„Qualcomm“ praneša apie „Snapdragon 888 5G“ – galingą platformą, skirtą geriausiems 2021 metų flagmanams

„Qualcomm“ šiandien pristatė savo naują ir nuo šiol geriausią mobiliąją platformą. Nepaisant visų lūkesčių, kad naujasis produktas bus pavadintas „Snapdragon 875“, mikroschemų gamintojas nusprendė atsisakyti įprasto pavadinimo ir naujasis lustų rinkinys gavo vardą „Snapdragon 888 5G“. Pati kompanija teigia, kad naujasis procesorius pradės naują mobiliųjų įrenginių erą, kuri suteiks naują aukštos klasės vartotojo patirtį.

Natūralu, kad ypatingas dėmesys buvo skiriamas penktos kartos tinklų palaikymui, kurį užtikrina įmontuotas „Snapdragon X60“ modemas. „Snapdragon 888 5G“ naudosiantys išmanieji telefonai bus suderinami su bet kokiu 5G tinklu visame pasaulyje, palaikydami autonominius ir neautonominius tinklus, taip pat milimetro diapazoną (mmWave) ir žemesnius nei 6 GHz dažnius.

Kitas naujojo lusto privalumas yra šeštosios kartos „AI Engine“ neuroninis varikliukas, dirbantis kartu su naujuoju „Hexagon“ koprocesoriumi ir atliekantis trilijoną operacijų per sekundę. Gamintojas skyrė dėmesio ir grafikos apdorojimo komponentui – naujasis vaizdo greitintuvas „Adreno“ gali pasiūlyti 144 kadrų per sekundę kadrų atnaujinimo dažnį.

Ir paskutinis dalykas, apie kurį nusprendė pranešti mikroschemų gamintojas, yra tai, kad naujasis „Spectra ISP“ vaizdo procesorius gali fotografuoti nuotraukas ir vaizdo įrašus 2,7 gigapikseliais per sekundę arba 120 fps 12 megapikselių raiška. Ir tai yra 35% greičiau nei pirmtakas. Be grafikos lusto aparatinės įrangos atnaujinimo, įmonė patobulino programinę įrangą, įdiegdama trečiosios kartos „Snapdragon Elite Gaming“ technologiją.

Bendrovė nepaskelbė visų „Snapdragon 888 5G“ specifikacijų, tačiau pažadėjo tai padaryti rytoj, antrąją „Snapdragon Tech Summit“ dieną. „Xiaomi“ pirmoji paskelbė apie savo planus pristatyti išmanųjį telefoną su nauja platforma ir patvirtino, kad tai bus „Mi 11“. Bendrovė tvirtina, kad jų flagmanas bus vienas pirmųjų su „Snapdragon 888 5G“.

Kompanijos „Oppo“, „Lenovo“, LG, „Meizu“, ZTE, „OnePlus“, „Vivo“, „Black Shark“, „Asus“ ir „Realme“ taip pat išleis savo aukščiausios kokybės įrenginius su nauju lustu. Atkreipkite dėmesį, kad „Samsung“ nėra sąraše. Panašu, kad taip yra dėl to, nes Pietų Korėjos milžinas „Galaxy S21“ aprūpins savo procesoriumi, kuris bus naudojamas bendrovės flagmanuose daugumoje pardavimo rinkų.