„Sony“ skaitmeniniams produktams – septyni EISA apdovanojimai

„Sony“ pasiekimai kuriant inovatyvius vartotojams skirtus elektronikos produktus šiais metais vėl įvertinti net septyniais Europos garso ir vaizdo asociacijos (EISA) apdovanojimais. Bendrovė pakartojo praėjusių metų sėkmę, kuomet jos produktams taip pat skirtas analogiškas kiekis EISA apdovanojimų – daugiausia tarp vartotojiškos elektronikos gamintojų. Daugiau kaip tris dešimtmečius rengiamų EISA apdovanojimų komisiją sudaro žiniasklaidos ekspertai iš įvairių šalių.

EISA metų fotoaparatas 2018-2019: „Sony α7 III“

Unikalios „Sony“ vaizdo jutiklio inovacijos yra vienas pagrindinių naujojo bendrovės sisteminio fotoaparato „α7 III“ pranašumų. Fotoaparate naudojamas naujas 24,2 mln. taškų raiškos atvirkštinio apšvietimo vaizdo jutiklis „Exmor R CMOS“, kuris išsiskiria didesniu jautrumu ir raiška, taip pat 15 žingsnių šviesinimo diapazonu. Be inovatyvaus vaizdo jutiklio, šis „Sony“ fotoaparatas aprūpintas kitomis pažangiomis technologijomis, įskaitant 93 proc. kadro dengiančiais autofokusavimo taškais, sparčiuoju fotografavimu iki 10 kadrų per sekundę sekant objektą ir pasirinkus įprastą arba tylųjį užrakto suveikimą, 4K vaizdo įrašymu. Dar platesnes kūrybines galimybes suteikiantis fotoaparatas „Sony α7 III“ gali tapti naudingu įrankiu įvairiems turinio kūrėjams – nuo fotografijos entuziastų iki profesionalų.

EISA profesionalus sisteminis fotoaparatas 2018-2019: „Sony α7 III“

Dėl naujų technologinių pasiekimų vaizdo apdorojimo galios ir efektyvumo srityje, naujasis „Sony“ profesionalaus lygio sisteminis fotoaparatas „α7 III“ geba veiksmingai išnaudoti įspūdingos 42,4 mln. taškų raiškos atvirkštinio apšvietimo vaizdo jutiklio „Exmor R CMOS“ ir sparčiojo fotografavimo galimybes. Šis fotoaparatas geba fiksuoti vaizdą iki 10 kadrų per sekundę sparta su nuolatiniu objekto sekimu, taip pat įrašyti 4K raiškos vaizdo turinį. Be to, plačios fotografavimo galimybės yra sutalpintos į mažo dydžio, lengvą korpusą, todėl tai gali būti įvairiapusis įrankis profesionaliems turinio kūrėjams, kurie vertina patikimumą, lankstumą ir universalumą.

EISA telefotoaparatas 2018-2019: „Sony RX10 IV“

Fotoaparatas „Sony RX10 IV“ gali pasigirti sparčiausiu autofokusavimo suveikimu pasaulyje, siekiančiu vos 0,03 sekundės. Šis fotoaparatas taip pat gali fotografuoti sparčiuoju iki 24 kadrų per sekundę režimu su nuolatiniu objekto sekimu, jame naudojami 315 autofokusavimo taškų ir pagal tai jis prilygsta profesionaliems veidrodiniams fotoaparatams. Dar vienas šio fotoaparato pranašumas – universalumu išsiskiriantis „ZEISS Vario-Sonnar T* 24-600 mm F2.4-F4” objektyvas. Kompaktiškas dydis ir plačios galimybės leidžia šiam fotoaparatui pasiūlyti „viskas viename“ sprendimą, aktualų ir mėgėjams, ir profesionalams.

EISA sisteminis plataus kampo objektyvas 2018-2019: „Sony FE 16-35mm F2.8 GM”

„Sony“ plataus kampo sisteminiams fotoaparatams skirtas objektyvas „FE 16-35mm F2.8 GM“ – tai pirmasis „G Master“ serijos modelis, aprūpintas keliomis naujausiomis bendrovės technologijomis. Objektyvą sudaro penki sferinio tipo lęšiai, du iš jų – unikalūs „Sony“ XA tipo lęšiai, padedantys sumažinti spalvinius iškraipymus ir užtikrinantys maksimalią vaizdo raišką per visą diafragmos ir priartinimo diapazoną. Tai įvairiapusis objektyvas, kurį galima pasitelkti kraštovaizdžio, architektūros, portretinei, sporto ar veiksmo fotografijai. Šis objektyvas yra nedidelio svorio ir kompaktiškų matmenų, todėl jį taip pat patogu naudoti įvairiose situacijose.

EISA sisteminis teleobjektyvas 2018-2019: „Sony FE 100-400 mm F4.5–5.6 GM OSS“

Teleobjektyvas „FE 100-400 mm F4.5–5.6 GM OSS“ pirmiausiai išsiskiria nepriekaištinga kadro raiška – ši ypatybė būdinga visiems bendrovės „G Master“ serijos objektyvams. Tuo pačiu metu šis objektyvas gali pasiūlyti ir neįtikėtinai sparčią ir tikslią autofokusavimo veikseną, daugybę profesionalių funkcijų ir nustatymų pagal individualius poreikius. Tai itin galingas fotografijos įrankis, skirtas ir entuziastams, ir profesionalams, kurie dažnai fotografuoja sporto įvykius ar gyvąją gamtą.

EISA geriausios vertės „Ultra HD“ „Blu-ray“ grotuvas 2018-2019: „Sony UBP-X700“

Grotuvas „Sony UBP-X700“ geba suteikti viską, ko reikia norint mėgautis 4K HDR tipo turiniu ir visais ankstesniais standartais, įskaitant DVD, „Blu-ray“ ar net SACD diskus. Papildoma nauda – tai belaidžio ryšio funkcijos, leidžiančios pasiekti interneto vaizdo ir garso turinio paslaugas, pavyzdžiui, „Netflix“ ar „Youtube“, taip pat leisti didelės raiškos turinį iš tinklo serverių. Per antrą grotuvo HDMI jungtį galima perduoti tik garso signalą, o per pagrindinę – vaizdo signalą (HDR10 ir „Dolby Vision“ fromatai) tiesiai į televizorių. Kiekvienas 4K raišką palaikantis televizorius turi turėti „Ultra HD“ raiškos „Blu-ray“ grotuvą kaip kokybiško vaizdo šaltinį, o šiuo atžvilgiu „X700“ atrodo kaip itin patrauklus pasirinkimas.

EISA premium lygio projektorius 2018-2019: „Sony VPL-VW760ES“

„Sony“ kompaktiškas lazerinis projektorius „VPL-VW760ES“ išsiskiria 4K raiška ir 2 000 liumenų siekiančiu šviesos srautu. Projektoriuje naudojamas lazerio šviesos šaltinis, kurio darbo laiko trukmė siekia 20 tūkst. valandų. Lazerio skleidžiamai šviesai valdyti naudojamas unikalus „Sony“ algoritmas. Tai padeda atkurti ir išlaikyti dinamišką vaizdą kintant kadrams ekrane, todėl šviesūs kadrai atrodo gyvybingiau, o tamsesnės scenos – gilesnės. Projektorius naudoja ir inovatyvų 4K raiškos išplėtimo algoritmą, kuris bet kokį signalą pritaiko didelei raiškai nesugeneruojant papildomo vaizdino triukšmo. „4K Motionflow” technologija tiksliai atkuria greitai besikeičiantį vaizdą, todėl veiksmo filmų scenos ar sporto varžybos atrodo ryškesnės ir detalesnės. Projektorius „VPL-VW760ES“ geba visuomet užtikrinti nepriekaištingą vaizdo kokybę nepriklausomai nuo turinio – ar žiūrėtumėte naujausią 4K HDR filmą, ar pamėgtą TV laidą, ar žaistumėte kompiuterinius žaidimus.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau