“Microsoft” demonstruoja telefono dėklą su integruotu E-Ink ekranu

Šių metų pradžioje buvo pranešta, kad „Microsoft Research“ tyrimų padalinys kuria apsauginį dėklą išmaniesiems telefonams su nuolat aktyviu ekranu, kuris suvartoja nedaug elektros energijos. Dabar internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame demonstruojamas šio įrenginio funkcionalumas. „Microsoft“ dėklą kuria bendradarbiaudama su Austrijos taikomųjų mokslų universitetu. Aksesuaras buvo pavadintas „FlexCase“ ir gavo lankstų E-Ink ekraną, kuris gali sąveikauti su išmaniuoju telefonu.

Vaizdo įraše matome, kaip vartotojas lendamas ekraną gali pakeisti žemėlapio mastelį. Kitas pavyzdys rodo, kaip naudojant papildomą ekraną, galima redaguoti tekstą, skaityti knygas, valdyti kamerą ir dar daugiau.

Tikimasi, kad „Microsoft“ apie šį telefono dėklą daugiau papasakos kitą mėnesį vyksiančioje konferencijoje „Computer-Human Interaction“.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau