Kaip gauti geriausią paskolos pasiūlymą?

Gauti gerą paskolą, tai nereiškia gauti norimą pinigų sumą ir viskas. Gera paskola yra tuomet, kai paskolos gražinimas nepradeda „smaugti“. T.y. kuomet palūkanų norma yra maža, paskolos administravimo mokesčiai yra minimalūs ir galutinė gražinama suma nėra didesnė už paskolą.

Taigi, atsakingas, savo finansais besirūpinantis žmogus privalo pagalvoti kaip sutaupyti ir kaip gauti geriausią paskolos pasiūlymą. O tam, yra du būdai. Pirmasis, skirti laiko paskolų palyginimams pas skirtingus kreditorius, kad būtų galima išsirinkti pigiausią paskolą. Tai galima padaryti rankiniu būdu, patikrinant kiekvieno kreditoriaus tinklalapį. Arba paprastesnis būdas – galima pasinaudoti paskolų palyginimo portalais.  Antras būdas ieškoti (ir gauti) geriausią paskolos pasiūlymą yra pasinaudoti individualiu paskolos pasiūlymu.

Kas yra individualus paskolos pasiūlymas?

Individualus paskolos pasiūlymas yra specialiai paraišką pateikusiam žmogui suformuotas geriausias paskolos pasiūlymas, kurį jis realiai gali gauti iš kelių populiariausių Lietuvos kreditorių pasinaudojus puikiai išvystyta sistema.

Individualus paskolos pasiūlymas – tai konkrečiai jums pritaikytas, pagal jūsų pateiktus duomenis ir finansinę informaciją suformuotas individualus paskolos pasiūlymas, kurį galite priimti ar atmesti.

Vienas pagrindinių tokio pasiūlymo privalumas – sutaupytas laikas ir paprastumas. Tai idealus variantas šiuolaikiniam skubančiam žmogui. Jums tereikia užpildyti formą su savo duomenimis, patvirtinti tapatybę ir laukti atsakymo. Gavus pasiūlymus tereikia peržiūrėti, įvertinti ir pasirinkti.

Kuo tai skiriasi nuo paskolų palyginimo?

Pastaraisiais metais stipriai akcentuojama paskolų palyginimo svarba. Tam yra pagrindas. Iš visų Lietuvoje veikiančių kreditorių greičiausiai žinote tik kelias įmones, nes girdėjote ar matėte jų reklamas. O kitų nesate girdėję, nežinote ties kokiomis paskolomis kiekviena įmonė specializuojasi ir kokios paskolos (smulkios ar vartojimo, trumpalaikės ar ilgalaikės) kiekvienoje įmonėje pigiausios. Vienintelis realus būdas tai padaryti – visas paskolas palyginti. Būtent tą daro paskolų palyginimo portalai ir leidžia atrasti geriausius paskolos variantus.

Tačiau lygiai kaip ir kreditoriai yra skirtingi, taip ir žmonės yra skirtingi bei skirtingos jų finansinės situacijos: skirtingos pajamos bei išlaidos, skirtinga šeimos sudėtis, skirtingi kredito reitingai ir istorija. Todėl tai ką matome paskolų palyginimo portale tinka ne visiems, nes pagal savo finansinę situaciją ir kredito reitingą, kai kurie gali negauti tokios paskolos, kokios norėtų.

Būtent šioje vietoje ir yra individualaus paskolos pasiūlymo privalumas ir skirtumas nuo paskolos palyginimų. Pildant formą gauti individualų paskolos pasiūlymą, žmogus patvirtina savo tapatybę ir pateikia pakankamai duomenų, jog kreditorius galėtų įvertinti ir pateikti tikslų pasiūlymą, tokį, kokį praktiškai žmogus gali gauti. Dingsta svarstymai, jog „ši įmonė siūlo geras palūkanas, bet įdomu ar joje gausiu kreditą?“. Su individualiu paskolos pasiūlymu jau žinote ar gausite paskolą ir kokia ji bus.

Kaip atrodo visas procesas?

Norint gauti individualų paskolos pasiūlymą jums portale reikia užpildyti specialią formą. Joje pateikiami šie duomenys: pageidaujama paskolos suma ir gražinimo laikotarpis, vardas ir pavardė, asmens kodas, telefono numeris, el. pašto adresas, informacija apie paskutinę darbovietę.

Pateikus formą patvirtinti savo pateiktus kontaktinius duomenis (siunčiamas kodas į nurodytą telefono numerį bei el.pašto dėžutę).

Surinkti duomenys perduodami paskolų teikėjams sprendimui dėl paskolos. Asmens kodas suteikia kreditoriams galimybę matyti jūsų kredito reitingą ir istoriją, o tai svarbus faktorius sprendžiant dėl paskolos. Pagal jūsų duomenis ir finansinę situaciją, kreditoriai išsiunčia pasiūlymą jūsų pateiktai sumai bei gražinimo terminui arba siunčia alternatyvų pasiūlymą.

Sulaukus individualių pasiūlymų, galima palyginti konkrečiai jums pritaikytus pasiūlymus ir išsirinkti patraukliausią iš kelių kreditorių. Telieka patvirtinti pasirinktą paskolą ir sulaukti pinigų pervedimo į sąskaitą.

Individualus paskolos pasiūlymas – tai šiuolaikiškas būdas gauti geriausias paskolas!

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau