NO.1 IP01 apžvalga – „iPhone“ dėklas, racija ir atsarginis akumuliatorius viename

Dauguma IT rinkoje pasirodančių naujienų yra jau egzistuojačių produktų variantai, tačiau pasitaiko ir malonių išimčių. Vien iš tokių yra apsauginis telefonų dėklas NO.1 IP01, siūlantis unikalias galimybes. Tai nėra įprastas „iPhone“ apsauginis dėklas, bet ir racija, kurios dėka galima kalbėtis su draugais ar kolegomis keliaujant, pramogaujant ar dirbant lauke, apeinat ryšio operatorių paslaugas. Tai taip pat gali būti aktualu ir pageidaujantiems konfidencialaus bendravimo nedideliu atstumu, nes Lietuvoje per metus išduodama apie 8 tūkst. leidimų pasiklausyti telefoninių pokalbių, o kiek jų atnaujinama statistikos neradau. Ryšį su komandos nariais užtikrina 400-470 MHz aparatinės įrangos sietuvas. „NO.1 IP01“ yra visiškai savarankiškas prietaisas iš telefonas jam nėra būtinas, tačiau jis reikalingas Jūsų „iPhone“, kad apsaugotų jį nuo pažeidimų. Be to, jei Jums reikia abiejų prietaisų, jie bus sujungti į vieną ir užims mažiau vietos.

NO.1 IP01

Be to, korpuse yra įmontuota 3500mAh baterija, kuri gali įkrauti „iPhone“ ar kitą prietaisą, kai to prireikia. Akumuliatoriaus talpa yra 3500 mAh o sujungimui naudoja USB 3.0 jungtis. Prietaisas gaminamas įvairių dydžių, kurie turi skirtingas angas, kurios pritaikytos konkrečiam telefono modeliui, kad išmaniojo jungtys, kameros ir valdymo elementai būtų prieinami vartotojui.

Perprasti „NO.1 IP01“ valdymą gana nesudėtinga. Įjungę prietaisą paspauskite dešinėje pusėje esantį mygtuką PPT ir kabėkite į mikrofoną. Atsakymo priėmimui minėtą mygtuką atleiskite. Jei dar nesate naudoja racijos, jaučiame pareigą perspėti, kad pašnekovo balsas tikrai nebus tyras kaip krikštolas. Racija-dėklas turi skystų kristalų ekraną informacijos rodymui ir 4 meniu valdymo mygtukus. Įėjimui į meniu naudojamas mygtukas FUN, o naršymui UP ir DOWN. Pasirinktos reikšmės patvirtinimui paspauskite mygtuką FUN. Čia galite nustatyti garsą, SQLNUM (geriau priima silpną signalą, tačiau padidina jautrumą išoriniams trukdžiams).  C-CTC, T-CTC, R-CTC reikšmes  galite pasirinkti naudodami UP ir DOWN, o patvirtinimui tinka PPT.

Nustatyta žema TX-Power reikšmė leidžia taupyti energiją, tačiau sumažina signalo priėmimo zoną. Taip pat yra galimybė pasirinkti veikimo diapazono plotį (CH-BAND), dažnių keitimo žingsnį, ištrinti ir išsaugoti kanalus, aktyvuoti energijos taupymo režimą, išjungti garso signalus. Meniu galite pasirinkti prietaiso kalbą iš anglų, italų, prancūzų, vokiečių, portugalų, ispanų ir kinų. Prietaisas tai pat leidžia rankiniu būdu pasirinkti norimą dažnį arba jį įrašyti kompiuteriu, naudojant specialią programinę įrangą.

Išbandėme du „NO.1 IP01“ ir jie abu veikia stabiliai, be jokių sutrikimų. Surinkimas ir medžiagos atrodo tvirtos ir patikimos, o ir estetinis vaizdas neblogas. Todėl galime drąsiai rekomenduoti prietaisus, jei jaučiate jų poreikį. Juos įsigyti galite sutelktinio finansavimo svetainėje „Indiegogo“, kur „NO.1 IP01“ siūlomi su nuolaida už kainą nuo 69 iki 89 JAV dolerių, priklausomai nuo modelio. Šiuo metu galite įsigyti dėklus modeliams iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus ir iPhone X. Komplekte rasite pora antenų, naudojimo instrukciją (anglų, rusų ir kitos kalbos), USB kabelį ir dirželį.