Išmanusis telefonas „ASUS ZenFone Maks“ gavo 5000 mAh akumuliatorių

ASUS pristatė išmanųjį telefoną „ZenFone Max“ su talpiu akumuliatoriumi ir operacine sistema „Android 5.0 (Lollipop)“ su  „Zen UI 2.0“ vartotojo sąsaja.

ASUS ZenFone Max
ASUS ZenFone Max

Prietaisas naudoja „Snapdragon 410“ lustą, kurio struktūrą sudaro keturių branduolių „ARM Cortex A53“ procesorius su 1,2 GHz taktiniu dažniu ir grafikos valdiklis „Adreno 306“. Procesorius dirba kartu su 2 GB RAM. Vidinės atminties talpa – 8 arba 16 GB (išplečiama microSD kortelėmis).

Išmanusis telefonas yra aprūpintas 5,5 colių jutikliniu ekranu su 720p (1280 × 720 taškų) rezoliucija. Ekraną nuo pažeidimų saugo patvarus „Corning Gorilla Glass 4“ stiklas.

Naujiena taip pat gavo 13 mln. taškų pagrindinę kamerą su automatiniu fokusavimu ir „Real Tone Flash“ blykste, priekinę kamerą su 5 megapikselių jutikliu ir plačiakampia optika, bevielio ryšio „Wi-Fi 802.11b/g/n“ ir „Bluetooth 4.0“ adapterius, GPS palydovinės navigacijos sistemos imtuvą ir standartinį jutiklių rinkinį.

Aparatas išsiskiria talpiu 5000 mAh akumuliatoriumi, kuris užtikrins ilgą autonominio veikimo trukmę. „ASUS ZenFone Maks“ palaiko mobiliojo ryšiu 4G LTE ir HSPA 3G+ tinklus ir dvi SIM korteles. Pardavimai prasidės spalio mėnesį. Informacijos apie kainą dar nėra.