Paskolos verslui


Juridiniams asmenims ir individualiems verslininkams finansinės įstaigos siūlo pasinaudoti paskolomis verslo atidarymui ir plėtrai. Praktikuojamas asmeninis požiūris, kiekvienam klientui kuriamos individualios paskolos gavimo sąlygos, atitinkančios finansinę būklę ir įmonės veiklos specifiką.

Paskola verslui: dabartinių pasiūlymų apžvalga:
Paskolų produktų linija apima standartinius ir unikalius pasiūlymus.

Vykdymo paskola – tai produktas, skirtas įmonėms, tapusioms valstybės ar savivaldybių konkursų laimėtojomis. Skolintos lėšos turi paskirtą paskirtį, jas išduoda bankas sutartiniams įsipareigojimams vykdyti – užsakymo vykdytojo. Tai papildomas produktas prie banko garantijos, tačiau jis gali būti išduotas net ir nesuteikus paslaugų. Savybės ir sąlygos:

  • kredito limitas – iki 50% sutarties sumos;
  • kaina – 19,5-22% per metus;
  • įkeitimas – teisė reikalauti lėšų iš finansuojamo projekto.Su tokia bankų finansine parama jau sėkmingai įgyvendinti kelių tiesimo ir restauravimo, daugiabučių namų remonto, teritorijų sutvarkymo, įrangos tiekimo gydymo įstaigoms projektai.

Paskolos verslo plėtrai juridiniams asmenims išduodamos individualiomis sąlygomis. Suma – nuo 30 tūkstančių eurų. Suteikiama dalinio ar visiško grąžinimo galimybė, leidžianti sudaryti skolos grąžinimo grafiką atsižvelgiant į verslo sezoniškumą. Užstatu priimamas kilnojamasis ir nekilnojamasis turtas, savininkų laidavimas, vekseliai. Galimas vienkartinis išmokėjimas, kredito linija su išmokėjimo ar skolos limitais. Paskolos paskirtis:

  • apyvartinių lėšų papildymas;
  • rekonstrukcija;
  • ilgalaikio turto įsigijimas
  • Overdraftas apyvartai


Trūkstant ar trūkstant lėšų einamojoje sąskaitoje, galite pasiimti paskolą verslo overdraftui nuo apyvartos. Kredito limitas – iki 5 milijonų eurų. Tiksli suma nustatoma išanalizavus vidutinę mėnesio apyvartą. Ribą galima nustatyti 50% gautos vertės. Produkto privalumai:

  • galimybė greitai panaudoti lėšas pinigų trūkumams papildyti, tai yra laiku mokėti atlyginimus darbuotojams, atsiskaityti su sandorio šalimis, sumokėti įmokas ir mokesčius;
  • imti paskolą verslo plėtrai yra pelningiau nei išimti lėšas iš apyvartos. Už pasiskolintus pinigus galima plėsti gamybą, įsigyti naujos įrangos, diegti modernias technologijas.


Overdrafto privalumai


Čia pateikiamas naudingas pasiūlymą mažo ekonomikos segmento atstovams ir siūlome pasinaudoti paskola verslo plėtrai su pinigų išdavimu atidarant einamąją sąskaitą. Startuoliai šias lėšas naudoja pinigų trūkumams užpildyti. Išsamios paskolos sąlygos aprašytos mūsų svetainėje.

Paskola pigi: be palūkanų klientas moka tik vienkartinį registracijos mokestį.

Kaip gauti paskolą verslo plėtrai ir atidarymui?


Bankai ir kitos finansinės įstaigos suinteresuotos bendradarbiavimu su patikimais skolininkais, todėl organizacijoms kelia tam tikrus reikalavimus. Sėkminga darbo patirtis, kompetentingas verslo planas, tvari, perspektyvi ekonominė veikla – teigiami aspektai svarstant paraišką paskolai verslo plėtrai ar pradžiai.


Kreditorius turi išanalizuoti, kaip Jūsų veiklos profilis, verslo specifika atitinka kredito politiką. Norėdami pradėti bendrauti, susitarkite su banko vadovu. Tai galite padaryti svetainėje užpildę tam skirtą formą.


Susitikime aptariamos paskolos suteikimo sąlygos, tada išstudijuojamas pateiktų dokumentų paketas. Dėl daugelio produktų sprendimas priimamas per vieną darbo dieną, kai kuriais atvejais peržiūra trunka tris dienas.

Kreditų verslui pasiūlymų rasite paskolų palyginimo platformoje Finbro.