Kaip tik Helovinui: sukurtas žmogaus odą primenantis telefono dėklas

Ar Jums kada nors kilo noras įgnybti išmaniajam telefonui? Inžinieriui Markui Tessie tokia mintis šovė į galvą. Žinoma, jam nepavyko tiksliai įgyvendinti tokios idėjos, tačiau jam pavyko sukurti dėklą, reaguojantį į kutenimą ir gnybimą.

Norėdamas suteikti natūralumo, vieną iš keleto variantų specialistas sukūrė taip, kad gaminys kuo labiau primintų žmogaus odą ir reaguotų į prisilietimą. Šio priedo dėka išmanusis telefonas sugeba atpažinti glostymą, tempimą, paspaudimą, sukimą ir smūgį. Norimas efektas pasiekiamas dėl „Skin-On“ sąsajos, kuri užprogramuota atpažinti įvairius gestus ir jų emocinį įsikūnijimą.

Netikėtai ir stipriai spaudžiant dangtelį, atsiranda pykčio jausmas, o glostymas yra susietas su nusiraminimu. Pats aksesuaras susideda iš trijų sluoksnių, kur silikono „sumuštinio“ viduje paslėptas varinių laidų tinklelis, reaguojantis į prisilietimą.

Šiuo metu jau yra pagamintas išmaniojo telefono dėklo prototipas, laikrodžio dirželis ir nešiojamojo kompiuterio valdymo blokas. Kitas žingsnis bus sukurti produktą dar labiau primenantį natūralią žmogaus odą, įskaitant plaukų buvimą ir įvairius temperatūros režimus.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau