„Kangaroo“ siūlo nešiojamąjį kompiuterį su keičiama dviejų naudotojų įranga

„Microsoft“ operacinės sistemos jau seniai pasiūlė bendro naudojimo principą: vieną sistemą gali naudoti keli vartotojai, arba vienas savininkas gali atskirti darbo ir asmeninę erdvę. Visų naudotojų duomenys paprastai yra saugomi tam pačiame kaupiklyje, o tai ne visus tenkina, ypač kalbant apie virusų keliams grėsmes arba pavojų prarasti kietąjį diską.

Sprendimą šiai problemai pasiūlė bendrovė „Kangaroo“, sukūrusi nešiojamąjį kompiuterį, kurio centrinis procesorius, operatyvioji atmintis ir 32 GB talpos kaupiklis patalpintas į išimamą modulį. Naujiena taip pat naudoja 1366 х 768 taškų raiškos 11.6 colių ekraną, turi pagrindinių jungčių rinkinį ir bevielių ryšių Bluetooth 4.0 LE ir Wi-Fi 802.11ac modulius. Įdiegta „Windows 10“ operacinė sistema, o kainuoja kompiuteris apie 300 dolerių.

„Kangaroo“ siūlo nešiojamąjį kompiuterį su keičiama dviejų naudotojų įranga

Naujienos komplekte rasite du keičiamus modulius, kurių kiekvienas turi procesorių „Atom X5-Z8350“ su keturiais „Cherry Trail“ branduoliais, veikiančiais 1,44 GHz dažniu, 2 GB LPDDR3 tipo RAM ir 32GB talpos eMMC SSD. MicroSD atminties kortelių lizdas palaiko iki 256 GB talpos laikmenas, todėl vietos trūkumą programoms ir duomenims galima išspręsti investavus papildomų lėšų.

kangaroo_notebook_module

Šis modulis prijungimui prie nešiojamojo kompiuterio naudoja nestandartines jungtis, todėl vienu metu galima naudoti tik vieną iš dviejų komponentų. Pasak gamintojo, keičiamos įrangos gali prireikti vartotojams, kurie dalijasi kompiuteriu ir nepasitiki atskirų sąskaitų principu.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau