ZTE oficialiai pristatė Grand X Pro

Atrodė, kad ZTE pristatė pakankamai daug naujų ir vertų dėmesio įrenginių, tačiau sulaukėme dar vieno išmaniojo telefono. Nors praėjo tik mėnuo nuo Nubia Z5 pristatymo, o taip pat ir Grand S, U956, V987, Blade C ir Grand Memo debiutų. ZTE savo asortimentą papildė Grand X Pro modeliu.

Išmanusis telefonas turi 4,5 colių LCD ekraną su 1280 x 720 pikselių skiriamąja geba. Grand X Pro viduje yra 1,2 GHz dviejų branduolių MediaTek MT6577T procesorius, 1 GB operatyviosios atminties, tik 4 GB vidinės atminties, 8 megapikselių pagrindinė vaizdo kamera, microSD palaikymas, Wi-Fi, GPS, Bluetooth 4.0 palaikymas ir 2000 mAh talpos baterija. Taip pat, telefonas gali dirbti su dviejomis SIM kortelėmis. Ganėtinai keista, kad išmaniajame telefone veikia kiek senstelėjusi Android 4.0.4 ICS operacinės sistemos versija.

ZTE Grand X Pro išleidžiamas su spalvinga ir ryškia korpusų gama. Galima pasirinkti juodos, šviesiai mėlynos, raudonos, geltonos ar metalinės mėlynos spalvos korpusą. Kita vertus, telefonas yra kiek storokas palyginus su šiandienos standartais – 9,4 mm ir ne itin lengvas – 145 gramai.

Informacijos apie išmaniojo telefono kainą ir tikslią išleidimo datą kolkas nėra.