„Samsung“ apkaltino „Apple“ darbuotojų viliojimu

Pietų Korėjos technologijų milžinė „Samsung“ yra įsitikinusi, kad amerikiečių kompanija „Apple“ vilioja jų darbuotojus, kurie dirba su naujos kartos technologijomis. Pasak „Korea Times“, įmonė teigia, kad yra bandoma pritraukti jų inžinierius, kurie užsiima signalų perdirbimo ir valdymo bei vizualinio apdorojimo srityse.

„Kai kurie iš mūsų darbuotojų buvo įdarbinti „Apple“. Jie dabar dirba „Apple“ būstinėje… Šie buvę darbuotojai gauna daugiau savarankiškumo tęsdami darbą su savo užduotimis. „Apple“ nori naudoti „Samsung“ lustų srities ekspertus, nes jie labai darbštūs, orientuoti į misiją ir nori įgyti naujų žinių“, – sako oficialūs Pietų Korėjos bendrovės atstovai.

Be to, jie kalba apie konkurencinius pranašumus ir didelius metinius atlyginimus. Savo ruožtu, patys darbuotojai neturi jokių reikšmingų kalbos barjerų, todėl jų prisitaikymas prie naujos aplinkos yra mažiau sudėtingas. Tikslus darbuotojų, perėjusių į „Apple“ skaičius neskelbiamas.

Šiuo metu „Apple“ priima į darbą Pietų Korėjos gamintojo darbuotojus, kurie dirbo akumuliatorių gamyboje – tai netiesiogiai patvirtina gandus apie aktyvų darbą su bendrovės kuriamu automobiliu, kurio tikimasi sulaukti per penkerius metus. „Samsung“ jau seniai dirba šioje rinkoje ir yra vienas iš pagrindinių akumuliatorių tiekėjų BMW ir kitiems žinomiems automobilių gamintojams.

"Samsung" apkaltino "Apple" darbuotojų viliojimu

Nepaisant nesutarimų dėl personalo, „Samsung“ atstovai paskelbė, kad jie stiprins strateginę partnerystę su „Apple“, tam kad įgyvendinti futuristinius verslo projektus.

Tai nėra pirmasis kaltinimas „Apple“ viliojant darbuotojus, kurie susiję su elektra varomų transporto priemonių verslo sritimi. Anksčiau „Tesla“ vadovas Elonas Maskas vadovas pareiškė, kad „obuolio“ kompanija siūlo jo darbuotojams dideles premijas, o „A123 Systems“, kuri gamina akumuliatorius, pateikė ieškinį „Apple“, susijusį su neteisėtu jos specialistų viliojimu.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau