Naujovė Lietuvoje – spausdintuvas, galintis ištrinti tekstą

Į Lietuvą atkeliavo pirmasis naujos kartos spausdintuvas, naudojantis dažus, kuriuos galima ištrinti nuo popieriaus. Unikalus „Toshiba“ spausdintuvas modernios technologijos pagalba biure leis sunaudoti iki penkių kartų mažesnį popieriaus kiekį nei įprastai.

Naujasis „Toshiba“ spausdintuvas „e-Studio 306LP“ atpažįsta dokumentus, kurie buvo su juo atspausdinti, ir esant reikalui panaikina tiek juose esantį tekstą, tiek paveikslėlius, kad popieriaus lapas taptų tuščiu ir būtų tinkamas pakartotiniam spausdinimui. Tai padaryti padeda specialūs spausdintuve naudojami dažai ir spausdintuvo kasetė, sukurta specialiai šiam modeliui. Vidutiniškai kiekvieną lapą galima panaudoti po penkis kartus, tad naujojo spausdintuvo pagalba biure galima sunaudoti iki 80 proc. mažiau popieriaus.

e-Studio 306LP

„Kiekvieno biuro darbuotojams tenka spausdinti gausybę dokumentų, kurių reikia vos keliolika minučių ar kelias valandas, o po to jie būna išmetami. Šis spausdintuvas iš esmės sprendžia šią problemą ir keičia visuomenės požiūrį į spausdinimą. Šiukšliadėžėse nebesikaups krūvos nereikalingų lapų, popierių biurai naudos efektyviau, prie gamtos išsaugojimo galės prisidėti kiekvienas, tuo pačiu sutaupydamas lėšų“, – sako vienintelio oficialaus „Toshiba“ spausdintuvų Lietuvoje atstovo „Info-Tec“ Paslaugų centro vadovas Ignas Zabielskas.

e-STUDIO306LP_1

Spausdintuve taip pat įdiegta funkcija, leidžianti automatiškai nuskenuoti visus dokumentus prieš sunaikinant jų tekstą. Tai ne tik padeda taupyti popierių, bet ir užtikrina, kad visi dokumentai bet kada bus pasiekiami elektroniniame formate. Visas skaitmenizavimo bei teksto ir spalvų panaikinimo procesas trunka vos kelias sekundes.

„Tapome oficialiais ir vieninteliais „Toshiba“ spausdinimo bei kopijavimo aparatų atstovais Lietuvoje, todėl esu tikras, kad artimiausiu metu galėsime pasiūlyti ir naujų „Toshiba“ produktų, paremtų moderniausiomis technologijomis bei iki šiol Lietuvoje nematytais sprendimais“, – teigia I. Zabielskas.