Vizitinė kortelė – Jūsų sėkmės ženklas

Kiekvienam, kuriančiam savo įvaizdį, besirūpinančiam verslu, tiesiog būtinos vizitinės kortelės. Vizitiniu korteliu gamyba nėra sudėtinga, tačiau tai labai svarbus ir atsakingas veiksmas. Susikūrę vizitinę kortelę, kartu skleisite žinią apie save ir savo veiklą, kursite tam tikrą reklamą ir, žinoma, mėgausitės patogumu, kai ką nors sudomins Jūsų paslaugos. Todėl išsiaiškinkime nuo ko pradėti ir kaip pasigaminti puikią vizitinę kortelę.

Atsakingai kurkite savitą įvaizdį

Nuo ko prasideda vizitinės kortelės kūrimas? Ogi nuo savo įvaizdžio apmąstymo ir pasirinkimo. Vizitines korteles turi atspindėti Jūsų perduodama žinią, todėl privalote labai atsakingai apsvarstyti, kokie elementai galėtų atsirasti Jūsų kortelėje. Svarbiausi iš jų pateikiami žemiau.

Spalvos. Daugelis įmonių turi pasirinkusios viešojoje sferoje naudojamas firmines spalvas. Pasitelkiant jas kuriamos reklamos, gaminamos pakuotės, kuriamas logotipas ir kitos įmonę reprezentuojančios priemonės. Norint sukurti bendrą įvaizdį, būtina išsirinkti tam tikrų spalvų paletę, kuri bus naudojama tiek kuriant vizitinę kortelę, tiek atliekant kitus darbus ateityje;

Linijos ir rėmeliai – tai laisvai pasirenkami vizitinės kortelės elementai. Vizitines korteles dizainas priklauso nuo Jūsų norų ir poreikių, todėl ir linijų ar rėmelių naudojimas – asmeninis pasirinkimas. Įrėmintos kortelės atrodo oficialiau, tačiau šiuo metu rėmus galima keisti įvairiomis netvarkingomis linijomis, kurios atspindi originalumą, išlaisvintą mąstymą ir dažnai yra mėgiamos liberalių klientų;

Logotipai. Tai vienas svarbiausių dalykų Jus reprezentuojančioje kortelėje. Žinoma, logotipas turėtų būti sukurtas ir naudojamas dar prieš vizitinės kortelės gamybą. Čia jis tik vienas iš elementų, tačiau puikiai atlieka reklamos funkciją. Dalydami vizitines korteles su Jūsų logotipu, natūraliai priverčiate žmones įsiminti Jūsų įmonės ženklą bei spalvų derinius.

Simboliai ir ženklai. Atrodo, pasitelkti tam tikrus ženklus ir simbolius visiškai nesudėtinga. Jais galima užpildyti laisvą vietą kortelėje. Specialistai pataria, prieš drąsiai laviruojant ženklais ir simboliais, išsiaiškinti jų tikrąją prasmę, nesirinkti vien pagal estetinį vaizdą. Jums nepažįstami ženklai kai kuriems klientams gali būti puikiai žinomi ir kelti vienokias ar kitokias asociacijas. Bet kuriuo atveju, vizitinių kortelių gamyba turi būti skirta Jūsų įmonės populiarinimui, o ne kitų ženklų ar informacijos įsiminimui.

Pasitelkime profesionalus

Vizitinės kortelės kūrimas dažnai patikimas profesionalams. Patyrę maketuotojai puikiai išmano šį darbą, žino, ką ir kaip reikia išryškinti, kas svarbiausia, ko trūksta ar yra per daug Jūsų įsivaizduojamoje kortelėje. Todėl pasikonsultavę su jais ir pridėję savo nuomonės bei vaizduotės sulauksite puikių rezultatų.

Jei domina profesionalios paslaugos, kurios leis tikėtis idealios vizitines korteles vilnius – vienas geriausiai tam tinkančių miestų. Čia dirba gausybė dizainerių, maketuotojų, kurie kasdien susiduria su skirtingais klientais, domisi verslo pasaulio inovacijomis, marketingo srities naujovėmis ir dėl to gali užtikrinti puikius rezultatus. Profesionalus vizitines korteles maketavimas – pats geriausias sprendimas, siekiantiems realios naudos ir akivaizdžių pokyčių marketingo bei reklamos srityje.

Taupome ir kuriame patys

Turbūt niekam ne paslaptis, kad vizitinės kortelės kūrimas kainuoja, jokie profesionalai jo neatlieka nemokamai. Todėl taupantys gali pasigaminti jų ir patys. Nereikia nei keliauti į spaustuvę, nei ieškoti, kur parduodamos vizitines korteles internetu, pakanka atsisėsti prie savo kompiuterio ir pasitelkti fantaziją. Vizitinę kortelę galima sukurti net paprasčiausia, visiems pažįstama teksto rašymo programa Microsoft Office Word. Naudodamiesi ja, galite panaudoti visus anksčiau paminėtus elementus, o spausdinimui pasirinkti Jums patinkantį baltą ar bet kurios kitos spalvos popierių.

Vizitinės kortelės – svarbus Jūsų įvaizdžio ženklas. Skirkite joms pakankamai dėmesio, pasirūpinkite atsakinga vizitiniu korteliu gamyba ir džiaukitės puikia įmonės reklama bei maloniai nustebintais klientais.