„One Netbook“ sukūrė „kišeninį“ nešiojamąjį kompiuterį su pasukamu ekranu

raėjus vos mėnesiui po nešiojamojo kompiuterio „One Mix 1S ​​+“ išleidimo, „One Netbook“ pradėjo kurti dar vieną modelį savo kompaktiškų „Windows“ įrenginių serijoje. Gamintojas jau paskelbė pirmuosius oficialius neįprasto įrenginio vaizdus ir papasakojo apie pagrindines jo savybes.

Kūrėjų teigimu, nešiojamas kompiuteris su originaliu dizainu yra skirtas pirmiausia IT pramonės atstovams ir inžinieriams. Prietaiso korpuse įmontuotos klasikinės RS-232 ir Ethernet jungtys, kurios bus naudingos derinant specifinę įrangą. Modelio sąsajų sąraše taip pat yra dvi A tipo USB, viena C tipo USB jungtis, „micro-HDMI“ ir „microSD“ kortelės lizdas.

7 colių jutiklinis kompiuterio ekranas, palaikantis darbą su el rašikliu (atpažįsta iki 2048 paspaudimo laipsnių), aprūpintas specialiu vyriu, kurio dėka ekraną galima pasukti tinkama kryptimi, nejudinant įrenginio, arba paversti naujieną planšetiniu kompiuteriu, kuris neužima daug vietos. Nepaisant miniatiūrinių matmenų, debiutantas gavo viso dydžio klaviatūrą tik be skaičių bloko.

Detalias specifikacijas ir anonso datą gamintojas paskelbs vėliau.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau