Vasaros festivalių atributas – išmanusis „Honor 7 Lite“

Vasara – muzikos festivalių ir kelionių metas. Technologijų laikais muzikos festivalyje, vakarėlyje ar kelionėje itin svarbu ne tik patogi apranga, tačiau ir išmaniojo telefono nuotraukų kokybė ir baterijos veikimo laikas. Būtent tai yra „Honor 7 Lite“ – naujojo telefono, papildžiusio Lietuvos išmaniųjų rinką – privalumai.

Jis skirtas nuotykių beieškančiam ir kokybę vertinančiam jaunimui. Telefone įdiegta 13 megapikselių kamera su žaibišku vaizdo fokusavimu, leidžiančiu ryškiai užfiksuoti judančius objektus. Telefone taip yra „Full HD“ ekranas su 16,7 mln. spalvų, o tai užtikrina aukščiausios kokybės nuotraukų ar video peržiūrą.

Huawei-pristatymas-6

Aktualu ir tai, kad „Honor 7 Lite“ leidžia fiksuoti kokybiškas nuotraukas net ir esant prastam apšvietimui, o festivalyje tai itin svarbu. Be to, jame yra režimas, skirtas fotografuoti maistą, „time-lapse“ režimas, leidžiantis fotografuoti intervalais ir iš nuotraukų padaryti trumpus video, sulėtinto judesio režimas, tobulos asmenukės režimas, ryškumą reguliuojantis filtras ir kiti nauji fotografavimo režimai, pavyzdžiui, „star track“, leidžiantis užfiksuoti žvaigždėtą dangų, ir kt.

Telefone įdiegta 3000 mAh baterija, suteikianti galimybę naršyti internete 5 valandas, žiūrėti video 10 valandų, klausytis muzikos 48 valandas, o budėjimo režimu naudotis telefonu net 200 valandų. Tokia baterijos talpa užtikrins išmaniojo naudojimą ilgą laiką ir leis pamiršti rūpesčius, kurgi ieškoti elektros.

Huawei-pristatymas-30

Išmanusis turi GB ROM atminties kortelę, palaiko micro SD kortelę, o tai leidžia daug fotografuoti ir filmuoti, nesirūpinant, kad pritrūks vietos įspūdžiams įamžinti festivalio ar kelionės metu. Be to, „Honor 7 Lite“ sveria vos 158 g, tad taip pat nereikės rūpintis dar vienu sunkiu daiktu festvalio metu.

Telefono aliuminio korpusas užtikrina telefono saugumą bet kokioje situacijoje. Atlikti bandymai įrodė, kad telefonas lieka nepažeistas net nukritęs iš 1,5 m aukščio. Pirštų atspaudų technologija užtikrina saugumą. Festivaliuose ar vakarėliuose neretai telefonai pametami, tačiau speciali technologija užtikrina, kad niekas neįsilauš į telefoną ir nepasieks jame esančių duomenų. Telefono savininkas, naudodamas pirštų atspaudų technologiją, gali atsiliepti į skambučius, fotografuoti ar naršyti nuotraukų galerijoje.

Nepaisant aukštos kokybės, telefono kaina nesikandžioja. Lietuvoje „Honor 7 Lite“ kainuoja nuo 219 eurų, jį jau galima įsigyti „Topo centre“, „Aviteloje“, „Technoramoje“, „Elektromarkt“ ir „Pigu.lt“. Rupjūčio viduryje jis pasirodys ir „Omnitel“ salonuose.

Pranešimas žiniasklaidai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau