„Sony“ pristato ausines „WH-1000XM3“ su naujos kartos triukšmo slopinimo technologija

„Sony“ triukšmą slopinančių ausinių „1000X“ seriją papildo naujas modelis „WH-1000XM3“ su patobulinta triukšmo slopinimo technologija. Šiose atviro tipo ausinėse panaudotas naujas garso apdorojimo procesorius „HD Noise Cancelling Processor QN1“, kuris išsiskiria apie keturis kartus padidėjusiu efektyvumu, palyginti su ankstesnės kartos technologija.

Šios „Sony“ ausinės gali ne tik veiksmingai blokuoti transporto keliamą žemų garso dažnių triukšmą, bet ir vidutinių ar aukštų dažnių triukšmą, kurį kelia gatvės ar žmonių šurmulys. Ausinėse panaudota technologija „Dual Noise Sensor“ su dviem mikrofonais, kurie fiksuoja aplinką ir garso signalus persiunčia į procesorių, analizuojantį ir pašalinantį triukšmą.

Be to, šios ausinės pritaikytos dėvėti lėktuvuose, kadangi jos turi slėgio jutiklius, o funkcija „Atmospheric Pressure Optimizing“ padeda parinkti optimaliausią triukšmo slopinimo režimą priklausomai nuo aukščio.

Ausinėse naudojami 40 mm pločio garsiakalbiai, kurių membrana pagaminta iš skystų kristalų polimero (LCP), todėl jie atkuria visavertį garso dažnių spektrą iki 40 kHz ribos. Be to, ausinėse esantis procesorius ne tik eliminuoja išorinį triukšmą, bet ir atkuria didelės raiškos 32 bitų garso signalą ir veikia kaip dalinis stiprintuvas. Leidžiant muziką iš mobiliųjų įrenginių tai užtikrina itin aukštą garso kokybę, vieną mažiausių garsinio triukšmo lygį ir itin mažą iškraipymo lygį.

Ausinių funkcija „Adaptive Sound Control“ atpažįsta vartotojo situaciją ir atitinkamai parenka vieną iš 3 automatinių klausymosi režimų. Tai leidžia girdėti aplinkos garsus ir tuo pačiu metu klausyti muzikos, kai jų naudotojas išeina pasivaikščioti, klausytis muzikos ir išgirsti svarbius pranešimus esant laukimo salėje, arba blokuoti visus aplinkos garsus važiuojant traukiniu ar autobusu ir susitelkti tik į muziką. Išmanią klausymosi patirtį įgalina „SENSE ENGINE“, o individualius nustatymus galima pasirinkti per išmaniąją programėlę „Sony | Headphones Connect“.

Tiesa, norint greitai suprasti, kas vyksta aplinkui, nereikia nusiimti ausinių – užtenka pasinaudoti „Quick Attention Mode“ režimu pridedant dešinę ranką prie ausinių kaušelio ir iš karto sumažinant garso lygį.

Dar vienas patobulinimas – tai reguliuojamas išsijungimas „Customisable Automatic Power Off“, kuris leidžia ausinėms veikti triukšmo slopinimo režime net ir tuo atveju, kai per jas negroja muzika.

Palyginti su ankstesniuoju modeliu, „WH-1000XM3“ yra šiek tiek plonesnės ir lengvesnės, o dėl gilesnių kaušelių ir storesnio galvos paminkštinimo jas dar patogiau dėvėti. Šios ausinės gali veikti iki 30 valandų su įjungtu triukšmo slopinimo režimu ir „Bluetooth“ ryšiu. Jų greitojo įkrovimo funkcija taip pat patobulinta – vos per 10 minučių jas galima įkrauti 5 valandoms muzikos klausymosi. Balsas pokalbių metu dėl panaudotų kelių mikrofonų taip pat perduodamas raiškiau.

„Sony“ ausinės „WH-1000XM3“ su triukšmo slopinimo technologija prekyboje pasirodys nuo rugsėjo mėnesio, jų kaina sieks apie 380 eurų.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau