„Deeper“ – tarp TOP 10 sparčiausiai augančių technologijų bendrovių EMEA regione

Tarptautinė audito ir konsultacijų bendrovė „Deloitte“ paskelbė sparčiausiai augančių technologijų įmonių 500-uką EMEA regione (Europa, Artimieji Rytai ir Afrika). Šiais metais, pirmą kartą projekto istorijoje, Lietuvos atstovai pateko į TOP 10 – „Deeper“ užėmė 8 reitingo vietą. Iš viso į reitingą pateko 62 Vidurio Europos bendrovės, tarp kurių 7 iš Lietuvos. 

Deloitte reitingas apima sparčiausiai augančias technologijų bendroves EMEA regione ir sudaromas apskaičiuojant vidutinį pajamų augimą per ketverių metų laikotarpį. Šių metų „Fast 500“ sąrašo bendrovių bendras vidutinis pajamų augimo rodiklis siekia 1 377 proc. ir yra didesnis nei 2016 m., kuomet buvo pasiektas 967 proc. augimas. 2017 m. Deloitte „Technology Fast 500 EMEA“ nugalėtojų pajamų augimas 2013-2016 m. laikotarpiu svyruoja nuo 220 proc. iki 107 117 proc.

„Šių metų Fast 500 sąraše lyderiauja bendrovės, pasižyminčios beprecedenčiu augimu,“ – teigia „Deloitte Global“ technologijų, žiniasklaidos ir telekomunikacijų sektoriaus lyderis Paul Sallomi. „Kadangi technologijos nesiliauja tobulėti, 2017 m. reitingo bendrovės įrodo, jog kiekvienas sektorius yra subrendęs transformuotis, o tai daro įtaką vartotojams bei kitoms to sektoriaus bendrovėms. Sveikiname nugalėtojus ir nekantraujame išvysti jų laimėjimus 2018 metais.“

Geriausiai įvertintų bendrovių TOP 10:

Vieta Šalis Bendrovės pavadinimas Pajamų augimas (proc.) Veiklos pobūdis
1 Didžioji Britanija „Deliveroo“ (Roofoods Limited)

www.deliveroo.co.uk

107 117 Programinė įranga
2 Vokietija „Lesara GmbH“

www.lesara.de

71 981 Žiniasklaida
3 Islandija „Guide to Iceland“

www.guidetoiceland.is

30 314 Programinė įranga
4 Izraelis youAPPi Ltd

www.youappi.com

16 230 Komunikacija
5 Didžioji Britanija „Bloom & Wild“

www.bloomandwild.com

13 818 Programinė įranga
6 Izraelis „Yotpo Ltd“

www.yotpo.com

8 703 Komunikacija
7 Čekija „Kiwi.com s.r.o.“

www.kiwi.com

7 165 Programinė įranga
8 Lietuva UAB „Deeper“

www.deeper.eu

7 048 Kompiuterinė įranga
9 Čekija „Prusa Research s.r.o.“

www.prusa3d.com

6 910 Kompiuterinė įranga
10 Švedija „Fingerprint Cards AB“

www.fingerprints.com

6 858 Programinė įranga

„Deeper“ – tarp TOP 10 sparčiausiai augančių technologijų bendrovių EMEA regione

Pirmą kartą projekto istorijoje Baltijos šalių atstovai pateko tarp Top 10 sparčiausiai augančių technologijų įmonių EMEA regione – Lietuviai „Deeper“ užėmė 8 vietą, o jos atstovai buvo pakviesti atsiimti apdovanojimą iškilmingoje ceremonijoje Paryžiuje. „Deeper“ pajamų augimas siekė 7 048 proc. Kiek anksčiau šiais metais „Deeper“ užėmė antrą vietą tarp 50 sparčiausiai augančių technologijų įmonių Vidurio Europoje.

Vienas iš įmonės „Deeper” įkūrėjų ir rinkodaros vadovas Rolandas Sereika, džiaugdamasis bendrovės pasiekimais, teigė: „Tai, kad šiemet patekome į sparčiausiai augusių technologijų įmonių dešimtuką – mūsų stiprios ir ambicingos komandos pasiekimas. Žinoma, šis tarptautinis įvertinimas mus įkvepia dar didesniems tikslams kitąmet – išlaikyti augimo rodiklius bei stiprinti savo pozicijas ne tik EMEA regione, bet ir visoje Europoje bei JAV, kur mūsų kuriami produktai turi didelį rinkos potencialą.“

Lietuvos įmonių sėkmė

Šiais metais į „Technology Fast“ 500-uką EMEA regione pateko net 7 bendrovės iš Lietuvos ir tai sėkmingiausias lyg šiol Lietuvos įmonių pasirodymas reitinge. Be „Deeper“ į reitingą taip pat pateko šių metų Deloitte „Fast 50“ laureatai „Good One“ (58 vieta), „Invenis“ (104 vieta), „TV Žaidimai“ (114 vieta) ir „Telesoftas“ (382 vieta) bei praėjusių metų Deloitte „Fast 50“ laureatai „Exacaster“ (418 vieta) ir „INVENTI“ (456 vieta).

Praėjusiais metais programavimo paslaugų įmonė „INVENTI“ buvo vienintelė Lietuvos atstovė „Technology Fast 500 EMEA“ reitinge, užėmusi 314 poziciją.

„Vidurio Europos bendrovės sudaro vis didesnę sparčiausiai augančių technologijų įmonių visame pasaulyje dalį. Dar labiau džiugina tai, jog Lietuvos atstovai sulaukia vis didesnio pripažinimo ne tik Vidurio Europos, tačiau ir EMEA regiono mastu. Didžiuojamės, kad Lietuvoje yra tiek daug bendrovių, kurios drąsiai siekia pasaulinės plėtros. Be abejo, ypatingi sveikinimai keliauja „Deeper“ komandai, kuri šiais metais pasiekė tai, ko niekam iš Baltijos šalių nėra pavykę padaryti per 17 projekto istorijos metų. Nekantriai lauksime ir stebėsime tolimesnius jų žingsnius,“ – komentuoja Marius Stalenis, „Deloitte verslo konsultacijos“ direktorius.

Lietuvos bendrovių pasiekimai reitinge

Vieta Šalis Bendrovės pavadinimas Pajamų augimas

(proc.)

8 Lietuva UAB „Deeper“ 7 048
58 Lietuva UAB „Good one“ 1 962
104 Lietuva UAB „Invenis“ 1 048
114 Lietuva UAB „TV Žaidimai“ 981
382 Lietuva UAB „TeleSoftas“ 310
418 Lietuva UAB „Exacaster“ 271
456 Lietuva UAB „INVENTI“ 246

 

 

„Technology Fast 500 EMEA“ reitingo nugalėtojas

Šių metų reitingo lyderė – Didžiosios Britanijos bendrovė „Deliveroo“, pademonstravusi įspūdingą 107 117 proc. augimą. „Deliveroo“ suteikia galimybę vartotojams užsisakyti maistą iš vietinių restoranų, kurie galbūt patys tokios paslaugos neteikia.

„Tik technologijų pažangos, lankstaus darbo grafiko, kurį vertina darbuotojai, ir puikaus mūsų partnerių restoranų tiekiamo maisto dėka, „Deliveroo“ sugebėjo taip sparčiai plėstis. Mūsų laukia dar vienas įdomus plėtros etapas, kai didesnę galią suteiksime vartotojams – turėdami daugiau informacijos apie vartotojus, restoranai galės kur kas geriau patenkinti vartotojų poreikius. Kartu su mūsų augimu vartotojams atsivers daugiau sveikesnių patiekalų ir naujų maisto produktų pasirinkimo galimybių, o tobulėjančios technologijos lems greitesnį pristatymą,“ – teigia „Deliveroo“ įkūrėjas ir vadovas Will Shu.

Geografinės tendencijos

Jau septintus metus iš eilės reitinge dominuoja Prancūzijos bendrovės – šiais metais į reitingą jų pateko net 97. Didžioji Britanija užėmė antrą vietą, o Vidurio Europa šįkart aplenkė Olandiją ir užėmė trečią vietą. Apie dešimt Vidurio Europos bendrovių pateko į pirmąjį „Technology Fast 500 EMEA“ reitingo šimtuką.

Iš 62 Vidurio Europos atstovų reitinge 25 sudaro Lenkijos bendrovės, net 7 – Lietuvos, 6 – Kroatijos, po 5 – Bulgarijos ir Čekijos, po 4 – Rumunijos ir Slovakijos bei po 1 bendrovę iš Bosnijos ir Hercegovinos, Estijos ir Latvijos.

Šalis Bendras reitingas
Prancūzija 97
Didžioji Britanija 92
Vidurio Europa 62
Olandija 50
Švedija 48
Vokietija 24
Suomija 23
Turkija 23
Belgija 20
Izraelis 20

 

 

Sektorių tendencijos

Tradiciškai šių metų „Deloitte Technology Fast 500 EMEA“ programoje dominuoja žiniasklaidos, komunikacijų bei programinės įrangos sektoriaus bendrovės.

 

Sektorius Bendras reitingas Vidutinis pajamų augimas (%)
Švarios technologijos 14 764
Komunikacija 32 1 588
Kompiuterinė įranga 32 1 104
Gyvosios gamtos mokslai 22 786
Žiniasklaida 66 2 107
Programinė įranga 334 1 304

 

Apie Deloitte 2017 m. „Technology Fast 500 EMEA” programą

Kasmetinė Deloitte „Technology Fast 500TM“ programa vykdoma jau septynioliktus metus, joje reitinguojamos sparčiausiai augančios viešojo ir privataus sektoriaus technologijų, žiniasklaidos, telekomunikacijų, gyvosios gamtos mokslų ir švariųjų technologijų bendrovės iš EMEA regiono šalių, remiantis procentiniu pajamų augimu per ketverių metų laikotarpį (2013-2016 m.).

Deloitte „Technology Fast 500™ EMEA“ reitingą sudaro bendrovės, kurios:

  • plėtoja ar kuria patentuotas technologijas ir / ar skiria didžiąją bendrovės veiklos pajamų dalį moksliniams tyrimams ir plėtrai;
  • nėra kontroliuojamos strateginių įmonių;
  • turi buveines Europoje, Artimuosiuose Rytuose arba Afrikoje;
  • vykdo veiklą bent 4 metus, bazinių metų veiklos pajamos siekia 50 000 Eur, o einamųjų metų veiklos pajamos – bent 800 000 Eur.
Šaltinis Pranešimas žiniasklaidai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau