Xiaomi kitąmet pristatys du nešiojamuosius kompiuterius?

Kinų bendrovė „Xiaomi“ per penkerius su puse savo gyvavimo metų sugebėjo įsitvirtinti rinkoje ne tik kaip stambus išmaniųjų telefonų, bet taip pat kaip kitų prietaisų, įskaitant išmaniąsias svarstykles, laikrodžius, apyrankes, išorines baterijas ir t.t. gamintojas. Dabar pasirodė gandai, kad kompanija ruošiasi išleisti savo nešiojamuosius kompiuterius.

Xiaomi

Leidinys „DigiTimes“ teigia iš komponentų tiekėjų sužinojęs, jog „Xiaomi“ pradės masinę nešiojamų kompiuterių gamybą pirmame 2016 metų ketvirtyje. Anksčiau „Bloomberg“ šaltiniai taip pat minėjo tą pačią datą ir nurodė, kad prietaisai bus panašūs į „MacBook Air“. Pranešama, kad ruošiamasi išleisti prietaisus su 12,5 ir 13,3 colio ekranais. Dabar užsakyta pagaminti atitinkamai 250 tūkst. ir 500 tūkst. vienetų mažesnių ir didesnių kompiuterių.

Specialistai mano, kad „Xiaomi“ nešiojamųjų kompiuterių atsiradimas gali turėti didelę įtaką vietinei rinkai. Visų pirma, gali nukentėti kita kinų IT milžinė „Lenovo“. Šiuos įtarimus sustiprina gandai apie tai, kad „Xiaomi“ į savo gretas vilioja konkurentų specialistus. Naujo žaidėjo, ypač tokio, kuris garsėja pakankamai kokybiškais ir nebrangiais gaminiais, atėjimas taip pat gali turėti įtakos vidutinei mažmeninei nešiojamųjų kompiuterių kainai.

Jau anksčiau šią rinką nusižiūrėjo kitas Kinijos gamintojas „Huawei“, neseniai užregistravęs prekinį ženklą „MateBook“. Pasak analitikų, kinų milžinė gali išleisti tradicinius nešiojamus kompiuterius, taip pat prietaisus su transformuojama konstrukcija, pavyzdžiui, su 360 laipsnių pasukamu ekranu ar pan.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau