„Samsung Galaxy S6“ gaus priekinius garsiakalbius, 16 megapikselių kamerą ir metalinį korpusą

Artėjant oficialiam „Samsung Galaxy S6“ anonsui, kuris numatytas 2015 metų kovo 1 dienai, Pietų Korėjos bendrovė erzina auditoriją, su pavydėtinu reguliarumu internete skelbdama atvaizdus ir vaizdo įrašus. Paskutinėje reklamoje jie sako, kad „ribos išnyks“ ir „ateis metalas“, turėdami omenyje metalinį korpusą.

Taip pat neseniai „T-Mobile“ vykdomasis direktorius Džonas Legere paviešino aukščiausios kokybės, tarp iki šiol matytų, išmaniojo telefono „Samsung Galaxy S6“ atvaizdą, tuo pačiu patvirtindamas, kad prietaisas bus parduodamas per šį JAV operatorių. „T-Mobile“ vadovas paskelbė nuorodą į puslapį, kuriame amerikiečiai gali registruotis ir būti tarp pirmųjų, kurie gaus informaciją apie „Galaxy S6“ kartu su operatoriaus pasiūlymais.

Samsung Galaxy S6
Samsung Galaxy S6

Nors pateiktame atvaizde telefonas matomas iš šono, vaizdas pakankamai ryškus, o perspektyva leidžia nuspėti visą dizainą. Pavyzdžiui, galima daryti išvadą, kad priekinė išmaniojo telefono dalis panaši į „Note Edge“, nors šį kartą ekranas užlenktas abiejose pusėse. Prietaiso korpuso kraštų ir galinio dangtelio apdaila pagaminta iš tamsiai pilkos spalvos metalo taip pat atrodo patraukliai ir yra didelis žingsnis į priekį, lyginant su ankstesnėmis Korėjos bendrovės iniciatyvomis. Kažin ar daug vartotojų pasiges, pavyzdžiui, dirbtinės odos apdailos. Taip pat viršutinėje aparato dalyje galima įžiūrėti kamerą ir garsiakalbius.

Internetiniai šaltiniai taip pat išslaptino keletą būsimo flagmano funkcijų. Pavyzdžiui, svetainė „SamMobile“ pranešė, kad „Samsung Galaxy S6“ turės 16 megapikselių pagrindinę kamerą su „Sony IMX240“ jutikliu, kuris leidžia padaryti aukštos aukštos kokybės nuotraukas blogo apšvietimo sąlygomis. Analogiškas jutiklis naudojamas „Samsung Galaxy Note 4“.

Naujienos kainos taip pat jau buvo nutekėjusios:

  • Samsung Galaxy S6 32 GB: 749 eurai
  • Samsung Galaxy S6 64 GB: 849 eurai
  • Samsung Galaxy S6 128 GB: 949 eurai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau