EISA komisija „Nokia 7 Plus” paskelbė metų vartotojų išmaniuoju

„HMD Global“, valdanti „Nokia“ telefonų prekės ženklą, šiandien paskelbė, kad Ekspertinė vaizdo ir garso asociacija EISA (angl. Expert Imaging and Sound Association) „Nokia 7 Plus“ modelį išrinko metų „Vartotojų išmaniuoju telefonu“. Didžiausioje pasaulyje EISA apdovanojimų komisijoje dirba nepriklausomi ekspertai iš 53 geriausių specializuotų žurnalų ir portalų. Išbandę daug konkuruojančių modelių vienoje iš svarbiausių apdovanojimų kategorijų, komisijos nariai sutartinai įvertino įspūdingą „Nokia 7 Plus“ dizainą, našumą bei išskirtines vaizdo galimybes.

„Kurdami „Nokia 7 Plus“ apjungėme visas mūsų kompanijos stiprybes. Todėl ypatingai džiaugiamės, kad ekspertai tai įvertino. Visose kainų kategorijose stengiamės kurti tokius išmaniuosius telefonus, kuriuose tobulai dera galingumas, fotografavimo funkcijos ir stilingas dizainas. „Nokia 7 Plus“ įkūnija mūsų misiją siūlyti gražius ir galingus įrenginius už išskirtinę kainą. Dabar, kai „Nokia 7 Plus“ buvo pripažinta tokios autoritetingos asociacijos kaip EISA, mes įrodėme, kad įmanoma sujungti pasaulinio lygio stilių ir funkcijas viename galingame įrenginyje“, – sakė „HMD Global“ Produktų vadovas (CPO) Juho Sarvikas.

„Nokia 7 Plus“: flagmanas visiems

„Nokia 7 Plus“ skirtas įspūdingą turinį kuriantiems žmonėms ir „Nokia“ telefonų asortimente užima ypatingą vietą. Suderinus naujoviškus optinius įrenginio ir vaizdo apdorojimo algoritmus, „Nokia 7 Plus“ gyvenimo akimirkas nuotraukose fiksuoja itin tikroviškai.

Dvigubi užpakaliniai jutikliai su ZEISS optika sujungia itin jautrią 12MP plataus kampo pagrindinę kamerą, puikiai veikiančią tiek prietemoje, tiek itin ryškioje šviesoje, bei papildomą 13MP jutiklį, kuris užtikrina 2x optinį priartinimą tuomet, kai norėtumėte būti arčiau fotografuojamo objekto. „Nokia 7 Plus“ turi Pro Camera režimą, kuris leidžia profesionaliai fotografuoti, užtikrinant greitą ir paprastą rankinį sudėtingų fotoaparato funkcijų nustatymą, pavyzdžiui – baltos spalvos balanso, fokusavimo, jautrumo (ISO) ar išlaikymo.

Turėdama įspūdingą 16MP priekinę kamerą su ZEISS optika, „Nokia 7 Plus“ prisitaiko prie mažo apšvietimo sąlygų padidindama jautrumą šviesai ir taip garantuodama tobulas asmenukes. Patobulintas dvipusio fotografavimo režimas vienu metu sujungia priekinę ir galinę kameras, kad užfiksuotų geriausias #Bothie ir patikimai jas saugotų neribotoje nuotraukų ir vaizdo įrašų saugykloje „Google Photos“. Trys mikrofonai fiksuoja 360° erdvinį garsą, papildantį 4K vaizdo įrašus, kurie įtraukia žiūrovus į veiksmo epicentrą ir padeda kurti didžiųjų ekranų vertą turinį.

Optimizuotas maksimaliam našumui, telefonas užtikrina, kad baterija veiktų 2 dienas. Patogios ir stilingos „Nokia 7 Plus“ išskirtinumas – švelniai išlenkta nugarėlė ir ploni kraštai, o ryškus 6 colių 18:9 Full HD+ ekranas yra idealus naršymui, bendravimui socialiniuose tinkluose, žaidimams ir pramogoms.

Dizainas, inovacijos ir technologijos

EISA apdovanojimuose ekspertai iš viso pasaulio teisėjauja įvairiose kategorijose, tarp jų – fotografijos, Hi-fi, namų kino ir mobiliųjų įrenginių. Visi EISA apdovanojimams nominuoti produktai pereina nuoseklų ir daugiapakopį vertinimo procesą, įskaitant intensyvius bandymus, skirtus įvertinti jų technologijoms, dizainui ir inovacijoms. Šiuos griežtus bandymus išlaikę produktai įtraukiami į atitinkamų kategorijų „trumpuosius“ sąrašus („shortlists“), ir toks faktas pripažįstamas pasaulinio lygio įvertinimu. Geriausių rezultatų pasiekusi „Nokia 7 Plus“ buvo išrinkta vartotojų išmaniųjų telefonų lydere mobiliųjų įrenginių kategorijoje ir gaus 2018-2019 m. EISA apdovanojimą.

Visų apdovanojimų laimėtojų sąrašas pateikiamas EISA svetainėje. Laimėję produktai bus pristatyti IFA renginyje – didžiausioje pasaulyje vartotojų elektronikos mugėje, vyksiančioje Berlyne nuo rugpjūčio 31 iki rugsėjo 5 dienos.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau