TCL sukūrė išmaniųjų telefonų ekraną su dinaminiu atnaujinimo dažniu

Kompanijos TCL padalinys CSOT („China Star Optoelectronics Technology“) sukūrė išmaniųjų telefonų ekraną, kuris gali dinamiškai pakeisti atnaujinimo dažnį.

Naujienos įstrižainė yra 6,53 colio. Skiriamoji geba siekia 2340 × 1080 taškų, o tai atitinka „Full HD+“ formatą. Matrica užtikrina 84 procentų NTSC spalvų erdvės aprėptį, o jos ryškumas siekia 84 cd/m2.

Pranešama, kad ekrano atnaujinimo dažnis gali dinamiškai keistis tarp 30 Hz, 60 Hz ir 120 Hz. Pirmasis režimas bus suaktyvintas žiūrint statinę medžiagą arba, pavyzdžiui, skaitant. Tai leis sutaupyti iki 18 procentų energijos.

Bendrosioms užduotims atlikti bus naudojamas 60 Hz dažnis. Galiausiai 120 Hz režimas naudingas žaidžiant ar žiūrint dinaminę vaizdo medžiagą.

Gaminio nuotraukose ekrano viršutinėje dalyje matyti maža lašo formos išpjova, kurioje bus talpinama priekinė kamera.

Masinė naujų ekranų gamyba jau pradėta. Akivaizdu, kad pirmieji išmanieji telefonai su tokiomis matricomis komercinėje prekyboje pasirodys jau šį pusmetį.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau