10 geriausių mobiliųjų programų asmeniniams finansams

Galite būti tarp didžiulės žmonių grupės, kovojančios su asmeniniais finansais. Tai nereiškia, kad jūsų pajamos yra nepakankamos, o pinigai gali praslysti daugiau nei turėtų. Puikus dalykas šiandieninėje skaitmenizuotoje eroje yra tai, kad visi su savimi nešiojamės išmanųjį telefoną, galingą rankinį kompiuterį, asmeninį asistentą, fotoaparatą ir daug daugiau. Tiek „iOS“, tiek „Android“ operacinėse sistemose yra daugybė mobiliųjų programų, kurios gali padėti jums tvarkyti asmeninius finansus.

Kurti biudžetą ar finansinį planą, išlaikyti savo finansus tinkamai gali būti varginantis, tad kodėl gi nepasirinkus programų mobiliesiems. Galite stebėti savo išlaidas, išlaidas ir kontroliuoti sąskaitų apmokėjimą. Daugelis jų sukūrė trumpalaikius ar ilgalaikius tikslus ir įvairias planavimo priemones.

Geriausios biudžeto programėlės

Programų parduotuvės tikrina daugybę finansų ir biudžeto programų, todėl gali būti nelengva rasti kokybiškų. Mes pasirinkome 10 geriausių asmeninių finansų programų, kurios padės jums planuoti biudžetą, planuoti asmenines paskolas ir išlaikyti jus finansiškai.

,,Mint”

„Mint” yra nemokama finansinė programa, turinti ilgą istoriją. Ji gyvuoja nuo 2006 m. Ir šiuo metu turi daugiau nei 25 milijonus registruotų vartotojų. Programoje yra tokių funkcijų, kaip įspėjimai apie išlaidas ir siunčiami pranešimai apie jūsų sąskaitos apmokėjimą.

Galite sinchronizuoti programą su savo banko sąskaitomis ir stebėti operacijas. Informacijos suvestinė leidžia sekti išlaidas ir pinigų srautus. Mėtoje yra daugybė nepatyrusių vartotojų edukacinių funkcijų ir išplėstinės galimybės investuotojams.

,,Mint” minusas yra reklama programoje, tačiau, kita vertus, ji yra visiškai nemokama.

,,MoneyPro”

„Money Pro“ yra finansinė programa, kuri veda jus per biudžeto planą. Nustatykite mėnesio ar savaitės biudžetą ir pasiekite savo finansinius tikslus. Galite stebėti pajamas ir išlaidas iš anksto nustatytų kategorijų sąraše ir išplėsti savo kategorijas ir subkategorijas.

Galite tvarkyti sąskaitas ir nustatyti priminimus, kaip jas apmokėti. Taip pat yra galimybė valdyti grynąją vertę, nurodant visą turtą, ir galite gauti išsamią analizę.

,,PocketGuard”

Itin lengva nustatyti „Pocket Guard“ yra populiari tarp vartotojų, nors nemokama versija yra ribota. Galite atnaujinti už 4,99 USD. Informacijos suvestinėje intuityviai nepaisoma išlaidų ir stebima sąskaitų likučiai. Kas savaitę pateikiamos ataskaitos su populiariausiomis išlaidų kategorijomis, įspėjimais apie išlaidas ir pranešimais apie sąskaitų apmokėjimą. Programa padeda atsisakyti nepageidaujamų paslaugų ir leidžia sutaupyti mėnesio sąskaitose.

,,Trim”

Programa veikia kaip asmeninis asistentas, vedantis ir stebintis jūsų išlaidas. „Trim“ gali pastebėti variantus, kur galite sutaupyti pinigų. Jei susiesite savo banko sąskaitą, galėsite sekti savo išlaidas. Galite leisti programai veikti pagal perspėjimus apie dalykus, kuriuos galite sumažinti. Kai kuriose šalyse „Trim“ gali derėtis su kreditoriais, kad sumažintų palūkanų normas. „Trim“ programa yra nemokama.

,,Simplifi” by Quicken

Palyginti nauja programa rinkoje orientuota į pinigų srautų valdymą. Galite sinchronizuoti ir stebėti finansines sąskaitas vienoje vietoje. „Simplifi“ atsiųs jums pranešimus apie būsimas sąskaitas ir pažymės dideles išlaidas. Turėdami 3,99 USD per mėnesį, galite gauti asmeninį išlaidų planą, pagrįstą pajamomis ir išlaidomis – „Watchlist“ kategorija stebi ypač problemines jūsų išlaidų dalis.

,,Goodbudget”

Jei jums nepatogu dalintis banko sąskaita, „Goodbudget“ gali būti puikus pasirinkimas. Programa su žiniatinklio versija veikia pagal vokų principą, kai tam tikras pajamų dalis paskirstote įvairioms priežastims, tokioms kaip sąskaitos, bakalėjos prekės ir kt. Dešimt vokų ir sinchronizavimą dviejuose įrenginiuose galite gauti nemokamai ir neribotai, jei užsiprenumeruosite 7 USD per mėnesį.

,,Twine”

Programa turi taupymo ir investavimo funkcijų ir yra skirta poroms. Jei planuojate kartu valdyti finansus, galite išsakyti savo tikslus, pvz., Taupyti atogrąžų salų atostogoms. „Twine“ leidžia susieti paskyras ir stebėti pažangą siekiant bendro tikslo. Jei naudojate programą taupymui, ji yra nemokama, tačiau investuojanti dalis kas mėnesį ima 0,25 USD už kiekvieną investuotą 500 USD.

,,Wismo”

Įdomi programa, sujungianti tris programas į vieną. „Wismo Social“ seka jūsų išlaidas ir parodo, kur eina pinigai. „Wismo Budget“ veikia pagal jūsų biudžeto planą. Galite nustatyti tikslus ir stebėti savo biudžetą. „Wismo Local“ neturi asmeninių finansų ypatybių. Tai gali padėti jums tyrinėti vietinius barus ir restoranus. Programa yra nemokama ir galite sumokėti 2,99 USD, jei norite pridėti nemokamą patirtį.

,,You Need a Budget”

Populiari biudžeto sudarymo programa bando išvalyti jūsų finansus. Papildoma programa priskiria kiekvieną eurą savo vokui, o kiekvienas vokas yra biudžeto kategorija. Turėsite apžvalgą, kiek išleidžiate kiekvienai kategorijai per mėnesį. Yra galimybė susieti operaciją iš banko sąskaitos. YNAB planuoja savo biudžetą atsižvelgdamas į turimus pinigus ir vilioja išleisti savo ribose. Galite turėti savaitės ir mėnesio biudžetus ir pridėti specialių projektų. Programa kainuoja 7 USD per mėnesį, tačiau studentai turi laisvus metus.

,,Stash”

Jei ieškote investicinės programos ir naujoko šiuose vandenyse, „Stash“ gali būti geras pasirinkimas. Programa yra skirta investuotojams, turintiems kuklius ar ribotus išteklius, o programos idėja yra sukurti investicinį portfelį, paliekant mažas sumas šone. „Stash“ skatina atsakingas investicijas, ir jūs galite pasirinkti įmones, kurių vertė yra panaši į jūsų. Programinėje įrangoje yra „Stach Coach“, siūlanti patarimų investuoti. Jums reikės 5 USD, kad pradėtumėte investuoti, o programa pradedantiesiems kas mėnesį kainuoja 1 USD, o pažengusiems vartotojams yra kitų brangesnių planų.

Kaip matote, pasirinkimas labai platus. Tiesiog turėtumėte nuspręsti, koks yra jūsų biudžetas ir ką norite matyti savo biudžeto planavimo programoje. Visa kita bus labai lengva ir paprasta, nes šiuolaikinės technologijos nestovi vietoje ir kasdien tobulėja. Pažiūrėkime, kokios programos mūsų laukia ateityje!