„Sony“ pristato naujas „EXTRA BASS“ serijos belaides ausines

„Sony“ savo „EXTRA BASS“ ausinių seriją papildė nauju produktu – belaidėmis ausinėmis „WH-XB900N“ su triukšmo slopinimo technologija ir iki 30 val. laiko siekiančia baterijos talpa. Kaip ir kitos šios serijos ausinės, naujosios „WH-XB900N“ sukurtos taip, kad kuo išraiškingiau perteiktų žemus dažnius ir, panaudojant „Digital Noise Cancelling“ technologiją, apsaugotų nuo aplinkos triukšmo.

„WH-XB900N“ baterija nepertraukiamai veikia iki 30 val., tad muzikos per jas galima klausytis kad ir ištisą parą. Ausinės turi greitojo įkrovimo funkciją, kuri leidžia vos per 10 minučių įkrauti bateriją tiek, kad jos galėtų veikti vieną valandą.

Naudojantis jutikliniu valdymu dešinėje ausinių pusėje galima patogiai paleisti, sustabdyti ar praleisti dainas, valdyti garsą. Jei staiga prireikia girdėti aplinką, ausinės yra aprūpintos dėmesio funkcija, kurią galima įjungti vienu prisilietimu – tereikia paliesti dešinį ausinių kaušelį, kad skambantis garsas akimirksniu būtų sumažintas.

Balandžio mėnesį „Sony“ ausinių „EXTRA BASS“ seriją papildė belaidės ausinės „WH-XB700“, išsiskiriančios raiškiau atkuriamu balso garsu, suderinamumu su skaitmeniniais asistentais, belaidžių veikimu ir iki 30 val. siekiančia baterijos veikimo trukme.

„Sony“ garso aksesuarų serija „EXTRA BASS“ yra specialiai sukurta taip, kad klausantis muzikos būtų išryškinami gilūs žemi dažniai ir žemo garso vibracijos. Šią serija sudaro belaidžiai garsiakalbiai, ausinės ir didelės galios garso sistemos, pritaikytos klausytis šiandieninių muzikos hitų.

Naujosios „Sony“ ausinės „WH-XB900N“ prekyboje pasirodys nuo liepos mėnesio, jų kaina sieks apie 250 eurų. Šios ausinės bus dviejų spalvų – mėlynos ir juodos.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau