Bitcoin kasimas – uždarbis iš kriptovaliutos

Investicijos į Bitcoin arba kitų kriptovaliutų kasimą (bitcoin mining) yra labiausiai pagrįstas žingsnis norint išsaugoti ir padidinti jūsų turimas elektroninių pinigų atsargas. Tam ypač tinka vadinamas kasimu „debesyse” (cloud mining) – supaprastintas Bitcoinų ir altkoinų generavimas, išlaisvinantis Jus nuo išlaidų elektrai, visą parą trunkančio stebėjimo, programinės įrangos konfigūracijos ir kitų sunkumų, susijusių su klasikine mainingo versija, naudojant savo įrangą. Vadinamos debesų fermos yra tas pats būdas užsidirbti bitkoinų kompiuterio galios sąskaita, tik nenaudojant savo techninės įrangos. Šiuo atveju kriptovaliutų (cryptocurrency) išgavimui „geležis“ yra nuomojama iš tokias paslaugas teikiančių įmonių, turinčių galingus duomenų centrus ir kriptovaliutos gavybos „fermas“.

Šiuo metu populiariausios ir patikimiausios kriptovaliutų kasimo svetainės yra:

IQ Mining

Kompanija „IQ Mining“ buvo įkurta 2016 m. Paslaugos pasižymi patogia vartotojo sąsaja, stabilia veikla ir greitai išmokėjimais. Jų duomenų centrai įkurti Kanadoje, Rusijoje, Islandijoje, Kinijoje, Alžyre ir Gruzijoje. Bendrovės išskirtinumas yra tai, kad sistema stebi kriptovaliutų kasimo pelningumą skirtinguose algoritmuose ir automatiškai išjungia mažas pajamas generuojančius aktyvus. Šis būdas taikomas pasirinkus Pro planą. Tokia strategija leido „IQ Mining“ dirbti pelningai net ir daugeliui kriptovaliutos bendrovių nuostolingu metu ir garantuoti savo investuotojas neblogą investicinę grąžą. 2019-aisiais bendrovė pajėgia užtikrinti virš 100% metinio pelno.

Taip pat siūlomi ir konkretaus algoritmo pasirinkimai:

„IQ Mining“ sutarčių tarifai:

 • Bitcoin (SHA-256 algoritmas) – 0,3 $ už 10 GH/s

 • Litecoin (SCRYPT algoritmas) – 1,6 $ už 1 MH/s

 • Eteris (ETASH algoritmas) – $ 100 už 100 KH/s

 • Zcash (EQUIHASH algoritmas) – $ 1,3 už 1 H/s

 • DASH (X11 algoritmas) – $ 2,6 už 1 MH/s

Pasiskaičiuoti tikėtiną investicinę grąžą, daugiau sužinoti apie kompaniją ir užsiregistruoti „IQ Mining“ galite paspaudę šią nuorodą.

HashFlare

„HashFlare“ iki bitkoinų kurso kritimo buvo neblogas variantas, sujungiantis keleto metų darbu (veikia nuo 2013 m) įrodytą patikimumą, vienas iš labiausiai konkurencingų kainų ir didžiausią galią. Jų būstinė įsikūrusi Estijos teritorijoje. Šiuo metu ten investuoti verta, tik jei bitkoino kaina pasieks bent 13 000 USD ir išlinks ne žemesnė bent metus.

Tarifai už kasimą Hashflare debesyje šiuo metu yra:

 • Bitcoin kasimas (SHA-256 algoritmas) – 1.8 $ už 10 Gh/s
 • Litecoin kasimas (SCRYPT algoritmas) – 7.5 $ už 1 Gh/s
 • Ethereum kasimas (ETHASH algoritmas) – 2.2 $ už 100 KH/s
 • Zcash kasimas (EQUIHASH algoritmas) – 2 $ už 1 h/s
 • DASH (algoritmas X11) – 3.2 $ už 1 MH/s (mažiausiai palankus tarifas, rekomenduojame pasirinkti kitą)

Genesis Mining

Genesis Mining“ – viena iš seniausių ir žinomiausių svetainių, neturinti problemų su skaičiavimais ir mokėjimais, tačiau šiek tiek prastesnė nei „HashFlare“ kai kurias atžvilgiais (tarifais, galia, sąsaja). Ši bendrovė įsikūrusi Islandijoje. Jei nuspręsite čia nuomotis pajėgumus, pasinaudokite kodu k9JlzF, kuris suteiks 3% nuolaidą. Tiesa, šiuo metu ten įmanoma nusipirkti tik galią Monero kasimui, kuris nežada daug pelno. Tikėsimės, kad ateityje vėl bus prienami ir geresni variantai. Šios kompanijos jau nebegalime rekomenduoti kaip patikimos, nes „Genesis Mining“ pradėjo aktyviai siūlyti kontraktus, kai jie tapo nuostolingi.

Tuo tarpu „HashFlare“ elgiasi sąžiningai ir aplamai panaikino galimybę pirkti bitcoino kasimo kontraktus, tiesa, jau investavusiems savo lėšas nuo to nė kiek nepalengvėjo.

Kas yra Bitcoin kasimas (bitcoin mining)?

Cloud mining – tai Bitcoin, Litecoin, Zcash, Dash, Ethereum ir kitų kriptovaliutų (šiuo metu jų yra apie 1438) išgavimas naudojant specialias debesų kompiuterijos paslaugas. Tai naujas uždarbio modelis, sukuriantis grupes (mining pools) turint tikslą gauti daugiau pajamų, palyginus su įprastiniu individualiu mainingu. Visą procesą prižiūri ir kontroliuoja kvalifikuoti asmenys, kurie išsprendžia visas technines ir programinės įrangos komponentų problemas. Debesų kasimo pelningumas yra aukštesnis dėl to, kad šias paslaugas teikiančios įmonės, kaip taisyklė, yra ir tam skirtos techninės įrangos (ASIC) gamintojai. Tai žymiai sumažina kasimo išlaidas ir savikainą, o daugybės ASICų konsolidavimas į didžiulius duomenų centrus leidžia apsieiti su mažiau išlaidų priežiūrai. Taigi, šis modelis yra naudingas visiems dalyviams, kadangi leidžia žymiai padidinti pelningumą ir įgyti daugiau pajamų.

Paprastai kalbant, tam tikra įmonė gamina arba perka įrangą kasybai ir parduoda jos pajėgumus galutiniams vartotojams. Tuo pat metu įrangos išlaikymo, elektros energijos sąnaudos, konfigūracija ir prijungimas prie interneto lieka tik bendrovės rūpesčiu. Debesų paslauga išvaduoja savo klientus nuo daugybės sunkumų ir rūpesčių, susijusių su kasimo procesu:

 • Internetui ir elektros tinklų darbo sutrikimai (nėra įrangos tuščiosios eigos);
 • Įrangos nustatymas ir išlaikymas darbinėje būklėje (apmokėti pajėgumai veikia nuolatos);
 • Didelis triukšmas ir šilumos išskyrimas (nereikia vėsinti patalpos);
 • Teisiniai klausimai teisės aktų ir apmokestinimo srityje.

Kai kurios bendrovės ima mažus komisinius už savo darbą, kurį sudaro mokesčiai už elektros energiją ir įrangos priežiūrą. Tačiau bet kuriuo, atveju galutiniam vartotojui tai yra daug naudingiau nei išlaikyti įrangą namuose, kadangi šių įmonių „fermos“ ir duomenų centrai paprastai yra pastatyti vietose, kuriose pigi elektros energija, o patalpos aprūpintos geru aušinimu. Dažniausiai tokios bendrovės užsiima bitcoinų ir kitų kriptovaliutų generavimu, naudojant taip vadinamą ASIC įrangą, sukurtą būtent šiam tikslui.

Bitcoin kainos pokyčiai per metus
Bitcoin kainos pokyčiai per metus

Ryšium su vaizdo plokštės deficitu rinkoje, debesų kompiuterija pagrįstos paslaugos tampa vis populiaresnės. Patikimiausios svetainės yra „IQ Mining“ ir  „HashFlare“. Jos garantuotai neišnyks kaip vienadieniai projektai, kurie dirba vos keletą mėnesių, gauna reikiamą pinigų sumą ir užsidaro, o jų klientai praranda investuotus pinigus. Mes naudojame „IQ Mining“ paslaugą daugiau nei metus ir dirbdami su ja neturėjome jokių problemų ar mokėjimų uždelsimo.

Jei nusprendėte investuoti į kasybą dabar, kai labai sunku arba brangu gauti tinkamą vaizdo plokštę, paprasčiausias ir veiksmingiausias būdas gauti naudos iš kriptovaliutų yra kasimas. Sutikite, pirkti vaizdo plokštes bus tris kartus brangiau, todėl neracionalu.

Kriptovaliutų kasimo privalumai ir trūkumai

Pagrindiniai kriptovaliutų kasimo privalumai:

 • Įmonės turi teisinį statusą ir yra gana patikimos. Vartotojas atsikrato visų kasybos trūkumų: stebėjimo, įrangos konfigūravimo, elektros energijos sąskaitų apmokėjimo.
 • Gana didelis pelningumas – daugelis paslaugų leidžia jums padvigubinti investicines lėšas per metus, o tai, kartu su nuolatiniu kriptografinės valiutos kurso kilimu, daro tai dar patrauklesniu pasiūlymu. Bandymo režime taip pat galite kasti bitkoinus be investicijų.
 • Bendras didžiulio duomenų centro pajėgumas visada bus didesnis, todėl paties surinkta „ferma“ niekada negalės sugeneruoti tiek pat pajamų ir teks ilgai laukti kol investuotos lėšos atsipirks.
 • Pelnas gali būti prognozuojamas: investavimas į debesų kasyklas neturi nieko bendra su akcijų įsigijimu vertybinių popierių biržoje, kurioje kaina gali nukrisit dėl paklausos sumažėjimo, o kriptovaliutos gamyba yra apsaugota nuo tokių incidentų. Naudodamiesi šia paslauga bet kuriuo atveju uždirbsite pinigų, o fiksuoto dydžio atlygis ir viešai žinomi generavimo metodai leidžia lengvai prognozuoti pelningumą.
 • Toje pačioje svetainėje galite vienu metu nusipirkti skirtingų kriptovaliutų sutartis, kurios padės apsisaugoti nuo atsitiktinio vienos iš jų kurso kritimo. Kompetentingas investicijų pasiskirstymas tarp jų gal ir sumažins bendrą numatomą pelną, bet taip pat sumažins ir galimą žalą.
 • Galimybė automatiškai išgauti bitkoinus daugybėje svetainių vienu metu, ieškant labiausiai pelningų sutarčių be jokių apribojimų.

Pagrindiniai cloud mining trūkumai:

 • Yra tikimybė, kad sumažės bitkoino kursas: Du „muilo burbulai“ buvo pastebėti 2011 m. ir 2013 m., o kai kurie analitikai tikina matantys tokius ženklus šio straipsnio rašymo metu. Jei nenorite ilgą laiką investuoti į bitcoinų debesų mainingą – šis uždarbio būdas Jums netiks, nes kriptovaliutos kursas gali stipriai svyruoti. Teoriškai tai gali tapti nuostolinga ir net neįmanoma emisija Jūsų neišgelbės. Ši investicija skirta ilgalaikiam naudojimui.
 • Nenumatyti gedimai ir kiti nuostoliai privers duomenų centrą vartotojams siūlyti mažiau pelningas sutartis. Tiesą sakant, kiekvienas naujas pasiūlymas gali skirtis nuo ankstesnio ir pelnas nebus fiksuotas (kaip indėlio banke) – Bitcoinų kasyklos dažnai keičia šiuos skaičius.
 • Tikimybė, kad sutarčių pardavėjas bus nesąžiningas. Didžiulė debesų kasyklų paklausa suaktyvino keletą sukčių, siūlančių neegzistuojančius gavybos įrenginius. Pasinaudodami susidomėjimu btc tokie veikėjai tikisi greitai užsidirbti kitų asmenų nuostolių sąskaita. Verta naudotis tik patikrintais paslaugų teikėjais su daugybe rekomendacijų ir neužkibti ant kosminių palūkanų pažadų. Paprastai, pelningumas negali viršyti 250% per metus – geriausi ir patikimi kriptovaliutos kasimo projektai didesnių skaičių nepateikia.
 • Įmonių svetainės ir jose esančios sąskaitos gali nukentėti nuo hakerių atakų – nuo nėra visiškai apsaugotos ir debesų fermos. Jei toks įvykis atsitiks būtent Jūsų pasirinktai svetainei – sukauptos lėšos gali dingti visam laikui ir nukeliauti nežinoma kryptimi. Atsižvelgiant į tai, nereikėtų rinktis paslaugų teikėjų, siūlančių labai ilgą lėšų pervedimo laikotarpį – jie turėtų iš karto pervesti pelną į Jūsų sąskaitą.

85%
Perspektyvi investicija
 • Ivesticijų grąža
 • Rizika
 • Reikalingos pastangos
 • Anonimiškumas