Pristatyti virtualios realybės akiniai „Huawei VR“

„Huawei“  Šanchajuje suorganizavo renginį, skirtą išmaniesiems telefonams „Huawei P9“ ir „Huawei P9 Plus“, kurie praėjusią savaitę buvo pristatyti Londone. Be išmaniųjų telefonų kompanija anonsavo dar vieną naujieną – debiutinius savo virtualios realybės akinius „Huawei VR“.

„Huawei VR“ funkcionuoja taip pat, kaip „Samsung Gear VR“: naudotojas priekinėje dalyje įstato išmanųjį telefoną ir gauna paprastą, tačiau pakankamai funkcionalią virtualios realybės prietaisą.

Huawei VR

Iš pradžių “Huawei VR” bus prieinamas trijų versijų, skirtų išmaniesiems telefonams „Huawei P9“, „P9 Plus“ ir „Mate 8“. Skirtingai nei „Samsung Gear VR“, kuris gali būti naudojamas tik su 2560 × 1440 pikselių ekrano rezoliucijos išmaniaisiais telefonais, „Huawei“ sprendimas skirtas prietaisams su kuklesne 1920 × 1080 pikselių ekrano rezoliucija. Tai reiškia, kad jūs gaunate mažesnės rezoliucijos vaizdą, bet turėsite platesnį naudojamų prietaisų pasirinkimą.

Gamintojo atstovai teigia, kad „Huawei VR“ yra pirmieji pasaulyje virtualios realybės akiniai su 360 laipsnių garso aprėptimi  (ausinėse). Naujiena gali pasigirti 95 laipsnių matymo kampu ir 20 ms reakcijos laiku. Taip pat yra mėlynos spalvos filtras, kuris padeda išvengti akių nuovargio ilgų seansų metu.

Kaip ir „Gear VR“, „Huawei VR“ dešinėje pusėje turi sensorinį valdymo skydelį, o viršutinėje dalyje yra fokusavimo nustatymo įrankis. Išmanieji telefonai prijungiami naudojant USB Type-C jungtį. Taip pat yra garso lizdas ausinėms ir Micro-USB telefono įkrovimui.

Huawei VR

Socialiniame tinkle „Weibo“, gamintojas paskelbė, kad savo VR prietaisui jau paruošė 4000 filmų, 40 žaidimų, daugiau nei 350 panoraminių vaizdų ir 150  interaktyvių 3D turų.

„Huawei VR“ išleidimo data ir kaina vis dar nežinoma. Panašu, kad „Huawei“ daugiau tikisi iš Kinijos rinkos, o „Samsung“, bendradarbiaudami su „Oculus“, nusitaikė į Pietų Korėjos, JAV ir Europos rinkas. Kol kas neaišku, ar su virtualios realybės produkcija „Huawei“ sieks patekti į užsienio rinkas.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau