Pirmas didelis „Windows 10“ atnaujinimas sukėlė problemų

Vos praėjus savaitei po galutinės „Windows 10“ versijos išleidimo „Microsoft“ paruošė pirmą didelį atnaujinimą „KB3081424“, ištaisantį po liepos 29 d. aptiktas klaidas, kurios daugiausia susijusios su sistemos funkcionalumu. Jis apima visus neseniai išleistus pataisymus, o jo dydis yra apie 320 MB 64 bitų sistemoms ir daugiau nei 150 MB 32 bitų OS. Programinės įrangos milžinė nepraneša, ką šis naujinimas ištaiso, tik pateikia pakeistų failų sąrašą.

Pirmas didelis „Windows 10“ atnaujinimas sukėlė problemų

Nepraėjus nei parai po „KB3081424“ pasirodymo pasipylė vartotojų pradėjo skundai. Kai kuriuose kompiuteriuose po atnaujinimo įdiegimo pasirodo pranešimas apie negalėjimą užbaigti šį procesą, o po persikrovimo šis ciklas vėl kartojasi iš naujo ir taip be galo. Problemos mastas kol kas nežinomas, nes „Microsoft“ jo dar nepakomentavo. „Softpedia“ specialistai surado būdą šią klaida apeiti: registre reikia pašalinti „HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList“ duomenis, kuriuose gali būti jau nebeegzistuojančių „Windows“ vartotojų duomenys.

Pirmas didelis „Windows 10“ atnaujinimas sukėlė problemų

Tikėsimės, kad klaidos bus panaikintos artimiausioje ateityje ir kitas, dar didesnis atnaujinimas „Windows 10 Service Release 1“, kurio laukiama rugpjūčio 10 d., neturės kritinių klaidų.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau