„Acer“ pristato visiškai naują žaidimų mėgėjams skirtų nešiojamųjų kompiuterių liniją „Nitro 5“

Nepriekaištingas sprendimas šiuolaikinių žaidimų mėgėjams už prieinamą kainą

Šiandien „Acer“ paskelbė apie naują žaidimų mėgėjams skirtų nešiojamųjų kompiuterių liniją „Nitro“. Pirmosios „Acer Nitro“ šeimos „Nitro 5“ serijos nešiojamieji kompiuteriai – tai tobulas griežto, stilingo dizaino ir galingų funkcijų derinys. Vartotojai gali rinktis iš daugybės modelių su populiariomis grafikos plokštėmis ir procesoriais, kurie atitiks individualias jų reikmes ir finansines galimybes.
Galimos komplektacijos  – su „NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti“ ar ankstesnės versijos grafikos plokšte bei 7-osios kartos „Intel® Core™“ procesoriumi arba su „AMD Radeon™ RX550“ grafikos plokšte bei 7-osios kartos AMD A serijos procesoriumi. Visuose „Nitro 5“ serijos nešiojamuosiuose kompiuteriuose įdiegta operacinė sistema „Windows 10“ ir integruotas iki 32 GB talpos DDR4 2400 MHz atminties modulis.
Be to, kad „Nitro 5“ serijos nešiojamieji kompiuteriai pasižymi trumpesniu sistemos paleisties ir žaidimo įkrovos laiku, kai kuriuose modeliuose1 dar integruotas itin didelės spartos „PCIe“ SSD atminties modulis (iki 512 GB), susietas su pasirinktine HDD saugykla (iki 2 TB).  Gigabitinio eterneto prievadas užtikrina greitą ir patikimą laidinį, tuo tarpu 802.11ac 2 x 2 MIMO technologija – itin spartų belaidį ryšį. Kitos jungtys: USB 3.1 C tipo („Gen 1“) prievadas, USB 3.0 prievadas, skirtais išjungtam įrenginiui įkrauti, du USB 2.0 prievadai ir HDMI 2.0 prievadas, kuris palaiko iki 90 Hz atnaujinimo spartą.
Žinoma, nė viena žaidimo sistema nėra visavertė be šilumos kontrolės sprendimo, kuris leistų reguliuoti įrenginio skleidžiamą šilumą ir užtikrinti kuo geresnį jo veikimą. „Nitro 5“ serijos nešiojamuosiuose kompiuteriuose integruotas dvigubas ventiliatorius su „Acer Coolboost™“ technologija, kuris dirba greičiau ir aušina veiksmingiau. Be to, vartotojai gali patys reguliuoti aušinimo procesą, ypač kai įrenginys naudojamas intensyviau.
Visi modeliai turi raiškųjį (1920 x 1080) 15,6 colio įstrižainės IPS  ekraną, o „Dolby Audio™ Premium“ ir „Acer TrueHarmony™“ technologijos užtikrina neįtikėtinos gelmės garsą, tad žaidžiant ar žiūrint filmus galima visiškai pasinerti į ekrane regimą tikrovę.
Įmantraus dizaino „Nitro 5“ nešiojamieji kompiuteriai yra juodu matiniu, plonomis linijomis išraižytu korpusu su glotniu raudonu lankstu, einančiu išilgai nugarėlės virš aušinimo angos sodriai juodomis grotelėmis. Įrengtas foninis raudonas klaviatūros apšvietimas, o jutiklinio kilimėlio WASD klavišai, kad būtų patogiau naudoti, pažymėti raudonomis juostelėmis.
Kaina ir prieinamumas

Šiaurės Amerikoje ir Kinijoje „Acer Nitro 5“ bus prekiaujama nuo liepos mėnesio (kaina atitinkamai nuo 899 USD ir nuo 5 499 CNY), o Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos (EMEA) regione – nuo rugpjūčio mėnesio (kaina nuo 1 099 EUR).

Šaltinis Pranešimas žiniasklaidai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau