„Kenetic Capital“ įkūrėjas nurodė 3 priežastis, kodėl BTC iki metų pabaigos turėtų kainuoti 30 000 dolerių

„Kenetic Capital“ įkūrėjas ir vadovaujantis partneris Jehanas Chu duodamas interviu su „Bloomberg“ nurodė tris pagrindinius veiksnius, dėl kurių Bitkoino kaina iki 2020 m. turėtų pasiekti 30 000 JAV dolerių.

Visų pirma, Chu atkreipė dėmesį į tradicinių verslo sričių pagrindinių žaidėjų atėjimu, įskaitant „Fidelity Investment“ su institucinėms kompanijoms skirta kriptovaliutos prekybos platforma, „JPMorgan“ su JPM Coin ir „Facebook“ su GlobalCoin monetų išleidimu.

„Jūs neprivalote tikėti vien mano žodžiu. Tai „Facebook“, tai Jamie Dimonas, tai „Rakuten“, tai „Fidelity“. Visi jie ateina į erdvę kurdami infrastruktūrą arba teikdami paslaugas. Tai prisidės prie kriptovaliutos kasimo įsisavinimo ir plėtros “, – pareiškė „Kenetic“ įkūrėjas.

Kita svarbi priežastis, dėl kurios didieji investuotojai atkreips savo dėmesį į kriptovaliutas, pasak Jehano Chu, yra nusivylimas tradiciniais IPO naujų technologijų kompanijų, pvz., „Lyft“ ir „Uber“.

Galiausiai, trečiuoju, labiausiai įtikinančiu Bitkoino kainos augimo veiksniu jis vadina būsimą atlyginimo už pirmosios kriptovaliutos kasimą sumažinimą perpus (bendruomenėje vadinamas halvingu), kurio tikimasi sulaukti 2020 m. gegužės mėn. Chu teigimu, šis įvykis istoriškai padidina Bitkoino kainą dviejų skaitmenų procentais. Visų minėtų trijų veiksnių derinys padidins pirmaujančios kriptovaliutos kainą iki $ 30 000 už monetą, prognozuoja specialistas.

Prisiminsime, kad artėjantį halvingą BTC kainos augimo varikliu taip pat nurodo kriptovaliutos rizikos draudimo fondo „BK Capital Management Brian Kelly“ įkūrėjas ir vadovas Brianas Kelly bei žinomas Kinijos OTC prekybininkas Bitkoinais ir milijardierius Zhao Dongas.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau