„ASUS ROG GR8S” – žaidimų sistema kompaktiškame korpuse

Žaidimų kūrėjų kompanija „Valve“ siekia kompiuterinius žaidimus padaryti kiek įmanoma patogesniais naudojimui namuose. Šiuo tikslu ji sukūrė savo, „Linux“ operacine sistema pagrįstą, platformą „SteamOS“, pagamino labai tikslų valdiklį „Steam“ ir televizoriams skirtus žaidimų priedus bendru pavadinimu „Steam Machines“.

ASUS ROG GR8S
ASUS ROG GR8S

„ASUS ROG GR8S“ yra viena iš tokių „mašinų“. Pirmiausia, reikia atkreipti dėmesį į kompaktišką korpuso tūrį – jis tik 2,5 litrų. ASUS tiki, kad jis idealiai tinka gyvenamosioms patalpoms. Nepaisant savo kompaktiško dydžio, „ROG GR8S“ įstengs užtikrinti šiuolaikiniams žaidimams būtiną našumą net nustačius 1080p raišką. Tam tikslui kompiuteris turės „Intel Core i5” arba „i7” (karta dar nepaskelbta) procesorių ir 9 serijos vaizdo plokštę „NVIDIA GeForce“ (modelis taip pat nepaskelbtas).

Palaikoma 4K (UHD) raiškos išvestis per HDMI ir DisplayPort sąsajas – tai leis žiūrėti auštos raiškos vaizdo įrašus ir 4K režime žaisti „geležiai“ nelabai reiklius žaidimus.

ASUS-ROG-GR8S

„ASUS ROG GR8S“ kompiuteryje naudojami aukštos kokybės komponentai, sumažinantys elektromagnetinius trukdžius, taip įvairios garso gerinimo technologijos, įskaitant „SupremeFX 5.1 HD“. Naujiena palaiko Wi-Fi 802.11ac standartą ir turi gigabaito pralaidumo Ethernet jungtį, tam kad užtikrintų kokybišką internetinį ryšį.

Modelis už pradinę 700 $ kainą gali pasiūlyti 500 GB kietąjį diską (galimi pasirinkimai su 1 TB HDD arba iki 512 GB talpos SSD), 4 GB DDR3 operatyviosios atminties (išplečiama iki 16 GB). „ASUS“ vartotojams paliko galimybę savarankiškai išplėsti RAM ir vidinės atminties dydį.