„Silicon Motion“ priartins išmaniųjų telefonų su 512 GB talpos atmintimi erą

Bendrovė „Silicon Motion“ paskelbė apie  UFS 2.1 atminties valdiklių naują šeimą, kuri palaiko technologijas UFS SS-Gear3x1L ir UFS SS-Gear3x2L. Pastarosios suteikia aukštą našumą, mažą energijos suvartojimą ir gebėjimą dirbti su didelėms talpos atmintimi. Naujiena sukurta remiantis patentuota architektūra MIPI M-PHY su 3D NAND LDPC ECC palaikymu. „Silicon Motion“ pranešime teigiama, kad valdiklių našumas skaitymo ir rašymo režime, atitinkamai, siekia 50 000 ar 40 000 įvesties ir išvesties operacijų per sekundę. Įdomu tai, kad kaupiklio talpa gali siekti rekordinius 512 GB.
Prisiminsime, kad UFS 2.1 yra naujausios kartos mobiliosios atminties standartas, kurio pagrindu sukurti moduliai veikia tris kartus greičiau nei eMMC 5.1 naudojantys analogai.

„Naujieji UFS 2.1 valdikliai išplės mūsų, kaip lyderių pozicijas tarp flagmanų ir Premium lygio  mobiliųjų įrenginių modelių, – pareiškė „Silicon Motion“ vadovas Wallace C. Kou. Mūsų unikalus sprendimas duos pradžią naujos kartos energiją taupančiai ir sparčiai atminčiai, kadangi UFS palaikymas atsiranda vis daugiau platformų.“

Kompanijos NAND atminties tyrimų padalinio vadovas Walteris Kuhnas pažymėjo, kad per ateinančius penkerius metus UFS turėtų tapti pagrindiniu Flash atminties standartu ir atskleisti visą savo potencialą didelės talpos moduliuose, pavyzdžiui, 128 GB ir 256 GB. „Silicon Motion“ atstovas taip pat teigia, kad naujasis standartas gali būti sėkmingai pritaikytas VR ir 4K raiškos vaizdui.

Naujosios šeimos valdiklių pirmieji mėginiai pirmiausia bus siunčiami į NAND atminties kūrėjams, o masinė jų gamyba turėtų prasidėti vėliau šiais metais.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau