„Google Pixel“ ir „Pixel XL“ savininkai skundžiasi kameros problemomis

„Pixel“ ir „Pixel XL“ turi vieną iš geriausių kamerų tarp išmaniųjų telefonų, o „Google“ tikina, kad ji pati geriausias mobiliųjų rinkoje. Tačiau iš karto po pardavimų pradžios vartotojai pradėjo skųstis dėl nuotraukose stipriai išreikšto aureolės efekto,  į kadrą patekus šviesos šaltiniui. Tai yra dėl objektyvo konstrukcijos ypatybių, o „Google“ pažadėjo problemą išspręsti programinės įrangos atnaujinimu.

pixel-camera-bag

Dabar paaiškėjo, kad tai ne vienintelė „Google Pixel“ kamerų problema. Filmuojant ekrane pasirodo rožinės ir violetinės juostelės, o kai kada programa aplamai „pakimba“.

Pirmieji nusiskundimai dėl šio defekto pasirodė spalio mėnesį, ir nuo tada su juo susidūrusių vartotojų skaičius gerokai išaugo. Tuo tarpu „Google“ atstovai nustojo reaguoti į pranešimus apie klaidas. Įdomiausia yra tai, kad problema pasireiškia tik tarptautinėse „Google Pixel“ ir „Pixel XL“  versijose.

bag

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau