„Tele2“ pristatė pirmą tikrai neribotą mobilųjį internetą namams

Mobiliojo interneto namams rinkoje įvyko tai, kas anksčiau buvo įprasta tik laidinio interneto vartotojams – internetas tapo visiškai neribotas. Tokią paslaugą klientams pasiūlė mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“.

Iki šiol mobilusis internetas namams buvo siūlomas tiktai su apribojimais – siūlyti konkretaus dydžio paketai, neribotas internetas tam tikromis valandomis arba interneto greitis galėjo būti ribojamas priklausomai nuo kainos ar pasiekus dienos limitą.

„Tele2“ neribotą internetą dabar siūlo už mažiausią kainą tarp panašių mobiliojo ryšio operatorių pasiūlymų – 19 eurų/mėn. su 12 ar 24 mėn. sutartimi.

„4G interneto greitis ir kokybė leidžia juo naudotis taip pat laisvai kaip ir tradiciniu internetu. Dabar žmonių neribos ir jokie naršymo limitai“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Plečiantis 4G mobiliojo interneto aprėpčiai ir mažėjant kainoms, jis jau gali būti pagrindinis interneto šaltinis namuose ar biure ir patenkinti visus naršymo poreikius. 4G greičio užtenka ir darbui, ir pramogoms, o vykstant darbo reikalais, į gamtą ar sodybą, mobilųjį internetą galima pasiimti su savimi.

Neribotą internetą gali užsisakyti ir verslo, ir privatūs klientai. Kaip rodo praktika, tokia paslauga ypač naudinga vartotojams mažesniuose miestuose, kur naudojamasi lėtu laidiniu internetu. Šviesolaidinis internetas veikia ne visur ir dalis gyventojų vis dar permoka už paslaugas.

Operatoriaus siūlomo mobiliojo 4G interneto išskirtinumas taip pat yra tai, kad jis veikia praktiškai visoje Lietuvoje.

Biure ar namuose vienu mobiliojo interneto paketu gali naudotis daug įrenginių. Turint namams skirtą maršrutizatorių, bevieliu ryšiu prie interneto gali jungtis iki 32 įrenginių – planšetės, telefonai, kompiuteriai, televizoriai ir pan. Naudojantis nešiojamojo kompiuterio modemu – iki 10 įrenginių.

„Tele2“ 4G ryšiu gali naudotis 99 proc. Lietuvos gyventojų, 101 mieste, įskaitant mažiausius. LR Ryšio reguliavimo tarnybos tyrimo duomenimis, „Tele2“ 4G tinklo aprėptis siekia 93 proc. visos Lietuvos teritorijos. „Tele2“ plečia ir dar greitesnį 4G+ tinklą – juo gali naudotis 55 proc. gyventojų, itin greitas internetas veikia jau 36 miestuose.

Patikrinti „Tele2“ 4G ryšio prieinamumą savo regione galima nuolat atnaujiname žemėlapyje http://tele2.lt/privatiems/apie-tele2/rysys.

Pranešimas žiniasklaidai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau