Limuzinų nuoma: kaip išsirinkti?

Limuzinų nuoma mūsų šalyje yra gana populiari paslauga, tačiau tik kai kurie iš tai siūlančių suteikia ją kokybiškai! Patikimos įmonės, dirbančios šioje srityje, paprastai teikiame visą spektrą automobilių nuomos paslaugų, kuri gali pagelbėti įvairiomis progomis.

Kada paprastai nuomojami limuzinai?

Kompanijų klientai dažniausiai užsako limuzinus įvairiems renginiams. Bet kuris iš jų automatiškai gauna VIP statusą vien dėl to, kad jame yra limuzinas. Taigi, čia yra pagrindiniai atvejai, kai limuzino nuoma tiktai praverčia:

  • Vestuvės yra svarbiausia kiekvienos santuokinių poros gyvenimo šventė. Limuzinas taps tikra šio renginio puošmena ir suteiks šventei originalumo bei solidumo. Visiems svečiams bus malonu pasidaryti unikalią nuotrauką gražių limuzinų fone. Jūsų vestuvės bus nepamirštamos!
  • Sutikimas iš ligoninės. Bet kuri jauna motina bus laiminga, jei ją pasitiks su limuzinu! Įmonės šiam tikslui siūlo įvairių gamintojų ir talpos limuzinus.
  • Gimtadienis ar jubiliejus. Norint sukurti šventišką atmosferą, gana dažnai limuzinai yra užsakomi gimtadieniams. Visiems svečiams bus malonu pasivažinėti po miestą erdviu ir patogiu automobiliu.
  • Bet kokia šventė ar paprastas supažindinimas su miestu. Galite pradžiuginti savo mylimąją, pasiūlydami jai nepamirštamą kelionė limuzinu po savo miestą. Be to, kai kurios bendrovės gali sutikti žmones oro uostuose ir traukinių stotyse.

Ką reikia žinoti renkantis limuziną?

Visi limuzinai skiriasi vienas nuo kito spalvomis, klasėmis, talpa ir siūlomomis paslaugomis. Kiekvienu konkrečiu atveju tiks kitas automobilis. Stambios kompanijos turi didelį transporto priemonių parką ir kiekvienas klientas pats gali pasirinkti tinkamą variantą. Pavyzdžiui, įprastai kelionei bendrovės turi mažus ekonominės klasės limuzinus, vestuvių šventėms siūlo didelės talpos automobilius, kuriuose tilps visi artimiausi giminaičiai ir vestuvių svečiai. Kai kurios įmonės neapsiriboja tik baltos ir juodos spalvų modeliais. Čia galite užsisakyti originalų raudoną, aukso ar kitos spalvos limuziną.

Renkantis limuzino nuomos bendrovę, turėtumėte atkreipti dėmesį į siūlomų paslaugų kiekį. Lengviausias būdas yra užsisakyti „viskas įskaičiuota“ limuziną. Šiuo atveju klientams paprastai nereikia nieko galvoti. Kai kuriose įmonėse yra galimybė užsisakyti papildomas paslaugas, pvz. automobilių papuošimą, transporto užsakymą svečiams, limuzinų salonų dekoravimą ir daugelis kitų paslaugų. Taip pat svarbu atkreipt dėmesį į vairuotojų patirtį ir sugebėjimus, juk jie bus atsakingi už Jūsų ir svečių saugumą.