ klasės standieji diskai iki 2024 finansinių metų pabaigos pasieks 35 TB, o 2026 m. net 40 TB ribą. Tai įgyvendinti bendrovei padės padidintas magnetinių sluoksnių skaičius iki vienuolikos, kartu naudojant patentuotas įrašymo technologijas, skirtas kontroliuojamo srauto mikrobangų magnetiniam įrašymui (FC-MAMR) ir mikrobangų magnetiniam įrašymui su perjungimu (MAS-MAMR).„Gyvename informaciniame pasaulyje. Duomenų vartojimas ir naudojimas yra neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Informacijos srautai didėja kiekvieną dieną, o didžiąją dalį generuojamų duomenų reikia talpinti debesyje, o tai daro didelę įtaką duomenų saugojimo sektoriui.

Surengėme išsamias konsultacijas su pirmaujančiais debesijos paslaugų teikėjais, siekdami išsiaiškinti, kokius saugyklos reikalavimus jie kels ateityje. Mūsų didelio tankio FC-MAMR ir MAS-MAMR diskai ne tik suteikia jiems reikalingą atminties talpą, bet ir užtikrina aukštą skaitymo / rašymo našumą ir ilgą tarnavimo laiką“, – sakė „Toshiba“ generalinis direktorius Larry Martinez-Palomo.


Bendrovės atstovas teigia, kad patentuotų technologijų naudojimas žymiai padidins įrašymo tankį, taip pat užtikrins aukštą signalo ir triukšmo santykį (SNR) bei įrenginių veikimo patikimumą. Dėl to „Toshiba“ galės ir toliau didinti kaupiklių talpą ilguoju laikotarpiu, kartu mažindama bendras jų naudojimo išlaidas.