Samsung pristatė beveik 3kg sveriančią planšetę „Galaxy View“

Samsung oficialiai pristatė planšetinį kompiuterį „Galaxy View“, kuris išsiskiria didžiuliu 18,4 colių ekranų ir įspūdingu svoriu – šiek tiek mažiau nei 3 kg.

Samsung Galaxy View
Samsung Galaxy View

Planšetė yra skirta aktyviems multimedijos turinio vartotojams. Jos 18.4 colių ekranas puikiai tinka žiūrėti vaizdo įrašus, o vartotojo sąsaja taip pat buvo optimizuotas šiai užduočiai ir todėl buvo pavadinta „Media UX“ (jos pagrindą sudaro „Android 5.1 Lollipop“). Tačiau prietaiso techninės charakteristikos nėra įspūdingos.

Naujienos ekranas yra pagamintas naudojant TFT technologiją, turi 1920×1080 pikselių rezoliuciją ir 123 ppi taškų tankį. Techninės įrangos pagrindą sudaro 1,6 GHz aštuonių branduolių procesorius kartu su 2GB RAM. Vidinės atminties yra 32 arba 64 GB ir ji gali būti išplėsta su microSD kortelėmis. Galinio fotoaparato planšetė neturi, o priekinis gavo 2.1 megapikselių rezoliucijos modulį. Palaikomi Bluetooth 4,1 BLE, Wi-Fi 802.11ac ir LTE tinklai. Baterijos talpa yra 5700 mAh, kurios pasak „Samsung”, pakanka 8 valandoms nepertraukiamo filmų žiūrėjimo. Garso atkūrimą užtikrina du 4 vatų stereo garsiakalbiai.

Samsung Galaxy View
Samsung Galaxy View

„Samsung Galaxy View“ korpusas aprūpintas rankena tam, kad prietaisą būtų patogu nešioti. Tai suprantama, nes naujienos svoris yra 2,65 kg, o matmenys – 275,8×451,8×11,9 mm. Taip pat yra guminis stovas, kuri leidžia planšetę pastatyti dviejose padėtyse.

„Samsung“ kainos dar nepaskelbė, tačiau anksčiau vienas iš mažmenininkų savo svetainėje paviešino 599$ sumą už versiją su 32 GB atminties ir be LTE modulio.