Acer Aspire R 13 serija ir Aspire S7

Šiandien Acer paskelbė, kad į savo produktų serijas įtrauks penktos kartos Intel Core procesorius, pradedant inovatyviąja R 13 hibridinių kompiuterių serija ir apdovanojimus pelnančiais S7 Ultrabook kompiuteriais. Be to, R 13 ir S7 turės integruotą naujausią 802.11ac belaidžio ryšio technologiją, užtikrinančią greitesnį ir patikimesnį interneto ryšį. Naujasis Intel penktos kartos Intel Core procesorius pagamintas tam, kad pagerintų ankstesnio modelio – ketvirtos kartos Intel Core U (Haswell) procesoriaus – efektyvumą, grafiką ir baterijos veikimą. Supergreitas 802.11ac belaidis ryšys yra iki 3 kartų greitesnis negu ankstesnė versija (802.11n) ir apima didesnį atstumą ir diapazoną.Aspire R 13

Aspire R 13 serija – įvairūs būdai naudoti lankstųjį konvertuojamą dizainą

Plonesnis nei 1,8 cm ir sveriantis tik 1,5 kg, lengvasis Aspire R 13 turi Ezel Aero Hinge lankstą, leidžiantį 13,3 colio ekranui suktis 180 laipsnių ir būti naudojamam įvairiais būdais – taip užtikrinamas tradicinio atverčiamo tipo nešiojamojo kompiuterio produktyvumas ir planšetinio kompiuterio patogumas. Galimos padėtys: nešiojamasis kompiuteris, Ezel, stovas, planšetinis kompiuteris, palapinė ir ekranas; kompiuteris sukurtas tiems, kurie nenori atsisakyti tradicinio nešiojamojo kompiuterio dizaino, bet pageidauja daugiau pasirinkimų ir lankstumo.

Be penktos kartos Intel Core procesoriaus ir 802.11ac belaidžio ryšio, kompiuteriuose yra iki 1TB(2) SSD diskai, palaikantys RAID-0 ir turintys iki 8GB atminties; diskai užtikrina greitą ir reaktyvų veikimą ir idealiai tinka darbui ir pramogoms.Aspire R 13

R 13 kompiuteriai suteikia vieną geriausių žiūrėjimo patirčių šiandienos rinkoje, be to, jie turi labai aukštos rezoliucijos (WQHD) (2560 x 1440) arba pilnos raiškos (FHD) (1920 x 1080) jutiklinius ekranus, apsaugotus Gorilla Glass 3 stiklu. Zero Air Gap technologija abiejuose ekrano tipuose sumažina šviesos atspindėjimą, o FHD modeliuose yra IPS technologija, leidžianti platų žiūrėjimo kampą. Negana to, pasitelkta technologija nuo ištepimo, technologija nuo atspindžių, o integruotas šviesos jutiklis automatiškai nustato ekrano ryškumą pagal esamą vaizdą. Abiem ekranams galima įsigyti ir naudoti Acer Active Pen, skirtą piešimui, kūrybai ir bendram darbui.Aspire R 13

Kitos savybės, kurios patiks ir profesionalams, ir paprastiems naudotojams, yra Dolby Digital Plus namų teatras su kinematografiniu erdviniu garsu, taip pat Acer Purified Voice, skirtas pažangiam balso atpažinimui ir garso apdorojimui. Kompiuteris yra patvirtintas Skype™, o tai garantuoja, kad vaizdo pokalbiai, konferencijos, VoIP skambučiai ir balso komandos visada bus ypač švarūs.

Aspire S7 Ultrabook – labai plonas ir glotnus, o dabar – greitesnis nei bet kada

Apdovanojimus pelnantis Acer nešiojamasis kompiuteris Aspire S7 Ultrabook taip pat bus atnaujintas penktos kartos Intel Core procesoriais ir supergreita 802.11 ac belaidžio ryšio technologija.Aspire S7 Ultrabook

S7 Ultrabook vientisas dizainas yra blizgus, baltas, iš aliuminio. Jis yra itin plonas, kaip planšetinis kompiuteris, tačiau atsparus ir ilgaamžis, nors yra tik 12,9 mm storio ir sveria tik 1,3 kg.

S7 jutiklinis ekranas apsaugotas Gorilla Glass 2 stiklu, kuris iki galo atsilenkia 180 laipsnių, kas leidžia ekraną naudoti ištiestą ant stalo kaip planšetinį kompiuterį; spartusis klavišas apsuka vaizdą 180 laipsnių, kad būtų galima lengvai dalytis ekranu su kitais. Ant dangčio esantis dvigubo sukimo lankstas sudaro tobulą pasipriešinimo kiekį valdymui pirštų gestais.Aspire S7 Ultrabook

Šiuose modeliuose yra itin aukštos rezoliucijos WQHD (Wide Quad High-Definition) IPS ekranai su 2560 x 1440 rezoliucija arba FHD IPS ekranai su 1920 x 1080 rezoliucija. Visi modeliai turi 8GB prijungiamos atminties ir SSD diskus (128GB ar 256GB) su RAID 0 konfigūracija dideliam nuskaitymo/įrašymo greičiui. Su Acer Green Instant On technologija greitai atliekama kompiuterio įkrova ir grąžinimas į darbą.

Tarp kitų savybių – Wireless Display (WiDi) technologija, leidžianti belaidžiu režimu prisijungti prie TV, Acer Purified Voice, TwinAir aušinimas ir naujoviškas terminis dizainas, kuris prailgina baterijos veikimą ir išlaiko Ultrabook vėsų ir patogų naudotis.

Kainos ir įsigijimas

Aspire R 13 serija su penktos kartos Intel Core procesoriais ir 802.11 ac bus prieinama Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje sausio mėn.; pradinė kaina – 999 €.

Aspire S7 serija su penktos kartos Intel Core procesoriais ir 802.11 ac bus prieinama Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje sausio mėn.; pradinė kaina – 1199 €.

Apie Acer

Įkurta 1976 m., Acer yra techninę įrangą, programinę įrangą ir paslaugas teikianti bendrovė, užsiimanti tyrimais, projektavimu, rinkodara, pardavimais ir inovatyvių produktų, skirtų kasdieniam žmonių gyvenimui gerinti, kūrimu. Acer siūlo platų personalinių kompiuterių, monitorių, projektorių, serverių, planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų asortimentą, t.y. būtent tų prietaisų, kurie padeda klientams praplėsti gyvenimo ribas ir patirti naujų įspūdžių. Acer bendrovėje dirba daugiau kaip 7 400 žmonių; ji užima ketvirtą vietą pasaulio kompiuterinės įrangos gamintojų sąraše (TDC, 2013). 2013 m. pajamos siekė 12,02 milijardo USD. Daugiau informacijos rasite www.acer.com.

© 2014 Acer Inc. Visos teisės saugomos. Acer ir Acer logotipas yra registruoti Acer Inc. prekės ženklai. Kiti pateikiami ar kitaip talpinami prekės ženklai, registruoti prekės ženklai ir/arba aptarnavimo ženklai laikomi atitinkamų savininkų nuosavybe.

# # #

1)    Specifikacijos priklauso nuo modelio.

2)    Prieinama talpa skiriasi: (MB = 1 milijonas baitų; GB = 1 milijardas baitų)

3)    Realus baterijos veikimo laikas skiriasi priklausomai nuo produkto specifikacijų, kompiuterio nustatymų ir paleistų programų ar funkcijų. Visų baterijų maksimalus veikimo laikas sumažėja su laiku ir nusidėvint.

Šaltinis: pranešimas spaudai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau