„ROIDMI Eve Plus“: atsikratykite naminių gyvūnų plaukų nepajudindami piršto

„ROIDMI Eve Plus“ robotas siurblys sukurtas jūsų augintinio plaukų problemai spręsti.
Daugelis žmonių turi kačių arba šunų ir tuo mėgaujasi. Tačiau jie taip pat gali sukelti rimtų rūpesčių tiesiog šerdamiesi. „ROIDMI Eve Plus“ yra specialiai sukurta šiai plaukų problemai spręsti.

Stiprus siurbimas ir jokio apsivėlimo. „ROIDMI Eve Plus“ siurbia 2 700 pa galia. Jis yra pakankamai galingas, kad išsiurbtų naminių gyvūnėlių plaukus, dideles šiukšles ar maistą. Didelio skersmens ritininis šepetys ir ilgi šoniniai šepečiai efektyviau valo ir rečiau apsivelia plaukais.

Automatinis dulkių šalinimas atlaisvina rankas. Pūkuoti gyvūnų plaukai gali lengvai užpildyti dulkių dėžę ir susilpninti siurbimo galią. „ROIDMI Eve Plus“ yra savaime ištuštinamas robotas, kuris savarankiškai grįš į dulkių stotį, kai talpykla bus pilna. Ir tada jis vėl tęs darbą nuo ten, kur baigė. Visos atliekos patenka į 3 litrų talpos dulkių maišelį, kurio užtenka 2 mėnesiams. Kai dulkių maišelis bus pilnas, mašina primins, kad reikia jį pakeisti nauju. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atidaryti dulkių stoties dangtį ir išmesti maišelį. Kasdienio valymo periodu jums visiškai nereikia liesti dulkių maišelio.

Sterilizacija ir dezodoracija. Jei ilgai neatsikratysite naminių gyvūnų plaukų, maisto likučių ir kitų atliekų, jose dauginsis bakterijos ir stiprės nemalonūs kvapai. „ROIDMI Eve Plus“ vakuuminiame siublyje yra savaiminio sterilizavimo ir dezodoravimo sistema, skirta kovoti su šia nemalonia grėsme sveikatai.
Teisinga sakyti, kad „ROIDMI Eve Plus“ yra riteris spindinčiais šarvais, jei namuose yra augintinių.
„ROIDMI Eve Plus“ robotas siurblys yra protingas visais atžvilgiais. Be automatinio dulkių šalinimo ir savaiminio sterilizavimo, jis aprūpintas naujausiis kartos LDS jutikliu ir SLAM algoritmu. Jei pirmą kartą įjungę radote naują ROIDMI klajojantį po svetainę, nesijaudinkite – jis tiesiog nuskaito visą kambarį. Atmintyje išsaugojęs žemėlapių duomenis, kitą kartą nustatant valyti bet kur, jis gali automatiškai suplanuoti geriausią valymo maršrutą.
Be to, „ROIDMI Eve Plus“ yra suderinamas su „Mi Home“ programėle, kurioje galima pamatyti bet kokią informaciją apie robotą siurbti ir nuotoliniu būdu prietaisą valdyti. Taip pat galite prijungti jį prie „Bluetooth“ garso valdymo. Norite, kad jis išvalytų jūsų kambarį? Tiesiog taip pasakykite.
„ROIDMI Eve Plus“ algoritmą galima atnaujinti per OTA, kad roboto programinė įranga būtų aktuali, vis protingesnė ir stipresnė.

Prekės nuoroda: https://bit.ly/3m10LKD

Oficiali svetainė:https://www.roidmi.com/en/p-eveplus.html

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau