„Alcatel Xess mini“ – 15,6 colių planšetinis kompiuteris

Prieš metus IFA 2015 parodoje Kinijos bendrovė TCL nustebino lankytojus milžiniška planšete „Alcatel OneTouch Xess“ su 17,3″ ekranu. Netrukus panašų prietaisą išleido ir „Samsung“ (Galaxy View), tačiau daugiau konkurentų nepasirodė. Matyt, todėl kinai nusprendė pasinaudoti šia galimybe ir išleido dar vieną didžiulį planšetinį kompiuterį  – „Alcatel Xess mini“.

Alcatel Xess mini

Kaip galima suprasti iš pavadinimo, naujiena kompaktiškesnė nei jos pirmtakas ir gavo „vos“ 15,6 colių ekraną su 1920 × 1080 vaizdo taškų raiška. Gamintojas produktą vadina lengvu, bet vis dėlto siūlo jo nelaikyti savo rankose, o naudoti stovą, kuris turi keturias pozicijas: plokščią (žaidimams), 30 laipsnių (piešimui), 50 laipsnių (naršyti internete) ir 75 laipsnių (žiūrėti video).

Didelį ekraną ne visada racionalu naudoti vienai programėlei, todėl „Alcatel“ siūlo padalinti erdvę į dvi, tris ar keturias dalis. Kompiuteryje įdiegtas balso asistentas, kuris naudojant balso komandas leidžia ieškoti informacijos, fotografuoti, paleisti programas ir įjungti muziką. „Xess mini“ taip pat galima valdyti gestais virš ekrano. Kartu su prietaisu gamintojas siūlo odinį dėklą, bevielę pelę ir klaviatūrą, apsaugos nuo mėlynosios šviesos plėvelę, internetinę kamerą ir elektroninį rašiklį.

Alcatel Xess mini

Parduotuves „Alcatel Xess mini“ turėtų pasiekti šiemet, o jo kaina dar nepaskelbta, tačiau tikimasi, kad ji bus apie 400–450 JAV dolerių.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau