WPC atnaujino bevielio įkrovimo „Qi” standartą

Organizacija Wireless Power Consortium (WPC) atnaujino bevielio įkrovimo technologijos „Qi“ atvirąjį standartą. Šį kartą pakeitimai buvo padaryti siekiant padidinti didžiausią galią ir, žinoma, užtikrinti suderinamumą su ankstesnėmis standarto versijomis.

WPC atnaujino bevielio įkrovimo "Qi" standartą

Prisiminsime, kad „Qi“ technologija leidžia įkrauti mobiliųjų prietaisų baterijas neprijungus jokių laidų, o tiesiog jį padėjus ant įkrovimo paviršiaus. Atnaujinimas padidins maksimalią be laidų perduodamą galią iki 15 vatų. WPC pažymi, kad keletas mobiliųjų prietaisų gamintojų jau įgyvendino greito laidinio įkrovimo funkciją, kuris per 30 minučių įkrauna akumuliatorių nuo 0 iki 60%, o dabar atnaujintas „Qi“ standartas užtikrins tokį pat belaidžio būdo efektyvumą.

Naująjį standartą palaikantys įrenginiai išsaugos suderinamumą su anksčiau pagamintais sprendimais. Tai reiškia, kad naujas belaidis kroviklis galės įkrauti išmanųjį telefoną su senesnės „Qi“ versijos palaikymu, tačiau šiuo atveju maksimali galia bus tik 5 vatai. Pilnai pasinaudoti „Quick Charge 2.0“ kroviklių privalumais galės tik naują standartą palaikančių įrenginių savininkai.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau