„Samsung“ pradėjo gaminti įrangą Bitcoino kasimui

Pietų Korėjos korporacija “Samsung” patvirtino anksčiau pasirodžiusią neoficialią informaciją, kad ji gamins ASIC lustus, skirtus bitcoino ir kitų kriptovaliutų kasimui.

„Samsung“ gamybos pajėgumai šiuo metu užimti kriptografinės valiutos kasimui skirtų lustų išleidimu. Tačiau mes negalime atskleisti informacijos apie savo klientus“ , – į leidinio „TechCrunch“ užklausą atsakė  bendrovės atstovas spaudai.

Vakar Pietų Korėjos žiniasklaida pranešė, kad „Samsung“ pradės gaminti kriptovaliutų kasimo įrangą, kurią tieks į Kinijos rinką. „Samsung“ jau gamina aukšto našumo grafikos lustus, kurie, be kitų dalykų, yra tinkami kriptovaliutų kasimui.

Tuo pat metu, „Samsung“ yra vienas iš didžiausių puslaidininkių gamintojų ir, galbūt, artimoje ateityje taps pagrindiniu konkurentu Taivano įmonei TSMC, tradiciškai aptarnaujančiai stambias bendroves šiame sektoriuje.

Bitcoino kasimo lustų gamybos vieta bus pasirinkta priklausomai nuo to, kas yra „Samsung“ partneris iš Kinijos. Tačiau korporacija iš karto nesitiki didelio pelningumo. „Samsung Securities“ analitikas Hwang Min Sonas paaiškino, kas lustų pardavimus reikėtų pakelti iki pasaulinio masto ir tik po to bus galima kalbėti apie šios sumanymo sėkmę.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau