M4 ir G2 – dar du išmanieji telefonai iš HTC

HTC būsimasis flagmanas M7 be abejo sulauks labai daug dėmesio, tačiau nereikėtų pamiršti ir kitų naujų išmaniųjų telefonų iš HTC. Internete pasklido gandai apie du kitus išmaniuosius telefonus ir galimus jų techninius parametrus. HTC M4 ir HTC G2 – tokie būsimųjų išmaniųjų telefonų kodiniai pavadinimai. Šie modeliai skirti užpildyti pasiūlą žemesnės klasės rinkoms. Nors manoma, kad telefonai nebus išleisti kartu su M7, tačiau neabejotinai šie modeliai rinkoje pasirodys vėliausiai pavasarį.

Kaip galima suprasti iš pavadinimo, M4 yra apkarpyta arba tiesiog silpnesnė M7 versija. Identiškai yra One X ir One S atveju. M4 turės 4.3 colių ekraną, viduje dirbs 1,2 GHz dviejų branduolių Snapdragon procesorius, 2 GB operayviosios atminties ir 16 GB vidinės atminties. Išmaniajame telefone bus 13 megapikselių pagrindinė vaizdo kamera, o priekyje pagalbinė – 1,6 MP. 1700The newly redesigned, lighter Sense 5.0 should come pre-installed, and LTE will be available where supported. Maženis ekranas nulėmė ir mažesnės talpos bateriją, šiame modelyje ji bus 1700 mAh talpos. M4 turėtų veikti su Android 4.2 ir Sense UI 5.0.

HTC G2
HTC G2

Kitas HTC modelis – G2 yra biudžetinės klasės telefonas. Techniniais parametrais šis modelis yra labai artimas Desire C (Wildfire C, Golf). Nedidelis VGA, 3,5 colių ekranas, 512 MB RAM, 4 GB vidinės atminties, 5 megapikselių vaizdo kamera ir 1400 mAh baterija. G2 veiks Android 4.0 ICS operacinė sistema. Pagrindinis šio modelio skirtumas nuo prieš tai paminėto Golf yra beveik dvigubai spartesnis procesorius – 1 GHz, vietoje 600 MHz.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau