Sporto prekės – aktyvi gyvensena prieinama visiems

Boards.lt – tai ne tik sporto prekių internetinė parduotuvė, mes specializuojamės ir lauko prekių (kelionių, turizmo ir ekstremalaus sporto prekės, riedlentės, longboardai, hidrokostiumai, vandenlentės, paspirtukai, kaitai, jėgos aitvarai, irklentės, banglentės, wakeboardai) pardavime.

Turime platų sporto ir lauko prekių asortimentą, kuris patenkins tiek ekstremalaus sporto profesionalų, tieks aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjų poreikius. Aukštos kokybės drabužiai, avalynė ir įranga, išbandyta ekstremaliomis sąlygomis, sportavimą ar šeimos poilsį gamtoje padarys patogiu ir saugiu.
Būdami daugelio žinomų ir pasaulyje populiariausių prekinių ženklų produkcijos platintojai, mes garantuojame geriausią kainą ir įrodytą gaminių kokybę. Mes didžiuojamės galėdami dirbti su žinomais sporto drabužių, avalynės ir įrangos gamintojais.

Mūsų asortimentas – tai legalūs produktai teisiai iš gamintojų, kuriuos mes atidžiai pasirenkame, siekdami pasiūlyti visus sportui ir kelionėms reikalingus paketus – nuo šiltų apatiniai ir kokybiškų kojinių, iki ypač šiltų žieminių striukių, patogių kelioninių batų ir patikimos, patikrintos įrangos (kuprinės, palapinės , miegmaišiai, lynai, snieglentės, slidės, dviračiai, riedučius, žygio įranga).

Sporto prekės

Aukštos kokybės, patogūs ir teisingai pasirinkta sportinę apranga – raktas į efektyvią ir saugią treniruotę. Aktualus stilius, įspūdingas dekoras – visa tai svarbu, bet nereikia pamiršti apie kitų sporto prekių charakteristikų. Sporto inventorius susideda iš kelių elementų. Drabužiai – marškinėliai, šortai, suknelės, kelnės, palaidinukės, apatinis trikotažas, kojinės, įvairūs rinkiniai. Priedai – Krepšiai, apyrankės, kepurės, pirštinės.

Taip pat siūlome inventorių įvairioms sporto šakoms: stalo teniso stalus, įvaisius treniruoklius, kamuolius, kilimėlius, svarmenis ir t.t. Nepamiršome ir turizmo mėgėjų ir jiems parinkome miegmaišių, hamakų, krepšių, palapinių ir pan.

Kiekvienas, savo sveikata besirūpinantis, pirkėjas mūsų sporto prekių ir turizmo inventoriaus parduotuvėje suras sau tinkamą aprangą ir reikalingą įrangą.