CES 2016: “Nikon” pristatė pilno kadro veidrodinį fotoaparatą D5

Las Vegase vykstančioje elektronikos parodoje „Consumer Electronics Show 2016“ japonų bendrovė „Nikon“ savo gerbėjus nudžiugino nauju pilno kadro veidrodiniu fotoaparatu.

Nikon D5

Išoriškai „Nikon D5“ mažai kuo skiriasi nuo savo pirmtako D4, tačiau viduje yra daug daugiau pakeitimų – patobulinta matrica, kuri gavo 20,8 megapikselių skiriamąją gebą ir naują procesorių „Expeed 5“, kurių dėka maksimalus jautrumas išplėstiniame režime pasiekia rekordinį 3 280 000 ISO rodiklį (standartiniu režimu, ISO diapazonas yra 100 – 102 400), kuris aštuonis kartus didesnis už „Nikon D4s“.

Be to, fotoaparatas naudoja atnaujintą automatinio fokusavimo sistemą su iki 180 000 pikselių padidinta RGB jutiklio rezoliucija ir iki 153 vienetų išaugusiu taškų skaičiumi, iš kurių 99 yra kryžiaus formos. Kartu su dideliu ISO jautrumu tai leidžia tiksliau sufokusuoti objektus, net esant prastam aplinkos apšveitimui.

Nikon D5

„Nikon D5“ fotografavimo greitis taip pat išaugo iki 12 kadrų per sekundę, o viena serija gali turėti iki 200 RAW formato vaizdų. Galiausiai tapo prieinamas ir ilgai lauktas iki 30 kadrų per sekundę  4K rezoliucijos vaizdo įrašymas. Taip reikia paminėti 3,2 colių jutiklinį ekraną su 2.36 milijonais vaizdo taškų, USB 3.0 prievadą ir iki 400 Mb/s išaugusią duomenų perdavimo per Ethernet spartą.

nikon

Į parduotuves „Nikon D5“ turėtų atvykti į 2016 m kovo mėn. Jo kaina bus 6500 $ už komplektą be objektyvo (body). Bus prieinamos dvi naujienos versijos – viena turės du XQD kortelių lizdus, o kita atpažins Compact Flash (CF) keičiamąsias laikmenas.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau