„Samsung“ pristatė planšetę „Galaxy Tab Active3“ – sukurtą lauko sąlygoms

„Samsung“ šį rudenį rinkai pristatė naują „Galaxy Tab Active3“ planšetinį kompiuterį. Dėl patvaraus dizaino šis planšetinis kompiuteris yra atsparus vandeniui, dulkėms ir kritimui iki 1,5 metrų aukščio, todėl patenkins ir ekstremalesnėmis sąlygomis dirbančių vartotojų poreikius. Dėl ekrano lietimo nustatymų ir išmanaus rašiklio, šiuo įrenginiu galima naudotis ir su pirštinėmis1.

Sukurtas darbui sudėtingomis sąlygomis

Planšetinis kompiuteris „Galaxy Tab Active3“ turi „MIL-STD-810H“ sertifikatą, pažymintį, kad šis įrenginys tinkamas darbui nepalankioje aplinkoje. Padidintas atsparumas smūgiams užtikrina, kad planšetinis kompiuteris su apsauginiu dėklu2 atlaiko kritimą iš 1,5 metrų aukščio, o „IP68“3 standartas nurodo, kad įrenginys yra atsparus vandeniui ir dulkėms. Todėl jo savininkai gali būti ramūs dirbdami lauko sąlygomis.

Kokie parametrai leidžia planšetės savininkui netrukdomai dirbti net ir sudėtingoje aplinkoje? Tai „Exynos 9810“ procesorius, 4 GB RAM ir iki 128 GB vidinė atmintis. Tuo tarpu, „Wi-Fi 6“ ir „MIMO“ suteikia itin spartų „Wi-Fi“ ryšį, todėl didelės apimties duomenys bus perduoti itin greitai.

Talpi 5050 mAh planšetės baterija4 palaiko greitąjį įkrovimą, naudojant USB ir POGO jungtimis. Taip pat planšetinis kompiuteris turi „No Battery“ režimą, kuris leidžia įrenginiu naudotis be baterijos.5

Išskirtinis produktyvumas ir saugumas

Ši planšetė sukurta tam, kad neribotų darbo produktyvumo, tad ja dirbti patogiau bus tiek statybininkams, gamyklų ar greitosios pagalbos automobilių darbuotojams. Dėl „Samsung DeX“ funkcijos, kuri leidžia sujungti du skirtingus ekranus, dirbti bus galima dar produktyviau. Galėsite prijungti planšetę prie monitoriaus ir užpildyti ataskaitą viename ekrane, kol kitame analizuosite duomenis.

„Tab Active3“ planšetė taip pat yra apsaugota „Knox“ sistema. Daugiasluoksnė saugumo platforma ir reguliarūs „Android“ operacinės sistemos saugumo atnaujinimai užtikrins, kad duomenų išmaniajame įrenginyje saugumą.

Pagrindinės „Tab Active3“ funkcijos:

  • Kamera. Naujas įrenginys turi13 MP kamerą kuri užtikrina, kad nuotraukos ir nuskanuoti dokumentai bus aiškūs ir ryškūs. 5 MP priekinė kamera puikiai pasitarnaus, dalyvaujant konferenciniuose skambučiuose.
  • Papildyta realybė. Planšetinis kompiuteris palaiko „Google ARCore“ funkciją, kuri leis įrenginio savininkams naudotis papildytos realybės paslaugomis, kurios palengvins įvairius darbus, pavyzdžiui, nuotolinį mokymą.
  • Greita prieiga. „Active key“ mygtukas įrenginio išorėje leidžia greitai pasiekti dažniausiai naudojamas aplikacijas ir programas, pavyzdžiui, „Push to talk“6 funkciją.
  • Pritaikytas prekybininkams. Su šiuo įrenginiu galima nuskaityti brūkšninius kodus. Tai ypač pasitarnauja prekybininkams, kurie tokiu būdu gali sekti savo prekes ar tas, kurias nori įsigyti7.
  • Jautrumas lietimui. Sukonfigūravus nustatymus, planšetiniu kompiuteriu galima naudotis su pirštinėmis8, todėl dabar dirbant lauke nebereikės gaišti laiko jas nusiimant ir užsidedant.
  • IP68“ sertifikuotas „S Pen“. Išmanusis rašiklis yra puikus pagalbininkas žymintis pastabas arba pasirašant dokumentus tam nepritaikytose aplinkose. „S Pen“ atsparus vandeniui ir dulkėms.

Daugiau informacijos apie naujausius „Galaxy“ įrenginius galima rasti www.samsung.lt

Specifikacijų lentelė:

*Specifikacijos gali keistis be išankstinio pranešimo. Specifikacijos gali skirtis priklausomai nuo rinkos ir pardavėjo.

*Funkcionalumas, funkcijos, specifikacijos ir kita su produktais susijusi informacija, pateikta šiame dokumente (bet juo neapsiribojant), naudos, dizainas, kaina, komponentai, našumas, prieinamumas ir produkto galimybės gali keistis be išankstinio pranešimo.

Ekranas8.0” WUXGA (1920 x 1200) PLS TFT LCD
ProcesoriusSamsung Exynos 9810Octa-core 2.7GHz + 1.7GHz
LTE Palaikymas4G FDD LTE 4G TDD LTE
Atmintis4GB + 64/128GB microSD iki 1TB
KameraGalinė: 13MP AF + 5.0MP, Blykstė
JungtysUSB 3.1 Gen 1, Pogo Pin
JutikliaiAkselerometras, pirštų atspaudų jutiklis, giroskopas, geomagnetinis jutiklis, šviesos jutiklis, salės jutiklis, atstumo jutiklis
Belaidis ryšysWi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4G+5GHz, HE80, MIMO, 1024-QAM Wi-Fi Direct
Operacinė sistemaAndroid Q
GPSGPS + Glonass + Beidou +Galileo
Dydis, svoris126.8 x 213.8 x 9.9mm, 426g(WiFi) / 429g(LTE)
Baterija5050mAh, keičiama
Operacinė sistemaAndroid Q
AtsparumasIP68 atsparumas vandeniui ir dulkėms,
Atsparumas kritimui iš 1,5 m. su apsauginiu dėklu,
MIL-STD-810H
Išmanusis rašiklisS Pen (sertifikuotas IP68)
ApsaugaKnox Suite Biometrinių duomenų autentifikavimas (veido atpažinimas, pirštų atspaudų skanuoklis)

1 Veikia su įprastomis plonomis pirštinėmis.

2 Bandymas atliktas ant plokščio paviršiaus. Be apsauginio dėklo planšetinis kompiuteris gali atlaikyti kritimą iš 1,2 m. „Tab Active3“ parduodamas kartu su dėklu. Tikrieji rezultatai gali skirtis.

3Atsparumas vandeniui ir dulkėms paremtas „IP68“ standarto „IEC 60529“ įvertinimu. Bandymas buvo atliktas 30 minučių panardinant įrenginį į 1,5 m. gylio gėlą vandenį. Naudojantis įrenginiu, atsparumas vandeniui gali sumažėti. Jei planšetė sušlapo, ją išdžiovinkite.

4 Tipinė baterijos talpa nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose. Tipinė vertė išmatuota išvedus vidurkį iš visų pagal „IEC 61960“ standartą bandytų pavyzdžių. Minimali nustatyta talpa buvo 4900 mAh. Tikrasis baterijos veikimo laikas gali priklausyti nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo ir kitų veiksnių.

5 Prieš išimant bateriją, būtina nustatymuose įjungti „No Battery Mode“ režimą. Privalomas papildomas energijos šaltinis. Naudojantis šiuo režimu ribojamas CPU našumas, ekrano ryškumas ir garsas.

6 Reikalinga trečiųjų šalių programėlė „Push-to-Talk“.

7 Reikalinga trečiųjų šalių programėlė.

8 Veikia tik su standartinėmis, darbui skirtomis pirštinėmis.